Rádiofrekvencia

Najsilnejšia forma neinvazívneho omladenia a vyhladenia pleti. Rádiofrekvenciu odporúčame na starnúcu pleť, so stratou pevnosti a pružnosti. Ošetrením od 20 roku života pomôžete predchádzať prejavom starnutia.V neposlednom rade je rádiofrekvenčné ošetrenie určené aj osobám, ktoré trpia jazvičkami a jazvami po akné. Po rádiofrekvenčnom ošetrení bude pleť mierne začervenaná. 

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia, inak nazvývaná aj ako neivazívny thermo lifting je výbornou voľbou, ak potrebujete vypnúť Vašu pokožku, no ihiel a krvi sa bojíte. Toto ošetrenie pracuje na pricípe diatermie – vytvárania tepla v tkanivách. Princíp procedúry spočíva v prehrievaní kolagénových vláken, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie, vďaka čomu dochádza k požadovanej regenerácii pleti. V mnohých prípadoch možno vidieť rozdiel vo vzhľade pokožky už po prvom ošetrení. Efekt podstatného zlepšenia sa prejavuje po sérii procedúr.

Dermatokozmetické štúdio care4you odporúča v rámci omladzujúcej kúry absolvovať 6 sedení – pozrite si naše anti-age zvýhodnené balíčky.Rádiofrekvenciu odporúčame pre maximálny efekt kombinovať so zapravením mezoterapeutických sér.

Rádiofrekvencia je najsilnejšou formou neinvazívneho liftingu pleti.

Poranili ste sa a vznikla Vám škaredá jazva? S rádiofrekvenciou dosiahneme minimalizáciu jej viditeľnosti.

Rádiofrekvencia pleť vyhladzuje a veľmi priaznivo pôsobi na pleť trpiacu jazvami po akné.

Rádiofrekvencia je veľmi využívanou aj pri ošetrení tela – telo viditeľne & citeľne spevňuje a poradí si aj s najčastejším problémom – strie.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

lifting tváre, okolia očí a krku, zlepšenie stavu ochabnutej pokožky, odstraňovanie viditeľnosti vrások na čele. Rádiofrekvencia sa odporúča aj pre ostatné časti tela – zvýšenie napätia pokožky na bruchu, zlepšenie obrysov zadočku a stehien a ošetrovanie rúk.

EFEKT OŠETRENIA:

 1. re-obnova kolagénu, stimulácia tvoby kolagénou
 2. prekrvenie pokožky
 3. zjemnenie, vyhladzovanie vrások a redukcia vrások
 4. regenerácia, revitalizácia, omladenie a vypnutie pokožky,
 5. zmenšenie viditeľnosti jaziev, pórov a aj hlbších jaziev po akné

REKONVALESCENCIA: 1 hod., možné jemné začervenanie pleti

KONTRAINDIKÁCIE OŠETRENIA:

 1. obdobie tehotenstva a kojenia
 2. vážne srdcové ochorenia
 3. poruchy zrážanlivosti krvi
 4. ochorenie spojivového tkaniva
 5. rakovina
 6. nedávne aplikácie kyseliny hyalúronovej a botulotoxínu
 7. osoby s kovovými implantátmi v tele