ENDOR TECHNOLOGIES

Značka Endor Technologies vznikla v rámci španielskeho Lekárskeho inštitútu pre výskum nanotechnológií v medicíne, ktorý sa zaoberá výskumom v oblasti nanomedicíny a onkológie. Tam vyvinuli špeciálnu technológiu nanočastíc s využitím v estetickej dermatológii za účelom dosiahnutia zdravej a krásnej pokožky. Účinky produktov potvrdzujú výsledky v dvojitých klinických štúdiách overených placebom.

ENDOR TECHNOLOGIES

Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka ošetrenia pleti a tela so špičkovými sérami ENDOR TECHNOLOGIES, ktoré sú unikátne svojim zložením.

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Podporte účinok rádiofrekvenčného ošetrenia pleti sérom Hyalgen s obsahom unikátnych nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej. Vhodné je na podporu omladenia pleti, redukciu väčších pooperačných jaziev, jaziev po traume aj jaziev po akné a celkové spevnenie kože pri rádiofrekvencii.

Vhodné z hľadiska anti-age pre ženy 30+, v prípade jaziev po akné a traumatických jaziev nie je vekové obmedzenie.

Rádiofrekvenčná lipolýza je ošetrenie určené na redukciu celulitídy a spevnenie pleti. Vďaka obsahu unikátnych nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej toto ošetrenie maximalizuje účinok rádiofrekvencie a urýchľuje tiež dobu, po ktorej je efekt ošetrenia viditeľný.

Team care4you Vám rád poradí pri výbere ENDOR domácej starostlivosti. Produkty na domáce použitie sú na objednávku (doručenie do 3 prac. dní priamo k nám na prevádzku).

FANTASTICKÉ VÝSLEDKY

ENDOR TECHNOLOGIES 

Pri bežnej rádiofrekvencii dochádza k tepelnému poškodeniu kože, ktoré potom vedie k novotvorbe kolagénu. Aplikácia séra Hyalgen, ktorého hlavnou aktívnou látkou sú nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej, ale novotvorbu kolagénu urýchľuje a navyšuje účinok rádiofrekvencie. Urýchľuje tiež dobu, za ktorú ošetrenie prináša viditeľné výsledky. Nanočastice zlata obalené kyselinou hyalurónovou majú unikátnu schopnosť aktivovať receptor CD44 kožných buniek. Ten je zodpovedný za produkciu kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu. Zároveň absorbujú elektromagnetické žiarenie, ktoré ich ohrieva a zvýrazňuje ich účinok.

Prezrite si výsledky ENDOR TECHNOLOGIES v kombinácii s rádiofrekvenciou.

NANOČASTICE ZLATA

Bolo klinicky dokázané, že nanočastice pokryté oligomérmi kyseliny hyalurónovej majú synergický efekt pri spoločnom použití s rádiofrekvenciou, keď urýchľujú výsledky žiarenia a zvyšujú jeho účinnosť. Vlastná klinická štúdia bola vykonaná pod dohľadom Dr. Jorgeho Gaviria z inštitútu fotomedicíny, Centro Médico Teknon, v Barcelone. Biopsia odobratá po ošetrení navyše ukazuje, že nanočastice sú behom 24 hodín po aplikácii z organizmu kompletne eliminované, nehrozí preto, že by sa v koži hromadili.

ENDOR TECHNOLOGIES

NOVÝ ROZMER RÁDIOFREKVENIE