JESENNÁ STAROSTLIVOSŤ

Októbrová zvýhodnená ponuka ošetrení je plná noviniek. Prvou dobrou správou je, že s mesiacom október štartujeme vykonávanie chemických peelingov Medik8

V októbrovej ponuke klasickej a prístrojovej kozmetiky nájdete dôkladné čistenie pleti, veľmi žiadané rituálne ošetrenie a novinku – expresné ošetrenie pleti na mieru. Každú z Vás istotne poteší, že v mesiaci október máte možnosť počas ošetrenia vyskúšať aplikáciu SOAP BROWS našou dermatokozmetičkou zdarma.

Radi by sme Vas touto cestou informovali aj o novinke na našich prevádzkach. Obe prevádzky sú vybavené dezinfekciou vzduchu, vďaka ktorej je vzduch v care4you bez vírusov a baktérií.

Zvýhodnené októbrové ošetrenia care4you

AKCIA 1
CLEAR SKIN

60 minútový balíček ošetrení zameraný na prečistenie pleti. Tento balíček je vhodný ako pravidelná mesačná starostlivosť o problematickú pleť. Ak sa chystáte podstúpiť chemický peeling a svoju pleť ste v poslednom období zanedbávali alebo ste nemali čas na návštevu kozmetičky, pred samotným chemickým peelingom je čistenie pleti nutné. 

Orientačný čas ošetrenia = 60 minút

Pôvodná cena =62,00€

Zvýhodnená cena = 40,00€

Bentonit: Minerálna ílovitá hornina, funguje tiež ako zmatňovač pokožky.

Kaolín: Biely alebo čínsky íl, jedná sa o veľmi jemný íl, ktorý hĺbkovo čistí pokožku.

Vitamín E: Účinný antioxidant, ktorý má i protizápalový účinok.

Prípravu pleti na ošetrenie. Enzymatický peeling Medik8 / Mikrodermabrázia (podľa typu pleti). Ultrazvukové čistenie pleti. Mechanické dočistenie pleti. Ozonizácia, dezinfekcia pleti. Aplikácia ílovitej masky Medik8. Záverečná hydratácia pleti, aplikácia Clarity Peptides Medik8. Odporúčania kozmetičky týkajúce sa starostlivosti o Váš typ pleti.

Pleť je po ošetrení prečistená od nečistôt, póry sú prečistené a zmenšené, pokožka je zmatnená, zápal na pleti je eliminovaný, pleť je ukľudnená, rozjasnená a hydratovaná

CARE4YOU ODPORÚČA
RITUÁLNE HYDRATAČNÉ OŠETRENIE

Hľadáte zážitok z profesionálneho kozmetického ošetrenia, chcete sa nechať hýčkať a zároveň zabudnúť na každodenné starosti? Pozývame Vás do care4you. Ľahnite si na pohodlné lehátko, zavrite oči, nechajte sa pohltiť atmosférou, aromaterapiou, relaxačnou hudbou a buďte unášaná rukami dermatokozmetičky care4you celých 90 minút do oázy pokoja a dokonalého realaxu. 

Hĺbkovo hydratačné rituálne ošetrenie pleti kombinuje tie najlepšie produkty z lekárskych kozmetík Medik8 a CliniCare s najefektívnejšími prístrojovými ošetreniami care4you. Navyše, počas celého ošetrenia bude venovaná pozornosť nielen Vašej tvári, ale aj krku a dekoltu.

Orientačné trvanie ošetrenia = 90 minút

Pôvodná cena = 79,00€

Akciová cena = 65,00€

  • všetky typy pleti
  • pre všetky ženy / mužov, ktorí si potrebujú oddýchnuť, „vypnúť“ a ako bonus spraviť maximum pre svoju pleť

Prípravu pleti na ošetrenie. Diagnostiku hydratácie pleti. Mikrodermabráziu tváre, dekoltu Mezoterapeutické zapravenie nízkomolekulárnej, patentovanej kyseliny hyalúronovej zn. CliniCare na tvári a dekolte. Rituálna bodová masáž MEDIK8 tváre, krku a dekoltu. Aplikácia masky s vysokým obsahom vitamínu C MEDIK8. Záverečná hydratácia pleti. Odporúčania kozmetičky týkajúce sa starostlivosti o Váš typ pleti.

Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) – hĺbkový hydratačný účinok.

10% kyselina askorbová Silný anti-age účinok, chráni pleť pred voľnými radikálmi, znižuje mieru pigmentácie pleti, pleť rozžiari.

Grapfruitový olej antioxidácia pleti.

Lecitín.

Glycerín.

 

 

Okamžitá hydratácia a omladenie pleti. Pleť je po ošetrení rozjasnená, póry sú stiahnuté, jemné vrásky sú eliminované, pigmenty na pleti zmiernené. Okamžité rozžiarenie pleti.

ZAHÁJENIE SEZÓNY
CHEMICKÉ PEELINGY MEDIK8

#12weekstoWOW. 12 týždňov stačí k tomu, aby sa Vaša pleť premenila na nespoznanie. Či už Vás trápia pigmentové škvrny, zaznamenali ste výraznejšie starnutie, chcete sa zbaviť nepekného akné alebo pozostatkov po ňom v podobe jazvičiek po akné alebo postzápalových pigmentácií – vsaďte na chemický peeling MEDIK8. Nové chemické peelingy MEDIK8 sú vhodné skoro pre každý typ pleti – prečítajte si o nich tu.

#12weekstoWOW

Pre WOW efekt a celkovú zmenu pleti odborníci z MEDIK8 odporúčajú 6-8 sedení v rozmedzí 10-14 dní. V prípade extrémneho stavu pleti sa počet opakovaní môže zvýšiť.

Dermatokozmetické štúdio care4you sa rozhodlo odmeniť každú z Vás, ktorá budete mať trpezlivosť a svoj boj o dokonalú pleť dotiahnete do konca a to vo forme 50% zľavy z ceny finálneho 6. alebo 8.sedenia (bez ohľadu na počet vrstiev chemického peelingu.

ÚROVNE chemického peelingu. Vrstvenie chemického peelingu určuje dermatokozmetička care4you s ohľadom na potreby pleti a rozpočet klienta. Ošetrenie trvá 30 minút.

◾️ 𝐈𝐍𝐓𝐄𝐍𝐙𝐈𝐓𝐀 𝟏 – aplikácia univerzálneho chemického peelingu s 8% kyselinami – UNIVERSAL PEEL, cena 25€

◾️ 𝐈𝐍𝐓𝐄𝐍𝐙𝐈𝐓𝐀 𝟐 – aplikácia stredne silného špecializovaného peelingu ( ✖️ akné, ✖️ pigmenty, ✖️ omladenie), cena 40€

◾️ 𝐈𝐍𝐓𝐄𝐍𝐙𝐈𝐓𝐀 𝟑 – aplikácia stredne silného peelingu v kombinácii s vybranou 30% kyselinou, cena 45€

◾️ 𝐈𝐍𝐓𝐄𝐍𝐙𝐈𝐓𝐀 𝟒 – aplikácia stredne silného peelingu v kombinácii s vybranou 30% kyselinou a následnou lokálnou aplikáciou 30%-50% kyseliny, cena 55€

A K C I A 4
EXPRESS CLINICCARE

Expresná ponuka, ktorá tu ešte nikdy predtým nebola a ktorú si vykladáte presne podľa Vašich potrieb. 30 minútové expresné ošetrenie pleti, ktoré sa skladá z 1 prístrojového ošetrenia podľa typu pleti (mikrodermabrázia tváre / ultrazvukové čistenie pleti) a z ultrazvukového zapravenia ceramidov CLINICARE. Počas celého ošetrenia ste ošetrovaná značkou CLINICARE. 

Orientačné trvanie ošetrenia = 30 minút

Pôvodná cena = 35,00€

Akciová cena = 20,00€

  • problematickú pleť
  • mastnú pleť
  • pleť s pigmentami
  • pleť s prvými prejavmi starnutia

Prípravu pleti na ošetrenie. Mikrodermabráziu tváre alebo Ultrazvukové čistenie pleti (15 min.) Aplikácia masky podľa typu pleti zn. CliniCare + zapravenie ultrazvukom. Záverečná hydratácia pleti. 

NOVINKA
ORIGINAL SOAP BROWS

Pre prípad, že ste o tomto malilinkatom zázraku inšpirovanom Hollywoodom ešte nepočuli, bola aplikácia Soap Brows® vytvorená tak, aby zdokonalila a uchovala trendy štýl dokonale upraveného, hustého obočia. Či už máte riedke obočie, ktoré potrebuje pomocnú ruku, alebo potrebujete svoje huňaté obočie dostať pod kontrolu, legendárne SOAP BROWS® Vám pomôže upraviť si obočie presne tak, ako sa Vám páči. Uhladené, strapaté, hrubé, či tenšie, nadýchané, či stlačené – to je úplne jedno – SOAP BROWS® to zvládne.

SOAP BROWS® KIT Vám vydrží .. ani si netrúfame povedať koľko – testovali sme ho každý deň 4 mesiace a zatiaľ nám nič neubudlo. SOAP BROWS® je aj ideálny darček pre Vašu kamarátku, sestru, maminku a dokonca aj babičku. 

Kto by nechcel vyskúšať fantastickú novinku a mať obočie ako od vizážistky? K akémukoľvek ošetreniu podstúpenému v mesiaci október v care4you Vám dermatokozmetička care4you na záver Vášho ošetrenia vytvaruje obočie so SOAP BROWS®  zdarma

SOAP BROWS® KIT obsahuje originálne SOAP BROWS®, aktivačný MIST a magickú kefku THE BRUSH. Cena KITU je 45,00€.

BROWS ELIXIR – 8 ml magického zázračného séra plného stimulačných a vyživujúcich zložiek zvýrazňujúcich obočie. Cena BROWS ELIXIRU je 40,00€.

PRODUKT MESIACA

Októbrová akcia MEDIK8 s EYLIFT
Pôvodná cena 44€, októbrová cena 35,20€