Klasická kozmetika

KLASICKÁ KOZMETIKA

Dermatokozmetické štúdio poskytuje okrem modernej dermatokozmetiky aj služby z oblasti klasickej kozmetiky – ako úprava obočia, farbenie obočia a rias, depilácie v oblasti tvár, aplikácia zábalov a masiek ako aj hĺbkové čistenie pleti.

Dovoľte nám však upriamiť Vašu pozornosť na balíčky ošetrení, ktoré sú zostavené tak, aby si z nich vybral každý typ pleti.

Úpravu obočia a rias môžte v care4you podstúpiť samostatne alebo výhodnejšie ako súčasť kozemtického ošetrenia. 

CENNÍK:

Úprava / farbenie obočia / rias ako samostatná procedúra je spoplatnená sumou podľa pracnosti – 10,99€ – 14,99€

Team care4you odporúča:

Úprava + farbenie obočia / rias ako súčasť procedúry – 4,99€ / 4,99€

Depilácie horúcim voskom. K jednotlivým depiláciám máte v care4you depiláciu podpazušia grátis.

CENNÍK

  • depilácia predkolenia €12,99
  • depilácia celých nôh €19,99
  • depilácia stehien €16,99
  • depilácia predlaktia €12,99
  • depilácia chrbát / brucho / hruď  €16,99 / €14,99 / €14,99
  • depilácia podpazušia k ošetreniu /. samostatne  €2,49 / €5,99€

     

Dermatokozmetické štúdio ponúka svojim klientom široké spektrum masiek. Vybrať si môžete z gélových, viselínových, EGF alebo alginátových masiek.

Aplikáciu masiek odporúčame po každom prístrojovom ošetrení ( najmä po ultazvukovom čistení pleti, mikrodermabrázii, rádiofrekvencii a mezoterapii). Doba pôsobenia masiek sa pohybuje od 10-20 minút. 

Team care4you pre vás neustále testuje novinky kozmetického priemyslu a prinášame vám to najlepšie, čo tie najlepšie dermatokozmetické značky ponúkajú.

Masky sú súčasťou balíčkov ošetrení, ale dajú sa zakúpiť aj samostatne.

CENY masiek sú rôzne v závislosti na ich textúre, aplikácii a zložení, pohybujú sa v cenách od 5,99€ po 16,99€ za aplikáciu masky so zlatom.

Hĺbkové čistenie pleti sa odporúča po absolvovaní ultrazvukového čistenia pleti za účelom 100% dočistenia. V prípade aknóznej pleti rozhodne odporúčame zapravenie účinných aktívnych látok proti aknóznym prejavom a to buď sonoforézou alebo mezoterapiou. V prípade, ak sa ani napriek precíznej starostlivosti prejavy akné nestrácajú, odporúčame vyskúšať chemické peelingy.

CENNÍK

Hĺbkové čistenie pleti 8,99€ – 16,99€ podľa pracnosti a minutáže čistenia pleti.

 

CENNÍK

Diagnostika pleti + prístrojová diagnostika miery hydratácie pleti samostatne / ako súčasť procedúry €9,00€ / 3,99€ / k vybraným ošetreniam zdarma

Príprava pleti na ošetrenie / Záverečná hydratácia pleti €1,99 / €1,99

 

Sankcia za nedostavenie sa na dohodnutý termín alebo nevyužitie možnosti bezplatného storna 24hod. pred dohodnutým termínom je 10,00€ za 1 rezervovanú hodinu.

BALíČKY OŠETRENÍ

Prezrite si zostavené balíčky ošetrení, získate komplexnú starostlivosť o pleť, ktorá je aj cenovo zvýhodnená.

Team dermatokozmetického štúdia care4you zostavil s ohľadom na svoje dlhoročné skúsenosti 23 typov profesionálnych ošetrení pleti, z ktorých si vyberie aj tá najnáročnejšia pleť. 

Balíčky ošetrení sú zostavené tak, aby uspokojili komplexne potreby vašej pleti, jednotlivé úkony v balíčkoch sa navzájom dopĺňajú a ako bonus sú navyše balíčky ošetrení cenovo zvýhodnené.

Balíčky nájdete tu.

navštívte nás