Oxybrázia - oxypeel

Šetrná a účinná exfoliácia pleti, ktorú si môže dopriať úplne každý. oxyPEEL liečba je „tlak na pokožku“ s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia.

OXYBRÁZIA

Neivazívna dermatokozmetická procedúra  slúžiaca na odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky pomocou jedinečného vuyžitia prírodnej kombinácie tlaku a vody. 

OxyPEEL je forma mikrodermabrázie a je to najnovšia technológia, kotrá používa prírodnú kombináciu vody a vzduchu. Silný kompresor urýchľuje kinetickú energiu prostredníctvom mikro čiastočiek kvapôčiek vzduchu a vody oddelí vonkajšie vrstvy odumretej kože. Silné tryskové prúdenie otvorí mikro kanály pre uľahčenie transdermálnej dodávky živinových doplnkov. oxyPEEL je, takmer bezbolestné, ošetrenie pleti, ktoré výrazne zlepšuje vzhľad a štruktúru pokožky, poskytuje nádherné výsledky a to už hneď po prvom terapeutickom sedení. 

Terapia oxyPEEL v sebe zahŕňa kombináciu hĺbkového čistenia, peelingu, prísunu kyslíka a antioxidantov, hydratácie a okysličenia pleti a mikrocirkuláciu ošetrovanej oblasti. 

Oxybráziu nájdete vo viacerých typoch naskladaných balíčkov ošetrení, zameraných napr. na omladenie pleti, na problematickú pleť,  na pleť so špecifickými problémami.   

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

peeling pokožky, suchá pleť, akné, rohovatenie pokožky, mílie, jazvičky po akné, knihniach a post-traumatických jaziev, psoriáza, lupiny, prevencia a ošetrenie starnúcej pleti, soborická pleť, zmiernenie vrások a rýh, dyschrómia a hyperpigmentácia, fotostarnutie, poškodená pleť, strie.

VÝSLEDOK OŠETRENIA: hladšia pokožka zbavená mazu, okamžité rozžiarenie a osvieženie pleti

REKONVALESCENCIA: žiadna

EFEKT OXYBRÁZIE:

  1. zjednotený tonus pokožky
  2. odstránenie zrhohovatelej pokožky
  3. redukcia mazotvorby
  4. zjemnenie rozšírených pórov
  5. zosvetlenie pigmentových škvŕn
  6. zlepšenie prekrvenia pokožky
  7. zmenšenie strií a jazvičiek
  8. výrazne rozjasnená, na dotyk hebká pleť 
 
 

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).