LETNÁ PONUKA

Team dermatokozmetického štúdia care4you predstavuje letnú ponuku zvýhodnených ošetrení. So zmenou ročného obdobia ide ruka v ruke aj zmena starostlivosti o Vašu pleť a telo. Hydratácia & ochrana sú 2 najdôležitejšie úlohy, ktoré musíte počas horúcich letných dní Vašej pokožke zabezpečiť. Team care4you si v rámci zvýhodnenej letnej ponuky pripravil až 6 akciových ponúk, z ktorých si určite vyberiete to pravé pre Vás.

V rámci domácej starostlivosti o Vašu pleť odložte exfoliátory, voľte hydratačné a pH neporušujúce čistítka pleti, doplňte si zásobu ľahučkých sér (odporúčame VITAMIN KIT ALPHA-H) a rozhodne nezabúdajte na dennú aplikáciu a v prípade slnenia sa aj reaplikáciu krému s SPF faktorom a to min. SPF30.

AKCIA
SUMMER BODY

Kombinácia až 3 prístrojových ošetrení tela pre maximálny efekt. Rádiofrekvencia, ultrazvuková liposukcia a infraRED Vám pomôžu zbaviť sa prebytočných centimetrov, spevnia Vašu pokožku a odbúrajú prebytočné tuky. Rádiofrekvencia spolu s ultrazvukovou liposukciou priaznivo pôsobí aj na elimináciu tzv. pomarančovej kože – celulitídy.

Trvanie = 10×60 minút

Pôvodná cena = 449,90€

Akciová cena = 350,00€ 

infraRED, ultrazvukovú liposukciu, rádiofrekvenčné ošetrenie

Zlepšenie stavu ochabnutej pokožky.

Boj proti striám a celulitíde.

Účinné ošetrenie pre zjemnenie jaziev.

Odbúranie tukových ložísk, odvodnenie ošetrovanej partie.

Zvýšenie napätia pokožky, zlepšenie stavu ochabnutej pokožky, re-obnova kolagénu.

Balíček SUMMER BODY nie je náhradou vyváženej stravy a pohybu. Krásne výsledky sú dosahované pri klientoch, ktorí sa racionálne stravujú.

#3 LETNÝ RITUÁL KRÁSY

Rituálne ošetrenia naše klientky milujú. Zamilujte sa aj Vy do nového letného rituálu krásy a doprajte svojej pleti maximálnu starostlivosť a sebe dokonalý relax a hýčkanie.

DEPILÁCIE

Leto je rozhodne obdobím depilácií. Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka depilácie horúcim voskom. Kompletnú ponuku depilácií si môžte pozrieť tu.

#4 DOKONALÉ LETNÉ OSVIEŽENIE

Expresné 30 minútové ošetrenie zamerané na odstránenie odumretých buniek, rozjasnenie pleti a rehydratáciu.

AKCIA LETA
LETNÝ ALPHA-H RITUÁL

Rituálne ošetrenie zamerané na výživu, vypnutie, rozjasnenie a prečistenie pleti. Osviežujúca exfoliácia pleti spojená s ultrazvukovým čistením pleti krásne letom namáhanú pleť prečistí. Každú pleť trápi niečo iné a preto Vám letný rituál krásy ponúka ultrazvukové zapravenie vyživujúcich sér presne na mieru potrebám Vašej pleti. Zážitok z ošetrenia vytvorí aromaterapeutická masáž, ktorá pleť vzpruží, prekrví a vypne. Bonusom ošetrenia podčiarkujúcim dokonalý relax je masáž trapézov a rúk. Záverom ošetrenia je aplikácia sér a krémov podľa typu a stavu pleti. 

Trvanie = 90 minút

Pôvodná cena = 99,00€

Akciová cena = 69,00€ 

Prípravu pleti na ošetrenie. Šetrnú exfoliáciu pleti pomocou OXYPEEL. Ultrazvukové prečistenie pórov. ULTRAZVUKOVÉ zapravenie séra MCCM podľa typu pleti. Aplikácia ALPHA-H masky spolu s dvojkrokovou aroma APLHA-H masážou tváre, trapézov a rúk. Aplikácia séra podľa typu pleti. Záverečná hydratácia a aplikácia SPF krému. 

AKCIA
DOKONALÉ LETNÉ OSVIEŽENIE

Extrémne osviežujúci OXYpeel Vás schladí aj v najpekelnejších teplotách. Pleť sa prečistí, odmastí a bude jej dopriate znovuzrodenie. Na pleť je po exfoliácii aplikované sérum vybrané na mieru potrebám a stavu pleti, sérum je zapracované do pokožky ultrazvukom alebo sonoforézou (v prípade tehotenstva klientky sa sérum zapraví ručne). Ošetrenie nemá žiadne nežiadúce účinky, podstúpiť ho môže každý (dokonca aj 🤰🏼🤱🏼) a dopriať si ho môžte aj každý týžden, napr. počas obednej pauzy v práci.

 

Trvanie = 30 minút

Pôvodná cena = 35,00€

Akciová cena = 22,00€ 

Prípravu pleti na ošetrenie. OXYPEEL – exfoliácia pleti. Zapravenie séra MEDIK8 podľa typu pleti ULTRAZVUKOM / SONOFORÉZOU. Záverečná hydratácia, výživa a ochrana pleti.

  1. Zjednotený tonus pokožky
  2. Odstránenie zrohovatelej pokožky
  3. Redukcia mazotvorby
  4. Zjemnenie rozšírených pórov
  5. Zosvetlenie pigmentových škvŕn
  6. Zlepšenie prekrvenia pokožky
  7. Zmenšenie strií a jazvičiek
  8. Rehydratácia pleti
  9. Výrazne rozjasnená, na dotyk hebká pleť