CliniCare

CHEMICKÉ PEELINGY. Clinicare ponúka 3 typy chemických peelingov – GLOW PEEL proti pigmentom, PURE PEEL proti akné a REFRESH PEEL proti starnutiu pleti. CliniCare peeling je výnimočný najmä kvôli jeho zloženiu ako aj spôsobu aplikácie – intenzitu peelingu, agresivitu ako aj exfoliačný efekt Vám totiž dermatokozmetička nastaví na mieru!

PURE PEEL proti akné.

Ľahký povrchový chemický peeling, ktorý zostavíme na mieru potrebám každej pleti. Chemický peeling PURE PEEL odporúčame najmä pre mastnú pleť, problematickú pleť a aknóznu pleť.

Peeling pokožku exfoliuje, postupne ju zbaví zápalových procesov a pôsobí proti akné.

Tento peeling je aplikovateľný pre všetky typy pleti. Báť sa nemusíte dokonca ani keď máte citlivú pleť a to kvôli revolučnému spôsobu vykonávania a miešania tohto peelingu. Jeho intetnzitu, mieru exfoliácie a ako aj agresivitu má v rukách odborne vyškolená dermatokozmetička, ktorá sa postará o to, aby na Vašu pleť bolo aplikované také pH, ktoré jej neuškodí. Vďaka tomuto prevratnému postupu môžme liečiť problémy pleti rôznych vekových skupín, ako aj nižšie a vyššie fototypy.

ZLOŽENIE PURE peel

Kyselina salicylová
1 %

Komedolické, keratolytické, protizápalové a antiseptické vlastnosti. Odstraňuje maz, efektívne lieči akné. Silný protizápalový účinok. Ľahké anestetikum.

Kyselina mliečna
1 %

Najmiernejšia AHA kyseina, ktorá pomáha udržiavať hydratáciu pleti, zvyšuje jas okožky a stimuluje syntézu kolagému pre lepšiu regeneráciu zápalových procesov.

Kyselina kojová
1 %

Najobľúbenejšia AHA kyselina, so silne exfoliačným účinkom, podporuje obnovu epidermis, reguluje tvorbu mazu.

navštívte nás