Sonoforéza

Penetračné ošetrenie slúžiace na zapracovanie aktívnych látok séra s LED terapeutickým svetlom.

SONOFORÉZA

Ultrazvuk sa v kozmetike nepoužíva iba na čistenie pleti. Sonoforéza je bezbolestná, šetrná metóda základného vpravovania aktívnych látok do pokožky.

  1. zvýšenie účinkov kozmetických prostriedkov
  2. efekt je závislý na type použitého séra a jeho aktívnych látok

Cena sonoforézy závisí na type použitého séra a pohybuje sa od €3,00 do €30,00.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade nevyužitia možnosti bezplatného storna 24 hod. pred Vami objednaným termínom si bude dermatokozmetické štúdio care4you účtovať STORNO POPLATOK za nedostavenie sa a blokáciu dohodnutého termínu vo výške €10,00 za každú 1 hod. rezervácie.

Najobľúbenejšia procedúra

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU

Dali sme dokopy naše mnohoročné skúsenosti v oblasti dermatokozmetiky, spojili sme ich s Vašimi potrebami a predstavujeme Vám komplexné, bezkonkurenčné ošetrenie pleti vhodné na pravidelnú mesačnú starostlivosť. Ošetrenie pleti je súhrnom najžiadanejších kozmetických úkonov za asistencie špičkovej lekárskej kozmetiky Medik8. Dopriať si môžte anti-aging, hydratačnú, čistiacu alebo ukľudňujúcu verziu ošetrenia.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).