Oxybrázia - oxypeel

Šetrná a účinná exfoliácia pleti, ktorú si môže dopriať úplne každý. oxyPEEL liečba je „tlak na pokožku“ s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia.

OXYBRÁZIA

Neivazívna dermatokozmetická procedúra  slúžiaca na odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky pomocou jedinečného vuyžitia prírodnej kombinácie tlaku a vody. 

OxyPEEL je forma mikrodermabrázie a je to najnovšia technológia, kotrá používa prírodnú kombináciu vody a vzduchu. Silný kompresor urýchľuje kinetickú energiu prostredníctvom mikro čiastočiek kvapôčiek vzduchu a vody oddelí vonkajšie vrstvy odumretej kože. Silné tryskové prúdenie otvorí mikro kanály pre uľahčenie transdermálnej dodávky živinových doplnkov. oxyPEEL je, takmer bezbolestné, ošetrenie pleti, ktoré výrazne zlepšuje vzhľad a štruktúru pokožky, poskytuje nádherné výsledky a to už hneď po prvom terapeutickom sedení. 

Terapia oxyPEEL v sebe zahŕňa kombináciu hĺbkového čistenia, peelingu, prísunu kyslíka a antioxidantov, hydratácie a okysličenia pleti a mikrocirkuláciu ošetrovanej oblasti. 

Oxybráziu nájdete vo viacerých typoch naskladaných balíčkov ošetrení, zameraných napr. na omladenie pleti, na problematickú pleť,  na pleť so špecifickými problémami.   

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

peeling pokožky, suchá pleť, akné, rohovatenie pokožky, mílie, jazvičky po akné, knihniach a post-traumatických jaziev, psoriáza, lupiny, prevencia a ošetrenie starnúcej pleti, soborická pleť, zmiernenie vrások a rýh, dyschrómia a hyperpigmentácia, fotostarnutie, poškodená pleť, strie.

VÝSLEDOK OŠETRENIA: hladšia pokožka zbavená mazu, okamžité rozžiarenie a osvieženie pleti

REKONVALESCENCIA: žiadna

EFEKT OXYBRÁZIE:

  1. zjednotený tonus pokožky
  2. odstránenie zrhohovatelej pokožky
  3. redukcia mazotvorby
  4. zjemnenie rozšírených pórov
  5. zosvetlenie pigmentových škvŕn
  6. zlepšenie prekrvenia pokožky
  7. zmenšenie strií a jazvičiek
  8. výrazne rozjasnená, na dotyk hebká pleť