CliniCare

CHEMICKÉ PEELINGY. Clinicare ponúka 3 typy chemických peelingov – GLOW PEEL proti pigmentom, PURE PEEL proti akné a REFRESH PEEL proti starnutiu pleti. CliniCare peeling je výnimočný najmä kvôli jeho zloženiu ako aj spôsobu aplikácie – intenzitu peelingu, agresivitu ako aj exfoliačný efekt Vám totiž dermatokozmetička nastaví na mieru!

REFRESH PEEL proti starnutiu.

Ľahký povrchový chemický peeling, ktorý zostavíme na mieru potrebám každej pleti. Chemický peeling REFRESH PEEL odporúčame najmä pre starnúcu pleť so stratou jasu a pre zrelú pleť.

Peeling pokožku výrazne omladzuje, zlepšuje hustotu epidermis a zároveň stimuluje tvorbu kolagénu.

Tento peeling je aplikovateľný pre všetky typy pleti. Báť sa nemusíte dokonca ani keď máte citlivú pleť a to kvôli revolučnému spôsobu vykonávania a miešania tohto peelingu. Jeho intetnzitu, mieru exfoliácie a ako aj agresivitu má v rukách odborne vyškolená dermatokozmetička, ktorá sa postará o to, aby na Vašu pleť bolo aplikované také pH, ktoré jej neuškodí. Vďaka tomuto prevratnému postupu môžme liečiť problémy pleti rôznych vekových skupín, ako aj nižšie a vyššie fototypy.

ZLOŽENIE refresh peel

Kyselina glykolová
1 %

Najúčinnejšia AHA kyselina vďaka svojej redukovanej veľkosti molekuly. Spoľahlivo exfoliuje pleť a stimuluje tvorbu kolagénu.

Kyselina fytová
1 %

znižuje riziko zápalu blokovaním voľných radikálov s antioxidačným účinkom. Chráni a opravuje DNA pred poškodením voľnými radikálmi.

Kyselina kojová
1 %

Znižuje hromadenie melanínu pri rôznych typoch hyperpigmentácie. Inhibuje aktivitu tyrozinázy a zabraňuje produkcii melanínu.

navštívte nás