Rituál krásy trvá 90 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 89,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Prístrojová diagnostika miery hydratácie pleti. Prístrojová exfoliácia pleti. Šetrné čistenie pleti ultrazvukom. 15 minútová masáž tváre, krku a dekoltu. 30 minútová rádiofrekvencia tváre, krku a dekoltu. Aplikácia luxusnej záźitkovej alginátovej masky. Masáž rúk. Zapracovanie séra značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti.

RITUÁLNE OŠETRENIE #1

RITUÁL KRÁSY

75 minút neustálej pozornosti. Rituál krásy je zameraný na revitalizáciu, čistenie a omladenie pleti, počas ktorého zažijete luxusný zážitok. Rituál krásy kombinuje silu prístrojovej exfoliácie a čistenia pleti ultrazvukom spolu s omladzujúcimi technikami klasickej kozmetiky. Počas ošetrenia sa používa výlučne lekárska kozmetika špičkovej kvality. Počas tohto rituálu bude pozornosť venovaná nielen Vašej pleti, ale aj ďalšej citlivej a často podceňovanej oblasti – Vašim rukám. 

Rituál večnej mladosti trvá 90 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 89,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Prístrojová diagnostika miery hydratácie pleti. Enzymatická exfoliácia pleti. 15 minútová masáž tváre, krku a dekoltu. 30 minútová mezoterapia tváre, krku a dekoltu s kyselinou hyalúronovou. 30 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Aplikácia luxusnej zážitkovej alginátovej masky. Zapracovanie séra značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti.

RITUÁLNE OŠETRENIE #2

RITUÁL VEČNEJ MLADOSTI

Rituálne ošetrenie zamerané na spomalenie starnutia a na elimináciu prejavov starnutia pleti. Luxusné, 2 hodinové komplexné relaxačno-omladzujúce ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré je odmenou pre každú dámu. Rituál večnej mladosti je zostavený kombináciou najúčinnejších anti-age úkonov prístrojovej a klasickej kozmetiky, pričom má dvojaký účinnok. Ošetrenie obsahuje efektívne mezoterapeutické a rádiofrekvenčné ošetrenie. Rituál večnej mladosti je pre každú ženu od 30-teho roku života a to buď ako PREVENCIA a oddialenie starnutia alebo ako AKTÍVNY BOJ proti starnúcej pleti s výraznými prejavmi starnutia. Luxusné ošetrenie je ukončené zážitkovou alginátovou maskou. Zvýšená pozornosť je ku koncu ošetrenia venovaná aj Vašim rukám, ktoré budeme hýčkať profesionálnou masážou. 

Rituál absolútneho pokoja trvá 90 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 89,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Prístrojová diagnostika miery hydratácie pleti. Enzymatická exfoliácia pleti. 30 minútová masáž tváre, krku a dekoltu. Mikromasáž očného okolia. Aplikácia luxusnej záźitkovej alginátovej masky. Masáž rúk. Zapracovanie séra značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti.

RITUÁLNE OŠETRENIE #3

RITUÁL ABSOLÚTNEHO POKOJA

Čisté prostredie, voňavý priestor, vonné sviečky, príjemná vôňa lekárskej kozmetiky, relaxačná hudba, jemné ruky kozmetičky a 65 minút len a len pre samú seba – to je sen každej ženy 21. storočia. Rituál absolútneho pokoja Vám okrem toho prináša špičkovú starostlivosť a hýčkanie. Počas hodinky zažijete nielen relaxačné úkony klasickej kozmetiky, ale aj funkčnú a cielenú starostlivosť o Vašu pleť. O dokonalý a luxusný zážitok sa postarajú až 3 typy masáže pôsobiace proti starnutiu pleti, ochabnutým kontúram, strate elasticity pleti, migrénam a opuchom. Vhodné aj pre tehotné ženy a čerstvé mamičky.

Rituál krásy trvá 120 minút

Cena rituálneho ošetrenia THE RITUAL je 150,00€

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Prístrojová diagnostika miery hydratácie pleti. Prístrojová exfoliácia pleti. Šetrné čistenie pleti ultrazvukom. Aplikácia ENDOR TECHNOLOGIES séra aktivujúcou masážou. 20 minútová rádiofrekvencia tváre s ENDOR TECHNOLOGIES, ktorá je 18x účinnejšia ako samotná rádiofrekvencia. BIOREPEEL biologický peeling. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti.

RITUÁLNE OŠETRENIE #4

THE RITUAL

Odmeňte sa! THE RITUAL je rituálne ošetrenie pre tú najnáročnejšiu klientelu. Vhodné pre klientky 30+. THE RITUAL kombinuje v 120 minútach najefektívnejšie technológie a 2 výnimočné produkty – ENDOR TECHNOLOGIES a slávny BioRePeel. Pleť je po ošetrení neopísatelne hebšia, jemnejšia, rozjasnená a omladená.