OŠETRENIA PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

Team dermatokozmetického štúdia care4you ponúka 2 typy ošetrení pleti, ktoré sú vhodné pre pletť v období tehotenstva ako aj počas obdobia, kedy žena dojčí. Tieto obdobia je nutné venovať pleti zvýšenú pozornosť a mnohé z Vás si mylne myslia, že tehotenstvo je časom, kedy musia návštevu kozmetického štúdia navšítviť. Odopierať si profesionálnu starostlivosť nemusíte, musíte si však vyhladať takého profesionála, ktorý dokáže ošetrenie zostaviť a vykonať tak, aby to pre Vás nepredstavovalo riziko. 

Často sa pýtate

My odpovedáme...

Musím sa v období tehotenstva vzdať mojej starostlivosti o pleť?

Nie, určite nie. Obdobie tehotenstva nie je dôvodom na to, aby ste sa o seba prestali starať. Práve naopak, klientky, ktoré svoju starostlivosť odložia majú väčší predpoklad trvalého zhoršenia stavu pleti. V období tehotenstva stačí svoju skincare rutinu poupraviť a vyberať si také ošetrenia, ktoré sú vhodné aj počas tohto obdobia. Vždy upozornite kozmetičku, že ste tehotná.

Čo mi môžu spôsobiť prístroje v období tehotenstva?

Žiaden prístroj nie je z etických dôvodov testovaný počas tehotenstva ženy. Preto prístrojové ošetrenia výrobcovia odporúčajú nahradiť klasickou kozmetikou. Z prístrojových ošetrení sa nemusíte obávať oxybrázie a oxygenoterapie. 

Aká sú Vaše odporúčania z hľadiska omladenia pleti?

Tehotenstvo je buď plánované, alebo je prekvapením. Ak svoje tehotenstvo plánujete, vymeňte vitamín A za Bakuchiol Peptides. Rovnako tak vykonajte, ak ste sa o svojom tehotenstve práve dozvedeli. Ďalej rozhodne vysaďte kyselinu salicylovú

Aké ešte ošetrenia odporúčate?

Po ukončení dojčenia sú najžiadanejšie telové ošetrenia. Smelo sa môžmesmeló pustiť do rádiofrekvenčných ošetrení eliminujúcich strie, viditeľnosť jazvy po cisárskom reze. 

Absolvovať môžte intenzívne prístrojové ošetrenia, ktoré eliminujú akékoľvek defekty pleti vzniknuté počas tehotenstva a v období bezprostredne po ňom.

MOMMY CARE

60 minútová procedúra, cena €55,00 – €65,00

Ošetrenie, počas ktorého si oddýchnete a zároveň sa šetrnými technikami postaráme o ozdravenie Vašej pokožky.  MOMMY CARE je zameraná na prečistenie pokožky.

Ošetrenie obsahuje: príprava pleti na ošetrenie, OXYpeel, mechanické prečistenie pórov, mikromasáž očného okolia, maska, masáž rúk, aplikácia séra podľa typu pleti, záverečná hydratácia pleti

MOMMY CARE RELAX

60 minútová procedúra, cena €55,00 – €65,00

Relaxačno rozjasňujúce ošetrenie. Užite si kombináciu masážnych techník a jemnej bezpečnej exfoliácie pleti. 

Ošetrenie obsahuje: príprava pleti na ošetrenie, OXYpeel, masáž tváre, krku a dekoltu očného okolia, maska, masáž rúk, aplikácia séra podľa typu pleti, záverečná hydratácia pleti

OBJEDNÁVKA

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).