Rádiofrekvencia

Najsilnejšia forma neinvazívneho omladenia a vyhladenia pleti. Rádiofrekvenciu odporúčame na starnúcu pleť, so stratou pevnosti a pružnosti. Ošetrením od 20 roku života pomôžete predchádzať prejavom starnutia.V neposlednom rade je rádiofrekvenčné ošetrenie určené aj osobám, ktoré trpia jazvičkami a jazvami po akné. Po rádiofrekvenčnom ošetrení bude pleť mierne začervenaná. 

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia, inak nazvývaná aj ako neivazívny thermo lifting je výbornou voľbou, ak potrebujete vypnúť Vašu pokožku, no ihiel a krvi sa bojíte. Toto ošetrenie pracuje na pricípe diatermie – vytvárania tepla v tkanivách. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vláken, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. V mnohých prípadoch možno vidieť rozdiel vo vzhľade pokožky už po prvom ošetrení. Efekt podstatného zlepšenia sa prejavuje po sérii procedúr.

Dermatokozmetické štúdio care4you odporúča v rámci omladzujúcej kúry absolvovať 6 sedení – pozrite si naše anti-age zvýhodnené balíčky.Rádiofrekvenciu odporúčame pre maximálny efekt kombinovať so zapravením mezoterapeutických sér.

Rádiofrekvencia je najsilnejšou formou neinvazívneho liftingu pleti.

Poranili ste sa a vznikla Vám škaredá jazva? S rádiofrekvenciou dosiahneme minimalizáciu jej viditeľnosti.

Rádiofrekvencia pleť vyhladzuje a veľmi priaznivo pôsobi na pleť trpiacu jazvami po akné.

Rádiofrekvencia je veľmi využívanou aj pri ošetrení tela – telo viditeľne & citeľne spevňuje a poradí si aj s najčastejším problémom – strie.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

lifting tváre, okolia očí a krku, zlepšenie stavu ochabnutej pokožky, odstraňovanie viditeľnosti vrások na čele. Rádiofrekvencia sa odporúča aj pre ostatné časti tela – zvýšenie napätia pokožky na bruchu, zlepšenie obrysov zadočku a stehien a ošetrovanie rúk.

EFEKT OŠETRENIA:

 1. re-obnova kolagénu, stimulácia tvoby kolagénou
 2. prekrvenie pokožky
 3. zjemnenie, vyhladzovanie vrások a redukcia vrások
 4. regenerácia, revitalizácia, omladenie a vypnutie pokožky,
 5. zmenšenie viditeľnosti jaziev, pórov a aj hlbších jaziev po akné

REKONVALESCENCIA: 1 hod., možné jemné začervenanie pleti

KONTRAINDIKÁCIE OŠETRENIA:

 1. obdobie tehotenstva a kojenia
 2. vážne srdcové ochorenia
 3. poruchy zrážanlivosti krvi
 4. ochorenie spojivového tkaniva
 5. rakovina
 6. nedávne aplikácie kyseliny hyalúronovej a botulotoxínu
 7. osoby s kovovými implantátmi v tele
 

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).