PEARLSMILE®

Bielenie zubov bez bolesti, bez vedľajších účinkov a takmer bez použitia peroxidu. Ponúkame vám 3 základné typy bielenia zubov Pearlsmile®. Upozorňujeme klientov, že bielenie zubov vykonávame iba po dentálnej hygiene, ktorú absolvujete u svojho dentistu.

EXPRESS

Výsledný efekt: 2-4 odtiene

MEDIUM

Výsledný efekt: 4-7 odtieňov

KOMPLET

Výsledný efekt: 4-9 odtieňov

CENNÍK

EXPRESS

trvanie – 21min., bežná cena 66€, AKCIOVÁ CENA = 45,00€ efekt bielenia (2-4 odtiene)

MEDIUM

trvanie – 2x15min., bežná cena 83,9€, AKCIOVÁ CENA = 55,00€ efekt bielenia (4-7 odtieňov)

KOMPLET

trvanie – 21min., bežná cena 99€, AKCIOVÁ CENA = 65,00€ efekt bielenia (4-7 odtieňov)

BIELENIE ZUBOV

Vďaka najmodernejšej technológii sa bielenie zubov stáva čoraz dostupnejším ošetrením. Dermatokozmetické štúdio care4you vykonáva bielenie zubov na prevádzke v Košiciach a na prevádzke v Prešove.

Na rozdiel od tradičných metód je kozmetická metóda bielenia zubov PEARLSMILE® založená na aplikácii gélu s obsahom peroxidu nie viac ako 0,1 %, ktorý sa aktivuje LED lampou so studeným svetlom. Tak sa odfarbujú organické pigmentové látky v zubnej sklovine. Studené svetlo nedráždi ďasná a preto je ošetrenie zaručene bezbolestné a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Kozmetický bieliaci gél nemeckého výrobcu PEARLSMILE®nepoškodzuje vašu sklovinu a eliminuje dehydratáciu zubov. Ďasná po bielení nie sú iritované a rozhodne nebudete pociťovať “tŕpnutie zubov” a citlivosť na externé podnety (studené nápoje, vietor, sladké…). 

Zuby sú po bielení belšie až o 9 odtieňov  a to už po prvom ošetren. Stupeň bielenia zubov je samozrejme individuálny, záleží na viacerých faktoroch (stav zubov, farba zubov, životospráva, fajčenie …). V procese bielenia sa neutralizuje pigment, ktorý spôsobuje stmavnutie skloviny. Pre zachovanie belosti zubov po ošetrení môžete opakovať postup tak často, ako Vám to bude vyhovovať a ako budete pociťovať potrebu.

FAQ

Odpovede na otázky, ktoré vás najviac zaujímajú...

Dôvodov je hneď niekoľko. Po prvé, pigmentácia vzniká pri používaní potravín a nápojov obsahujúcich pigment, napr. cola, čaj, káva, víno, ale predovšetkým – v dôsledku fajčenia. Príliš často predpísané antibiotiká taktiež môžu spôsobiť žltnutie zubov. Nesmie sa tiež podceňovať aj taký činiteľ, ako je dôslednosť starostlivosti o chrup a vek človeka.

Pri bielení zubov dochádza k odfarbeniu organických látok obsiahnutých v zubnej sklovine. Bieliaci gél obsahuje účinnú bieliacu zložku, ktorá je aktivovaná LED diódami. Bieliace činidlo preniká do povrchu zuba a pôsobí na pigmenty zubnej skloviny. V zubnom tkanive sa pigmentácia odfarbuje vplyvom voľných kyslíkových radikálov.

Nie, žiadne vedľajšie účinky nevznikajú. Štúdie ukázali, že kozmetické bielenie zubov je úplne bezpečné.

Gél pearlsmile® bol podrobený toxikologickým skúškam a bol uznaný ako nezávadný.

Počas bielenia zubov by mali byť všetky Vaše zubné kazy zaplombované. V prípade, ak by sa bielili zuby skrz zubný kaz, do zubu by sa mohli dostať baktérie a zubný kaz by sa mohol rozšíriť.

Korunky, plomby a implantáty už svoju farbu majú. Určili ste si ju spoločne s Vašim stomatológom/zubným technikom a je nemenná. Bielenie zubov Vám teda s ich zmenou farby rozhodne nepomôže. V takýchto prípadoch odporúčame skôr profesionálne očistenie náhrady od povlakov, poprípade kompletnú výmenu zubných náhrad u Vášho stomatológa.

Stačí Vám jedno sedenie. Už po prvom sedení budú Vaše zúbky viditeľne belšie. Intenzita vybielenia zubov závisí na aktuálnej farbe Vašich zubov a od Vašej skloviny. Bielenie odporúčame opakovať každých 6-12 mesiacov. Pokiaľ by ste chceli intenzívnejší výsledok, na bielenie zubov môžte prísť aj skôr.

Bielenie zubov nie je vhodné počas tehotenstva / dojčenia, ak máte zubné defekty, ak nenavštevujete pravidelne svojho dentistu a bielenie zubov nevykonávame osobámá, ktoré nemajú absolvovanú dentálnu hygienu.

PO PROCEDÚRE KOZMETICKÉHO BIELENIAZUBOV NEKONZUMUJTE ŽIADNE FARBENÉ POTRAVINY A NÁPOJE.

Príklady nevhodných potravín a nápojov pre najbližších 48 hodín:

Káva, Čaj, Coca Cola, Horčica, Kečup, Sójová omáčka, a pod. Jahody, Slivky, Špenát, Farebná zubná pasta a Ústna voda.

Príklady vhodných potravín a nápojov pre najbližších 48 hodín:

Voda, Mlieko, Smotana, Biele syry, Cestoviny, Biele ryby, Banány, Kuracie prsia bez kože, Karfiol, Biela paprika, Varené zemiaky, Biele pečivo, Biely jogurt, Tvaroh.

Nevhodné potraviny a nápoje pre najbližších 5 dní:

Červené víno, Čučoriedky, Červená repa, Červená kapusta, Kari