Starnutie pleti

Vedeli ste, že v dospelosti obsah kolagénu vo Vašej pokožke klesá o celé 1% a to každoročne? Starnutie je úplne normálnou známkou života a je nevyhnutné. V dermatokozmetickom štúdiu care4you sme presvedčení, že každá žena by mala starnúť dôstojne, preto u nás nenájdete žiadne úkony invazívneho charakteru. Naopak, ponúkame Vám moderné riešenia, ktoré nie sú umelým zásahom, práve naopak, využívajú pleti prirodzené procesy. Vďaka našej malej pomoci a sile prístrojových ošetrení vaše prejavy starnutia spomalíme a zmiernime ich prejavy. Vďaka omladzujúcim balíčkom sa kôžte tešiť z nádhernej pokožky počas celého svojho života, bez ohľadu na Váš vek. 

OMLADZUJÚCE OŠETRENIA

V sekcii zameranej na omladenie Vašej pleti nájdete všetky špecializované balíčky ošetrení pre zrelú pleť, pleť s prvými prejavmi starnutia ako aj starnúcu pleť. Ošetrenia sú zostavené tak, aby bola pleť omladená už po 1. ošetrení. Pre klientky, ktoré majú záujem o trvalo udržateľný LIFTING, omladenie a vypnutie kontúr pleti sú vhodné OMLADZUJÚCE KÚRY. Vďaka omladzujúcej kúre sa budete tešiť z vypnutej pokožky a výrazne mladšieho vzhľadu min. 1-2 roky. Princípy ošetrení spočívajú v re-obnove Vašej pleti prirodzeného kolagénu a elastínu, vďaka čomu je pokožka výrazne omladená. Fialová skupina omladzujúcich ošetrení je fokusovaná na lokálne omladenie problematických častí tváre ako sú oči a dvojitá brada.

REKONVALESCENCIA: 12 hod., možné jemné začervenanie pleti

ČASY OŠETRENÍ: časy ošetrení uvádzame ich pre Vašu orientáciu, závisia na stave a typológii Vašej pokožky

Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Okamžité omladenie je balíček starostlivo vybraných ošetrení bojujúcich proti starnutiu pleti. Ošetrenie je účinné proti vráskam, ryhám, ochabnutým kontúram pleti, jemne sťahuje aj jazvičky na tvári. 

Tento typ ošetrenia ponúkame aj ako omladzujúcu kúru =6 sedení.

Cena: od 45,00€

INTENZITA: 3

Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 25-teho roku života. Balíček M&M ponúka silu a účinky 2 najúčinnejších prístrojových ošetrení v svojej kategórií. Výsledky tohto ošetrenia závisia na type použitého séra. 

Cena: od 45,00€

INTENZITA: 2

Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Omladenie BASIC je balíček obsahujúci rádiofrekvenčné ošetrenie, jemný peeling ako aj ceramidovú masku.

Tento typ ošetrenia ponúkame aj ako omladzujúcu kúru =6 sedení.

Cena: od 40,00€

INTENZITA: 2

Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Balíček LIFTING je luxusným ošetrením zameraným na výraznejšie omladenie. Balíček LIFTING je komplexným a kompletným ošetrením starnúcej pleti a je zhrnutím toho najlepšieho, čo Vám v našom dermatokozmetickom štúdiu care4you a v oblasti neinvazívnej dermatokozmetiky môže byť ponúknuté. Cielené, účinné a omladzujúce ošetrenie, počas ktorého sa pracuje so špičkovou kozmetikou CliniCare obsahujúcou patentovanú kyselinu hyalúronovú a raritné epidernálne rastové faktory.

Tento typ ošetrenia ponúkame aj ako omladzujúcu kúru =6 sedení.

Cena: od 75,00€

INTENZITA: 5

O nedokonalosti Vášho očného okolia sa postará kombinácia 3 najúčinnejších prístrojových ošetrení vo svojej kategórii. Oblasť očí bude krásne omladená, vrásky budú minimalizované a okolie očí dostane nový, prežiarený, mladistejší vzhľad.

Tajomstvo sily a účinkov tohto ošetrenia spočíva v jednom z najlepších produktov na omladenie očného okolia – eyePEEL. Jedná sa o chemický peeling, ktorý je mimoriadne šetrný.

Balíček je vhodný pre pre každý typ bez ohľadu na vek, ktorý trápi estetický problém – dvojitá brada, a odmietajú podstúpiť úkony plastickej chirurgie alebo iných invazívnych ošetrení.

Často sa pýtate

My odpovedáme...

Ktorú procedúru si vybrať?

Ak Vaša pleť potrebuje výrazné omladenie, jednoznačne odporúčame podstúpenie anti-age kúry. Pokiaľ potrebuje iba refresh, viditeľný výsledok dosiahnete aj 1 sedením. Jednotlivé ošetrenia sme pre prehľadnosť označili aj mierou ich INTENZITY.

Ako sa starať o pleť doma, aby som spomalila / odvrátila starnutie?

My 100% dôverujeme kozmetike Medik8 a jej CSA filozofii. Je to najjednoduchší a zároveň najobsiahlejší návod ako v 50tke vyzerať na 30. CSA filozofia spočíva v precíznom čistení pleti, rannej antioxidácii, ochrane pred Slnkom a večernej aplikácii vitamínu A alebo jeho derivátov. Ako si však produkty na domácu starostlivosť naskladáte nie je celkom jedno, s výberom produktov Vám team care4you ochotne pomôže.


Ako rýchlo a udržateľne omladnúť?

V tomto smere si musíte vybrať. Rýchle omladenie = invazívna kozmetika (botox, kys. hyal, výplne). Tu si však musíte uvedomiť, že výsledok je lokálny a vydrží pomerne krátko. Udržateľný anti-age spočíva v neinvazívnej kozmetike a správnej domácej starostlivosti. Team care4you Vám rád so zostavením Vášho anti-age programu pomôže.

Ktoré anti-age ošetrenie je najúčinnejšie?

To, ktoré absolvujete aspoň 6x. Neinvazivny lifting je založený na procese re-obnovy kolagénu. K želanému efektu neexistuje žiadna skratka. Je potrebných 6 ošetrení. Až vtedy sa budete z výsledku tešiť aj o 2 roky. Ak chcete efekt zásobiť, rozhodne odporúčame ENDOR RÁDIOFREKVENCIU. Nakoľko sa jedná o špičkovú technológiu, na tomto odkaze nájdete jej kompletné predstavenie.

Aká sú Vaše odporúčania z hľadiska omladenia pleti?

 Každému klientovi prizvukujeme, že prevencia je kľúčom ku krásnej pleti a v neposlednom rade je tým najlacnejším spôsobom omladenia. O pleť sa preto starajte pravidelne, hydratujte ju, chráňte pred slniečkom a raz mesačne sa zverte do rúk odborníkov. Ak sa so svojou pleťou zdôveríte práve nám, budeme veľmi ochotne Vám pomôžeme nielen s profesionálnou starostlivosťou o Vašu pleť, ale aj s vybratím tej správnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Vybrať si len rádiofrekvenciu alebo je dobrá aj mezoterapia?

Mezoterapia je kráľovnou všetkých procedúr, nakoľko vďaka striedaniu 4 prúdov penetrujú aktívne látky séra najhlbšie zo všetkých neinvazívnych procedúr. Spojenie rádiofrekvencie a mezoterapia Vám prinesie okrem viditeľného omladenia už po 1. sedení aj žiarivejšiu, rozjasnenú a zjednotenú pleť. Vždy, keď je to vhodné, si našim klientkám odporúčame kombináciu týchto dvoch skvelých procedúr.  

Omladzujúce ošetrenia ANTI-AGE

Omladzujúci balíček THERMO LIFTING + je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Okamžité omladenie je balíček starostlivo vybraných ošetrení bojujúcich proti starnutiu pleti. Ošetrenie je účinné proti vráskam, ryhám, ochabnutým kontúram pleti, jemne sťahuje aj jazvičky na tvári.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti

VÝSLEDOK OŠETRENIA: celková revitalizácia a hydratácia pleti, okamžitý omladzujúci účinok

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti manuálnu (možnosť doplatku za prístrojovú exfoliáciu pleti = 6,00€), rádiofrekvenčné ošetrenie tváre zapravenie kozmetického omladzujúceho séra ultrazvukom, maska podľa výberu, omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu 

ANTI AGE M&M ošetrenie pleti kombinuje 2 intenzívne prístrojové ošetrenia pleti. Pleť jemnučko obrusuje, zbavuje ju obumretých buniek, vyhladzuje, dodáva jej nízkomolekulárnu kyselinu hyalúronovú, vďaka čomu ju omladzuje a stimuluje jej obnovenie. Luxusnou bodkou za ošetrením je aplikácia BIO celulóznej masky MEDIK8 – hĺbkovo upokojujúca, vyživujúca a zjemňujúca textilná pleťová maska ​​z bio celulózy. Jemné vlákna bio celulózy skvele priľnú k pleti a zabezpečia tak prienik zinku a kyseliny hyalurónovej do epidermis. Ošetrenie odporúčame podstúpiť po lete a v zime, je vykonávané len v neslnečných mesiacoch. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemnučké vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti, mdlá pleť, farebne nejednotná pleť, pleť s jazvičkami

VÝSLEDOK OŠETRENIA: celková revitalizácia a hydratácia pleti, okamžité rozjasnenie pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti MIKRODERMABRÁZIOU, zapravenie séra / nízkomolekulárnej patentovanej kyseliny hyalúronovej CliniCare podľa typu pleti mezoterapiou, maska podľa výberu, omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu

Balíček THERMO LIFTING je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. THERMO LIFTING je základným omladzujúcim ošetrením kombinujúcim peeling, rádiofrekvenčné ošetrenie a aplikáciu ceramidov.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti

VÝSLEDOK OŠETRENIA: rozjasnenie pleti a okamžité viditeľné omladenie pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie exfoliáciu pleti šetrným peelingom, rádiofrekvencia, CLINICARE ceramidová maska / maska s vit. C, záverečná hydratácia s pridaním retinolu

Najintenzívnejšie omladzujúce KOMBO pre zrelú a starnúcu pleť. Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Balíček LIFTING MRM je luxusným ošetrením zameraným na výraznejšie omladenie. Balíček LIFTING MRM je komplexným a kompletným ošetrením starnúcej pleti a je zhrnutím toho najlepšieho, čo Vám v našom dermatokozmetickom štúdiu care4you a v oblasti neinvazívnej dermatokozmetiky môže byť ponúknuté. Cielené, účinné a omladzujúce ošetrenie, počas ktorého sa pracuje so špičkovou kozmetikou CliniCare obsahujúcou patentovanú kyselinu hyalúronovú a raritné epidernálne rastové faktory EGF. To všetko je sprevádzané tradičným omladzujúcim ošetrením – rádiofrekvenciou a najsilnejšou formou exfoliácie pleti – mikrodermabráziou. 

Účinné látky: EGF, Adenozín, patentovaná nízkomolekulárna kyselina hyalúronová, Argirelín/Hexapeptid-8 (liftingový, zpevňujúcí a vyhladzujúci účinok (podobne ako účinok Botoxu®, DMAE proti vráskam, hadí neuro-peptid (hadí jed, ktorý napodobňuje účinok Botoxu® cestou svalovej relaxácie)

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s výraznejšími prejavmi starnutia, vrásky, ryhy, nasobiálna ryha, vrásky hnevu a smiechu, stračia nôžka v okolí očí, ochabnuté kontúry tváre

VÝSLEDOK OŠETRENIAcelková revitalizácia pleti, maximálna hydratácia pleti, okamžitý liftingový účinok

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti prístrojová – mikrodermabrázia (v letných mesiacoch BAMBOO / enzym peeling), 20 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, zapravenie lekárskeho liftingového séra EGF s epidermálnym rastovým faktorom a kyselinou hyalúronovou mezoterapeutickým ošetrením pleti, lifitngová EGF maska, omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu

Omladzujúce kúry LIFTING

Balíčky obsahujúce 6 sedení s celkovým LIFTINGovým účinkom

Omladzujúca KÚRA THERMO LIFTING+ je zostavená tak, aby spĺňala najčastejšie požiadavky našich klientov – trvalo omladiť pleť a rozžiariť ju. THERMO LIFTING + obsahuje 6 sedení, 6 návštev nášho dermatokozmetickeho štúdia care4you v 10-14 dňových rozostupoch.

INDIKÁCIE OŠETRENIA / VHODNÉ PRE: pleť s prvými výraznejšíme prejavmi starnutia, vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, ochabnuté kontúry pleti

VÝSLEDOK: celková revitalizácia a hydratácia pleti, okamžitý omladzujúci účinok

OŠETRENIE ZAHŔŇA: 6 SEDENÍ, pričom jedno sedenie obsahuje: prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti manuálnu (možnosť doplatku za prístrojovú exfoliáciu pleti = 6,00€)rádiofrekvenčné ošetrenie tváre zapravenie kozmetického omladzujúceho séra ultrazvukom, maska s vit. C / ceramidmi (možnosť dokúpiť iný typ masky), omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu 

Najintenzívnejšia séria omladzujúcich ošetrení pre zrelú a starnúcu pleť. Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Balíček LIFTING MRM je luxusným ošetrením zameraným na výraznejšie omladenie. Balíček LIFTING MRM je komplexným a kompletným ošetrením starnúcej pleti a je zhrnutím toho najlepšieho, čo Vám v našom dermatokozmetickom štúdiu care4you a v oblasti neinvazívnej dermatokozmetiky môže byť ponúknuté. Cielené, účinné a omladzujúce ošetrenie, počas ktorého sa pracuje so špičkovou kozmetikou CliniCare obsahujúcou patentovanú kyselinu hyalúronovú a raritné epidernálne rastové faktory EGF. To všetko je sprevádzané tradičným omladzujúcim ošetrením – rádiofrekvenciou a najsilnejšou formou exfoliácie pleti – mikrodermabráziou. 

Účinné látky: EGF, Adenozín, patentovaná nízkomolekulárna kyselina hyalúronová, Argirelín/Hexapeptid-8 (liftingový, zpevňujúcí a vyhladzujúci účinok (podobne ako účinok Botoxu®, DMAE proti vráskam, hadí neuro-peptid (hadí jed, ktorý napodobňuje účinok Botoxu® cestou svalovej relaxácie)

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s výraznejšími prejavmi starnutia, vrásky, ryhy, nasobiálna ryha, vrásky hnevu a smiechu, stračia nôžka v okolí očí, ochabnuté kontúry tváre

VÝSLEDOK OŠETRENIAcelková revitalizácia pleti, maximálna hydratácia pleti, okamžitý liftingový účinok

OŠETRENIE ZAHŔŇA: 6 SEDENÍ, pričom jedno sedenie obsahuje: 

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti prístrojová – mikrodermabrázia (v letných mesiacoch BAMBOO / enzym peeling), 20 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, zapravenie lekárskeho liftingového séra EGF s epidermálnym rastovým faktorom a kyselinou hyalúronovou mezoterapeutickým ošetrením pleti, lifitngová EGF maska, omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu

Základná omladzujúca kúra, ktorá Vašu pleť spoľahlivo trvalo omladí. Je kombináciou peelingu, rádiofrekvenčného ošetrenia pleti a ceramidovej masky.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti

VÝSLEDOK OŠETRENIA: rozjasnenie pleti a okamžité viditeľné omladenie pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie exfoliáciu pleti šetrným peelingom, rádiofrekvencia, ceramidová maska, záverečná hydratácia s pridaním retinolu

Lokálne vypnutie pleti

OBLASŤ OČÍ

Oblasť očí má menej tukových žliaz ako ostatné oblasti tváre. Je preto úplne bežné a normálne, že sa práve na tomto mieste objavia prvé známky starnutia, ktoré sa časom premenia v najmenej populárnu stračiu nôžku. Strata tonusu, farby pokožky, ako aj strata elasticity sa prejavujú priemerne už od 25. roka života. Efektívnejšou varinatou ako odstraňovanie následkou zanedbanej starosltivosti je prevencia.

Každej žene odporúčame od 25. roka života používať kvalitný očný krém s obsahom retinolu a pridať aj špecializovanú odbornú starostlivosť o túto senzitívnu oblasť. V rámci nášho portfólia Vám ponúkame 2 typy ošetrení zameraných na očné okolia. Obe ošetrenia majú vynikajúce výsledky, ak si neviete z ošetrení vybrať, radi Vám s výberom na našom tel. č. 0904554242 kedykoľvek poradíme.

DVOJITÁ BRADA

Neinvazívne ošetrenie zamerané na vypnutie pokožky a elimináciu tzv. dvojitej brady. Dvojitá brada nemusí byť vždy iba problémom ľudí trpiacimi nadváhou alebo dám v zrelom veku. Dvojitá brada vzniká bez rozdielu pohlavia a veku aj pri asymetrii sánok, pri zmene chrupu, po ontodentistickej liečbe a pod.. Dvojitá brada sa odstraňuje prevažne chirurgickým zákrokom, ak si naň však netrúfate, ponúkame Vám neinvazívne ošetrenie, ktoré využíva pôsobenie rádiofrekvenčných vĺn, ktoré následne stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu. Vďaka thermo liftingu sa dvojitá brada vzpruží, vypne a opticky zmizne. Pre maximálny efekt je nutné podstúpiť kúru 6-tich ošetrení v týždňovom rozostupe. Efekt rádiofrekvencie vydrží 1-2 roky. 

O nedokonalosti Vášho očného okolia sa postará kombinácia 3 najúčinnejších prístrojových ošetrení vo svojej kategórii. Oblasť očí bude krásne omladená, vrásky budú minimalizované a okolie očí dostane nový, prežiarený, mladistejší vzhľad.

Minutáž tohto ošetrenia závisí od vlastností pokožky ako aj miery jej senzibility. Ošetrenie sa môže za predpokladu používania SPF50 vykonávať celoročne.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

očné okolie s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí

VÝSLEDOK OŠETRENIA: celková revitalizácia očného okolia, okamžitý omladzujúci účinok

POČET OPAKOVANÍ:

3-6 podľa stavu očného okolia, v rozmedzí 7-14 dní

Tajomstvo sily a účinkov tohto ošetrenia spočíva v jednom z najlepších produktov na omladenie očného okolia – eyePEEL. Jedná sa o chemický peeling, ktorý je mimoriadne šetrný. eyePEEL ponúka ultra jemné a aj napriek tomu mimorniadne účinné riešenie problémov starnúceho okolia očí. Základná stavebná jednotka peelingu KYSELINA LAKTOBIONICKÁ je vynikajúcou všestranne pôsobiacou kyselinou s mimoriadnou schopnosťou pôsobiť ako exfoliant, antioxidant a zároveň ako hydratačná zložka. KYSELINA L-MANDLOVÁ a L-MLIEČNA sú starostlivo vybrané AHA kyselinky, ktoré zaisťujú bezpečnú exfoliáciu a ronomerné preniknutie do pokožky. Ošetrenie omladenie očného okolia zaisťuje odlupovanie odumretých buniek z pokožky a zanecháva ju hladkú a oživenú. Tým dochádza k redukcii jemných rýh, vrások bez nežiadúcich účinkov ako je začervenanie pleti.

Ošetrenie vykonávame celoročne.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

očné okolie s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí

VÝSLEDOK OŠETRENIA: celková revitalizácia očného okolia, okamžitý omladzujúci účinok

POČET OPAKOVANÍ:

3-6 podľa stavu očného okolia, v rozmedzí 7-14 dní

Balíček je vhodný pre pre každý typ bez ohľadu na vek, ktorý trápi estetický problém – dvojitá brada, a odmietajú podstúpiť úkony plastickej chirurgie alebo iných invazívnych ošetrení. K ošetreniu ponúkame aj špeciálnu vypínajúcu V masku. Odporúčame podstúpiť 6 ošetrení pre trvalý efekt.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

dvojitá brada

VÝSLEDOK OŠETRENIA: vypnutie dvojitej brady a postupné odstránenie dvojitej brady (6 sedení)

POČET OPAKOVANÍ:

3-6 podľa stavu, v rozmedzí 7-14 dní

Domáca starostlivosť

V dermatokozmetickom štúdiu care4you veríme VEDE a nie rozprávkam. Práve preto u nás nájdete produkty anglickej lekárskej kozmetiky MEDIK8 k zakúpeniu na domáce použitie. MEDIK8 ponúka osvedčené zloženie produktov v optimálnej a účinnej koncentrácii. 

Hlavná  filozofia MEDIK8 je jedoduchá a vystihuje ho skratka CSA – používanie vitamínu C a používaniu produktov na ochranu pred UV žiarením ráno a vitamín A na večer. 

Objednajte sa a omladnite