BALíČKY OŠETRENÍ

RITUÁLNE OŠETRENIA

Hodinové a 90 minútové procedúry, ktoré majú zážitkový charakter. V spojení s kvalitnými kozmetickými úknonmi sú vhodnou odmenou pre vás alebo darčekom pre vašich najbližších. 

OŠETRENIA PROBLEMATICKEJ PLETI

6 rôznych ošetrení problematickej pleti. Kozmetické ošetrenia rôznych intenzít pre aj tú najcitlivejšiu pleť. V balíčkoch nájdete aj ošetrenie, ktoré je možné vykonávať aj počas aktívneho zápalu na pleti alebo inej časti tela.

ŠPECIALIZOVANÉ OŠETRENIA PLETI

Trápia Vás pigmentové škvrny, extrémne suchá pleť alebo pleť s rosaceou, začervenaním, či zvýšenou citlivosťou? Táto sekcia balíčkov ošetrení pleti je presne pre vás …

OMLADZUJÚCE BAlÍČKY OŠETRENÍ PLETI

To najlepšie nakoniec … Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka široké spektrum ošetrení zameraných na okamžité a trvalé omladenie pleti. Z 10-tich typov ošetrení si vyberie každá klientka od veku 25 rokov.

OŠETRENIa VHODNé pre tehotné ženy a čerstvé mamičky

Obdobie tehotenstva a obdobie bezprostredne po ňom je obdobím, kedy je pleť veľmi senzitívna a zároveň pod vplyvom hormónov problematická. Team care4you zostavil ošetrenia tak, aby ste sa reakcií pleti nemuseli báť a profesionálnu starostlivosť o pleť nemuseli vynechávať.

Team dermatokozmetického štúdia care4you zostavil s ohľadom na svoje dlhoročné skúsenosti 23 typov profesionálnych ošetrení pleti, z ktorých si vyberie aj tá najnáročnejšia pleť. Balíčky ošetrení sú zostavené tak, aby uspokojili komplexne potreby vašej pleti, jednotlivé úkony v balíčkoch sa navzájom dopĺňajú a ako bonus sú navyše balíčky ošetrení cenovo zvýhodnené. 

Ešte nikdy ste naše dermatokozmetické štúdio nenavštívili? Veľmi radi vás v našich priestoroch privítme a budeme radi, ak sa nám s problémom vašej pleti zdôveríte.

1
Typov PROFI ošetrení
1
Pre 6 rôznych typológii pleti
1 %
klientov odporúča care4you

Navštívte care4you