Chemický peeling všeobecne

je jeden z najpopulárnejších neinvazívnych zákrokov, ktorý sa vykonáva za účelom rejuvenizácie pleti a zlepšenia stavu pokožky. Na pokožku sa aplikujú enzýmy alebo kyseliny s cieľom vyvolať riadené odumieranie epidermis alebo dermálnych buniek. To vedie k odstráneniu kožných lézií, defektov a zlepšuje celkovú štruktúru pokožky. Peelingy sa delia podľa hĺbky pôsobenia – povrchové, stredné a hlbkové.

Chemické peelingy care4you

Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka široké spektrum profesionálnych chemických peelingov, ktoré budú sedieť každému z Vás – či už s chemickým peelingom len začínate alebo hľadáte hlbšie a intenzívnejšie výsledky.

Ponuka našich peelingov, bez ohľadu na použitú značku, bola starostlivo vybraná tak, aby sme boli schopní ponúknuť riešenia pleti s najčastejšími problematickými prejavmi – akné, pigmenty, starnutie. Nakoľko pracujeme s overenou značkou chemických peelingov CliniCare, nájdete u nás až 3 typy chemických peelingov  v 3 intenzitách. Práve preto Vám vieme ponúknuť spoľahlivé riešenia, bez ohľadu na Váš typ pleti.

Naše odborne vyškolené dermatokozemtičky sa postarajú o to, aby procedúra bola príjemným zážitkom a zároveň Vám po ošetrení vieme ponúknuť neoceniteľné rady a typy ohľadom domácej starostlivosti o pleť s cieľom maximalizácie účinkov ošetrení. 

3 typy špecializovaných chemických peelingov s možnosťou nastavenia intenzity chemického peelingu