CliniCare

CHEMICKÉ PEELINGY. Clinicare ponúka 3 typy chemických peelingov – GLOW PEEL proti pigmentom, PURE PEEL proti akné a REFRESH PEEL proti starnutiu pleti. CliniCare peeling je výnimočný najmä kvôli jeho zloženiu ako aj spôsobu aplikácie – intenzitu peelingu, agresivitu ako aj exfoliačný efekt Vám totiž dermatokozmetička nastaví na mieru!

GLOW PEEL proti pigmentácii.

Ľahký povrchový chemický peeling, ktorý zostavíme na mieru potrebám každej pleti. Chemický peeling GLOW PEEL odporúčame najmä pre depigmentovú pleť, pre pleť s pigmentovými škvrnami a inými hyperpigmentáciami.

Peeling pokožku výrazne zosvetlí a eliminuje tým nežiaduce fľaky a mapy v podobe pigmentových škvŕn. Táto procedúra inhibuje syntézu melanínu a takisto pôsobi ako anti-age peeling. Tento peeling je aplikovateľný pre všetky typy pleti.

Báť sa nemusíte dokonca ani keď máte citlivú pleť a to kvôli revolučnému spôsobu vykonávania a miešania tohto peelingu. Jeho intetnzitu, mieru exfoliácie a ako aj agresivitu má v rukách odborne vyškolená dermatokozmetička, ktorá sa postará o to, aby na Vašu pleť bolo aplikované také pH, ktoré jej neuškodí. Vďaka tomuto prevratnému postupu môžme liečiť problémy pleti rôznych vekových skupín, ako aj nižšie a vyššie fototypy.

ZLOŽENIE glow peel

Kyselina glykolová
1 %

Najúčinnejšia AHA kyselina vďaka svojej redukovanej veľkosti molekuly. Spoľahlivo exfoliuje pleť. 

Kyselina mandľová
1 %

Má silne depigmentačné vlastnosti. Navyše inhibuje syntézu melanínu, jemne pleť olupuje za súčasnej podpory jej hydratácie. Zlepšuje hustotu epidermis.

Kyselina kojová
1 %

Najobľúbenejšie depigmentačné činidlo modernej dermatokozmetiky. Zabraňuje tvorbe melanínu.

Arbutín
1 %

Veľmi aktívne potláča tyrozinázu, zabraňuje syntéze melanocytov a má silne rozjasňujúci účinok. Tyrozináza je enzým zapríčiňujúci vznik pigmentácie.

navštívte nás