PEELING

Peeling – základom každej starostlivosti o pleť je jej exfoliácia. Pleť sa zbavuje nečistôt správnym rutinným čistením doma, avšak to nestačí. Odumreté bunky odstraňujeme na začiatku každého ošetrenia a to rôznymi typmi peelingov alebo za pomoci prístrojov. V tejto sekcii sa dozviete o všetkých typoch dostupných peelingov v care4you.

Šetrná exfoliácia pleti vhodná pred čistením pleti alebo inými kozmetickými úkonmi. Enzymatický peeling môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Ambrazívnejšia forma mechanickej exfoliácia pleti vhodná pred čistením pleti alebo inými kozmetickými úkonmi. BAMBOO peeling môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Peeling Superfacial ™ obsahuje prirodzene získaný enzým papaín. Papaín je účinný tráviaci enzým získaný z tropického ovocia papája, ktorý v zásade „požiera“ odumreté kožné bunky z povrchu a zanecháva pleť hladkú, jemnú a žiariacu. Peeling Superfacial ™ môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Biologický peeling využívajúci silu AHA kyselín získaných z ovocia. Vhodnou voľbou pre citlivejšie osoby a osoby, ktoré sa chemického peelingu boja. AHA peeling maďarského výrobcu ILCSI možno podstúpiť ako samostatnú kúru alebo ako sériu ošetrení.

V dermatokozmetickom štúdiu care4you ponúkame až 8 typov chemických peelingov od popredných výrobcov lekárskej kozmetiky.

ENZYMATICKÝ PEELING

Profesionálna a šetrná exofilácia pleti.

Enzymatický peeling je pre kožu veľmi posilňujúca procedúra. Bežne sa toto ošetrenie využíva na starostlivosti o problematickú pleť, k spomaleniu prejavov starnutia a k ošetreniu poškodených vrstiev kože po nadmernej expozícii na slnku. Tento profesionálny peeling zbavuje pleť odumretých buniek, pomáha viditeľne znížiť výskyt tmavých škvŕn na tvári, ktoré môžu byť spôsobené hyperpigmentáciami alebo tzv. stareckými škvrnami.

Enzymatický peeling CliniCare je možné aplikovať aj v slnečných mesiacoch.

EFEKT PEELINGU:

 1. podporuje olupovanie a výmenu zrohovatelej kože
 2. obnovuje pleť zlepšuje textúru a jas pleti
 3. čistí upchaté póry
 4. zjednocuje farebný kolorit pokožky

KONTRAINDIKÁCIE:

akútne kožné choroby

 

BAMBOO PEELING

Unikátny produkt britskej lekárskej kozmetiky MEDIK8, ktorý vyhladzuje a zjemňuje pokožku vďaka jemným bambusovým čiastočkám. Peeling sa odporúča na pleť po 20-tom roku života, ošetrenie je vhodné pre každý typ pleti. BAMBOO peeling je jedinečný tým, že sa namieša persne podľa podľa potreby a typu pleti.

Peelingy odporúčame absolvovať pred ultrazvukovým čistením pleti, rádiofrekvenciou, mezoterapiou a masážou.

EFEKT PEELINGU:

 1. podporuje olupovanie a výmenu zrohovatelej kože
 2. obnovuje pleť zlepšuje textúru a jas pleti
 3. čistí upchaté póry
 4. zjednocuje farebný kolorit pokožky

KONTRAINDIKÁCIE:

akútne kožné choroby

 

AHA ILCSI PEELING

Biologický peeling dosahuje okamžité hmatateľné výsledky pri ošetrení každého kožného problému a pri každom type pleti. 

Zmäkčuje a odstraňuje odumreté kožné bunky na povrchu, podporuje prirodzenú obnovu pokožky, vyhladzuje vrásky a zlepšuje hydratáciu kože.

Jablko, hrozno, mišpuľa a olej z citrónovej trávy pomáhajú pleť očistiť a obnoviť zvonku aj zvnútra. Vďaka dreňovému zloženiu nepoškodzuje kožu ani po uplynutí doby pôsobenia, pôsobí totiž len na povrchu kože. Je vynikajúci na olejovitú a suchú seboreu, citlivú, zapálenú a aknóznu pleť, na pleť s pigmentovými škvrnami, rosaceu, dehydrovanú, suchú pleť, na zrelú, zvráskavenú kožu. Použitím tohto peelingu zefektívňujete ošetrenia celulitídy, strií, vrások, pigmentácie, ako aj čistiace ošetrenia. 

Klientkám care4you odporúčame podstúpiť AHA peeling na jeseň alebo v zime, poprípade na jar. Peeling nevykonávame počas letných mesiacov. Odporučaný počet sedení: 4-6 (podľa stavu pleti).

EFEKT PEELINGU:

 1. podporuje olupovanie a výmenu zrohovatelej kože
 2. pleť omladne
 3. menšie vrásky zmiznú
 4. pigmentové škvrny vyblednú
 5. zlepší sa hydratácia pokožky
 6. obnovuje bunky
 7. zlepšuje textúru a jas pleti
 8. čistí upchaté póry
 9. zjednocuje farebný kolorit pokožky
 10. vďaka ošetreniam s ovocnými AHA prípravkami sa aj najväčšie kožné problémy dajú vyriešiť rýchle a efektívne

KONTRAINDIKÁCIE:

 1. akútne kožné choroby
 2. alergia na histaním – konzultácia
 

CHEMICKÉ PEELINGY

8 typov chemických peelingov. Od najjemnejších peelingov až po peelingy obsahujúce špecializované kyseliny.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).