PIGMENTÁCIE

Tmavé škvrny, starecké škvrny alebo melazma – to všetko môže zatieniť žiarivosť Vašej pokožky a tá potom vyrezá mdlo a nevýrazne. Pigmentácia je najčastejším problémom žien, ktoré nechránia svoju pleť pred slnečným žiarením, trpia ňou ženy po tehotenstve, ale postihuje aj bezdetné ženy, bez ohľadu na vek. Post-zápalové pigmentácie potrápia zväčša pleť, ktorá bojovala s akné. V dermatokozmetickom štúdiu care4you bojujeje za zdravú pokožku a rázne odmietame produkty plné agresívnej chémie, ktoré síce rýchlo pleť bielia, ale zároveň ju výrazne poškodzujú. 

V dermatokozmetickom štúdiu care4you kombinujeme najúčinnejšie neinvazívne prístrojové ošetrenia pleti s neagresívnou lekárskou kozmetikou CliniCare a MEDIK8. Klienti trpiaci hyperpigmentáciou si musia uvedomiť, že kľúčom k vytúženým výsledkom je pravidelnosť depigmentačnej starostlivosti a kľúčom k udržatelnosti výsledkov, ktoré dosiahneme v dermatokozmetickom štúdiu je správne nastavená domáca starostlivosť. Prosím, berte na vedomie, že SPF ochranný krém je Vaše doživotné must-have, aj v zime.

ANTI-PIGMENT

30 minútová antioxidačné ošetrenie, ktoré rozžiari Vašu pleť 

Hĺbkovo hydratačné ošetrenie, ktoré pleť okamžite revitalizuje a rozžiari. Zjemní farebné nejodnosti pleti. Pleť bude po ošetrení hladšia, oživená a bude žiariť. Procedúra je vhodná pre pleť, ktorá netrpí výraznými mapami hyperpigmentácií, no badať farebnú nejednotnosť.

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, prístrojovú exfoliáciu podľa typu pleti, zapravenie rastových faktorov EGF depigmentačnej masky CliniCare MEZOTERAPIOU, záverečná hydratácia pleti, očná starostlivosť

OŠETROVANÁ OBLASŤ: tvár

 

AKTÍVNE LÁTKY MASKY:

Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) (hĺbkový hydratačný účinok), Arbutín (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti a má depigmentačný účinok), Extrakt z kôry Moruše bielej (depigmentácia), Argirelín / Hexapeptide-8 (proti vráskam, liftingový, zpevňujúci účinok / podobne ako účinok Botoxu), sh-oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)

VERNOSTNÝ PROGRAM: Pri 6-tich depigmentačných procedúrach je 7. ošetrenie s 50% zľavou. Ošetrenia odporúčame absolvovať každých 10-14 dní.

ANTI PIGMENT EGF

60 minútové depigmentačné ošetrenie využívajíce mezoterapeutické zapravenie aktívnych látok séra lekárskou kozmetiky CliniCare, cena €55,00 – €65,00 v závislosti od zvolenej masky

Luxusná, komplexná starostlivosť o pleť s pigmentovými škvrnami, post zápalovými pigmentáciami a o farebne nejednotnú pleť. Ošetrenie je jednak účelné, ale v neposlednom rade je oázou pokoja a relaxu. Kozmetička sa vám bude venovať plných 60 minút a tešiť sa môžte aj na masáž rúk počas pôsobenia masky. Ošetrenie pleti je založené na využití sily MEZOTERAPIE a lekárskeho séra EGF zn. CliniCare s rastovými faktormi. EGF lekárske sérum obsahuje: Kyselinu hyalurónovú (nízkomolekulárna, 2%) = hĺbkový hydratačný účinok, Arbutín = ošetruje farebné nepravidelnosti pleti a má depigmentačný účinok, Extrakt z kôry Moruše bielej = silná depigmentácia, Argirelín / Hexapeptide-8 = proti vráskam, liftingový, zpevňujúci účinok,  podobne ako účinok Botoxu, sh-oligopeptidy-1 / EGF = regenerácia tkanív.

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, prístrojovú exfoliáciu podľa typu pleti, zapravenie lekárskeho depigmentačného séra EGF MEZOTERAPIOU, aplikáciu masky podľa výberu, masáž rúk, záverečná hydratácia pleti, očná starostlivosť

OŠETROVANÁ OBLASŤ: tvár

 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

mdlá, unavená pleť bez známky jasu a so stratou vitality, farebne nejednotná pleť, pleť s výraznejšími pigmentovými škvrnami

VÝSLEDOK OŠETRENIA: značná revitalizácia pleti, okamžité rozžiarenie pleti, odstránenie odumretých buniek, zjemnenie pigmentových škvŕn, postupná blokácia pigmentov

VERNOSTNÝ PROGRAM: Pri 6-tich depigmentačných procedúrach je 7. ošetrenie s 50% zľavou. Ošetrenia odporúčame absolvovať každých 10-14 dní.

PIGMENT PEEL

Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka aj cielenú terapiu zameranú na elimináciu pigmentácií prostredníctvom chemických a biologických peelingov. Chemické peelingy vykonávame iba v neslnečných mesiacoch, no biologický peeling BioRePeel môžte podstúpiť aj počas letných mesiacov. Peelingové ošetrenia sú čoraz populárnejšie, pretože ponúkajú klientovi rýchly výsledok v pomerne krátkom čase. K popularite peelingov prispela aj zmena INCI peelingov, ktoré sú k pokožke šetrné, nespôsobujú také iritácie a reakcie, ako tomu bolo kedysi. V dermatokozmetickom štúdiu pracujeme výhradne s chemickými peelingami profesionálnych lekárskych kozmetík.

OBJEDNÁVKA

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).