CLINICARE

švédska lekárska kozmetika CliniCare ponúka 3 unikátne typy chemických peelingov.

GLOW proti pigmentácii. PURE proti akné. REFRESH na celkové omladenie pleti. 

Chemické peelingy sú jedným z najstarším kozmetických postupov na svete. Dnešné chemické peelingy patria medzi najpopulárnejšie neinvazívne metódy výrazného zlepšenia zdravia a vzhľadu pokožky. Nežiadúcej „zničenej tváre“ sa už vďaka jemnému zloženiu kyselín súčasných chemických peelingov báť nemusíte. Všetky chemické peelingy sme pred zaradením do portfólia na vlastnej koži vyskúšali a tak Vám vieme ponúknuť to najlepšie dostupné na modernom trhu. Jedným z najlepších peelingov je bez pochyby peeling švédskej lekárskej kozmetiky CliniCare.  

CliniCare

CHEMICKÉ PEELINGY. Clinicare ponúka 3 typy chemických peelingov – GLOW PEEL proti pigmentom, PURE PEEL proti akné a REFRESH PEEL proti starnutiu pleti. CliniCare peeling je výnimočný najmä kvôli jeho zloženiu ako aj spôsobu aplikácie – intenzitu peelingu, agresivitu ako aj exfoliačný efekt Vám totiž dermatokozmetička nastaví na mieru!

Chemické peelingy CliniCare obsahujú mix kyseliny glykolovej, mliečnej, salicylovej za účelom odstránenia hornej vrstvy epidermy, čo podporuje regeneráciu a rejuvenizáciu novo vytvorených kožných buniek. Výsledkom chemického peelingu je zlepšený klinický stav a vzhľad pleti. Pleť je po chemickom peelingu vyhladená, línie a vrásky sú zjemnené, je zlepšený celkový tonus pleti a pleť je výrazne omladená. CliniCare chemické peelingy ponúkame 3 (GLOW proti pigmentom a PURE proti akné) máme dostupné stále, REFRESH peeling Vám ponúkame na objednávku. Všetky chemické peelingy CliniCare sú dobre tolerované s minimálnymi vedľajšími účinkami.

navštívte nás