PEELING

Peeling – základom každej starostlivosti o pleť je jej exfoliácia. Pleť sa zbavuje nečistôt správnym rutinným čistením doma, avšak to nestačí. Odumreté bunky odstraňujeme na začiatku každého ošetrenia a to rôznymi typmi peelingov alebo za pomoci prístrojov. V tejto sekcii sa dozviete o všetkých typoch dostupných peelingov v care4you.

Šetrná exfoliácia pleti vhodná pred čistením pleti alebo inými kozmetickými úkonmi. Enzymatický peeling môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Ambrazívnejšia forma mechanickej exfoliácia pleti vhodná pred čistením pleti alebo inými kozmetickými úkonmi. BAMBOO peeling môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Peeling Superfacial ™ obsahuje prirodzene získaný enzým papaín. Papaín je účinný tráviaci enzým získaný z tropického ovocia papája, ktorý v zásade „požiera“ odumreté kožné bunky z povrchu a zanecháva pleť hladkú, jemnú a žiariacu. Peeling Superfacial ™ môžte podstúpiť samostatne alebo je súčasťou už zostavených výhodných balíčkov ošetrení pleti.

Biologický peeling využívajúci silu AHA kyselín získaných z ovocia. Vhodnou voľbou pre citlivejšie osoby a osoby, ktoré sa chemického peelingu boja. AHA peeling maďarského výrobcu ILCSI možno podstúpiť ako samostatnú kúru alebo ako sériu ošetrení.

V dermatokozmetickom štúdiu care4you ponúkame až 8 typov chemických peelingov od popredných výrobcov lekárskej kozmetiky.

ENZYMATICKÝ PEELING

Profesionálna a šetrná exofilácia pleti.

Enzymatický peeling je pre kožu veľmi posilňujúca procedúra. Bežne sa toto ošetrenie využíva na starostlivosti o problematickú pleť, k spomaleniu prejavov starnutia a k ošetreniu poškodených vrstiev kože po nadmernej expozícii na slnku. Tento profesionálny peeling zbavuje pleť odumretých buniek, pomáha viditeľne znížiť výskyt tmavých škvŕn na tvári, ktoré môžu byť spôsobené hyperpigmentáciami alebo tzv. stareckými škvrnami.

Enzymatický peeling CliniCare je možné aplikovať aj v slnečných mesiacoch.

EFEKT PEELINGU:

  1. podporuje olupovanie a výmenu zrohovatelej kože
  2. obnovuje pleť zlepšuje textúru a jas pleti
  3. čistí upchaté póry
  4. zjednocuje farebný kolorit pokožky

KONTRAINDIKÁCIE:

akútne kožné choroby

 

CHEMICKÉ PEELINGY

8 typov chemických peelingov. Od najjemnejších peelingov až po peelingy obsahujúce špecializované kyseliny.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).