Starnutie pleti

Vedeli ste, že v dospelosti obsah kolagénu vo Vašej pokožke klesá o celé 1% a to každoročne? Starnutie je úplne normálnou známkou života a je nevyhnutné. V dermatokozmetickom štúdiu care4you sme presvedčení, že každá žena by mala starnúť dôstojne, preto u nás nenájdete žiadne úkony invazívneho charakteru. Naopak, ponúkame Vám moderné riešenia, ktoré nie sú umelým zásahom, práve naopak, využívajú pleti prirodzené procesy. Vďaka našej malej pomoci a sile prístrojových ošetrení vaše prejavy starnutia spomalíme a zmiernime ich prejavy. Vďaka omladzujúcim balíčkom sa môžte tešiť z nádhernej pokožky počas celého svojho života, bez ohľadu na Váš vek. 

Často sa pýtate

My odpovedáme...

Ktorú procedúru si vybrať?

Ak Vaša pleť potrebuje výrazné omladenie, jednoznačne odporúčame podstúpenie anti-age kúry. Pokiaľ potrebuje iba refresh, viditeľný výsledok dosiahnete aj 1 sedením. Jednotlivé ošetrenia sme pre prehľadnosť označili aj mierou ich INTENZITY.

Ako sa starať o pleť doma, aby som spomalila / odvrátila starnutie?

Moderná kozmetika ponúka viacero ciest. V prvom rade určite nevynechávajte ochranu pleti pred slnečným žiarením a denne používajte ochranný krém s SPF faktorom. Pre klientky 20+ odporučame produkty s kyselinou hyalúronovou, pôsobia hydratačne a prevenčne. My v care4you dôverujeme kyseline glykolovej ALPHA-H a CSA filozofii Medik8. So zostavením anti-age domácej skincare rutiny Vám radi pomôžeme.


Ako rýchlo a udržateľne omladnúť?

V tomto smere si musíte vybrať. Rýchle omladenie = invazívna kozmetika (botox, kys. hyal, výplne). Tu si však musíte uvedomiť, že výsledok je lokálny a vydrží pomerne krátko. Udržateľný anti-age spočíva v neinvazívnej kozmetike a správnej domácej starostlivosti. Team care4you Vám rád so zostavením Vášho anti-age programu pomôže.

Ktoré anti-age ošetrenie je najúčinnejšie?

To, ktoré absolvujete aspoň 6x. Neinvazivny lifting je založený na procese re-obnovy kolagénu. K želanému efektu neexistuje žiadna skratka. Je potrebných 6 ošetrení. Až vtedy sa budete z výsledku tešiť aj o 2 roky. Ak chcete efekt zásobiť, rozhodne odporúčame ENDOR RÁDIOFREKVENCIU. Nakoľko sa jedná o špičkovú technológiu, na tomto odkaze nájdete jej kompletné predstavenie.

Aká sú Vaše odporúčania z hľadiska omladenia pleti?

 Každému klientovi prizvukujeme, že prevencia je kľúčom ku krásnej pleti a v neposlednom rade je tým najlacnejším spôsobom omladenia. O pleť sa preto starajte pravidelne, hydratujte ju, chráňte pred slniečkom a raz mesačne sa zverte do rúk odborníkov. Ak sa so svojou pleťou zdôveríte práve nám, budeme veľmi ochotne Vám pomôžeme nielen s profesionálnou starostlivosťou o Vašu pleť, ale aj s vybratím tej správnej kozmetiky na domácu starostlivosť.

Vybrať si len rádiofrekvenciu alebo je dobrá aj mezoterapia?

Mezoterapia je kráľovnou všetkých procedúr, nakoľko vďaka striedaniu 4 prúdov penetrujú aktívne látky séra najhlbšie zo všetkých neinvazívnych procedúr. Spojenie rádiofrekvencie a mezoterapia Vám prinesie okrem viditeľného omladenia už po 1. sedení aj žiarivejšiu, rozjasnenú a zjednotenú pleť. Vždy, keď to možnosti dovolia, odporúčame našim klientkám kombináciu týchto dvoch skvelých procedúr.  

THERMO LIFTING

Ošetrenie využívajúce silu rádiofrekvenčných vĺn, ktoré stimulujú pleť k vypnutiu, tvorbe kolagénu a elastínu. Ošetrenie zvyšuje pružnosť pokožky, postupne vypĺňa vrásky a jazvičky. Ošetrenie je vhodné aj pri jazvičkám po akné.  Sila rádiofrekvenčného ošetrenia je regulovaná kozmetičkou, ošetrenie nie je nepríjemné. 

 Ošetrenia odporúčame absolvovať každých 10-14 dní.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemné vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti

VÝSLEDOK OŠETRENIA: rozjasnenie pleti a okamžité viditeľné omladenie pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie exfoliáciu pleti šetrným peelingom, rádiofrekvencia, maska podľa výberu, záverečná hydratácia pleti, očná starostlivosť

HYALURONIC MICRO

Omladzujúce a rozjasňujúce ošetrenie využívajúce mikrodermabráziu, kyselinou hyalúronovú a mezoterapiu. HYALURONIC MICRO ošetrenie pleti kombinuje 2 intenzívne prístrojové ošetrenia pleti. Pleť jemnučko obrusuje, zbavuje ju obumretých buniek, vyhladzuje, dodáva jej nízkomolekulárnu kyselinu hyalúronovú, vďaka čomu ju omladzuje a stimuluje jej obnovenie. Ošetrenie odporúčame podstúpiť po lete a v zime, je vykonávané len v neslnečných mesiacoch. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, jemnučké vrásky, začínajúca stračia nôžka v okolí očí, jemne ochabnuté kontúry pleti, mdlá pleť, farebne nejednotná pleť, pleť s jazvičkami, dehydrovaná pleť

VÝSLEDOK OŠETRENIA: celková revitalizácia a hydratácia pleti, okamžité rozjasnenie pleti

 

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti MIKRODERMABRÁZIOU, zapravenie séra / nízkomolekulárnej patentovanej kyseliny hyalúronovej CliniCare podľa typu pleti mezoterapiou, maska podľa výberu, omladzujúca starostlivosť okolia očí, záverečná hydratácia pleti

Ošetrenia odporúčame absolvovať každých 10-14 dní.

HYALURONIC LIFTING

Vysoko intenzívne liftingové ošetrenie kombinujúce prístrojovú exfoliáciu pleti, rádiofrekvenčné ošetrenie s mezoterapeutickým zapravením 5% nízkomolekulárnej kyseliny hyalúronovej CLINICARE. HYALURONIC LIFTING je obľúbeným ošetrením, ktoré odporúčame každej žene po 30-tom roku života.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s prvými prejavmi starnutia, vrásky, jemné linky, pokles elasticity pleti, dehydrovaná pleť, pleť bez života

VÝSLEDOK OŠETRENIAcelková revitalizácia pleti, maximálna hydratácia pleti, okamžitý liftingový účinok

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti prístrojová – mikrodermabrázia (v letných mesiacoch OXYpeel), 20 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, 10 min. zapravenie kyseliny hyalúronovej mezoterapeutickým ošetrením pleti, maska podľa výberu, masáž rúk, omladzujúca starostlivosť okolia očí, záverečná hydratácia pleti

LIFTING MRM

Najintenzívnejšie omladzujúce KOMBO pre zrelú a starnúcu pleť. Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Balíček LIFTING MRM je luxusným ošetrením zameraným na výraznejšie omladenie. Balíček LIFTING MRM je komplexným a kompletným ošetrením starnúcej pleti a je zhrnutím toho najlepšieho, čo Vám v našom dermatokozmetickom štúdiu care4you a v oblasti neinvazívnej dermatokozmetiky môže byť ponúknuté. Cielené, účinné a omladzujúce ošetrenie, počas ktorého sa pracuje so špičkovou kozmetikou CliniCare obsahujúcou patentovanú kyselinu hyalúronovú a raritné epidernálne rastové faktory EGF. To všetko je sprevádzané tradičným omladzujúcim ošetrením – rádiofrekvenciou a najsilnejšou formou exfoliácie pleti – mikrodermabráziou

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

pleť s výraznejšími prejavmi starnutia, vrásky, ryhy, nasobiálna ryha, vrásky hnevu a smiechu, stračia nôžka v okolí očí, ochabnuté kontúry tváre

AKTÍVNE LÁTKY LEKÁRSKEHO SÉRA: EGF rastové faktory, Adenozín, patentovaná nízkomolekulárna kyselina hyalúronová, Argirelín/Hexapeptid-8 (liftingový, zpevňujúcí a vyhladzujúci účinok (podobne ako účinok Botoxu®, DMAE proti vráskam, hadí neuro-peptid (hadí jed, ktorý napodobňuje účinok Botoxu® cestou svalovej relaxácie)

VÝSLEDOK OŠETRENIAcelková revitalizácia pleti, maximálna hydratácia pleti, okamžitý liftingový účinok

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti prístrojová – mikrodermabrázia (v letných mesiacoch BAMBOO / enzym peeling), 20 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre, zapravenie lekárskeho liftingového séra EGF s epidermálnym rastovým faktorom a kyselinou hyalúronovou mezoterapeutickým ošetrením pleti, maska podľa výberu,  masáž rúk, omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom, záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu

ENDOR LIFTING

ENDOR TECHONOLOGIES  v kombinácii s rádiofrekvenciou ponúka jedinečný omladzujúci booster, ktorý 18x účinnejší a rýchlejší ako samostatná rádiofrekvencia. Princípu fungovania ošetrenia sme venovali samostatnú stránku, ktorú si môžte pozrieť tu.

LIFTING CARBOXYTERAPIA

CLINICCARE™ CARBOXYTHERAPY sa ako séria ošetrení používa na stimuláciu kolagénu a elastínu, spevnenie a zosvetlenie tkaniva a redukciu tmavých vačkov pod očami. Každej klientke odporúčame aspoň raz ročne absolvovať toto ošetrenie, pleť dostane nový stimul a odvďačí sa Vám “juicy” vzhľadom.

PRIPRAVUJEME

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).