OŠETRENIA PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

Team dermatokozmetického štúdia care4you ponúka 2 typy ošetrení pleti, ktoré sú vhodné pre pletť v období tehotenstva ako aj počas obdobia, kedy žena dojčí. Tieto obdobia je nutné venovať pleti zvýšenú pozornosť a mnohé z Vás si mylne myslia, že tehotenstvo je časom, kedy musia návštevu kozmetického štúdia navšítviť. Odopierať si profesionálnu starostlivosť nemusíte, musíte si však vyhladať takého profesionála, ktorý dokáže ošetrenie zostaviť a vykonať tak, aby to pre Vás nepredstavovalo riziko. 

MOMMY CARE

60 minútová procedúra, cena €40,00 – €50,00

Ošetrenie, počas ktorého si oddýchnete a zároveň sa šetrnými technikami postaráme o ozdravenie Vašej pokožky.  MOMMY CARE je zameraná na prečistenie pokožky.

Ošetrenie obsahuje: príprava pleti na ošetrenie, OXYpeel, mechanické prečistenie pórov, mikromasáž očného okolia, maska, masáž rúk, aplikácia séra podľa typu pleti, záverečná hydratácia pleti

MOMMY CARE RELAX

60 minútová procedúra, cena €50,00 – €60,00

Relaxačno rozjasňujúce ošetrenie. Užite si kombináciu masážnych techník a jemnej bezpečnej exfoliácie pleti. 

Ošetrenie obsahuje: príprava pleti na ošetrenie, OXYpeel, masáž tváre, krku a dekoltu očného okolia, maska, masáž rúk, aplikácia séra podľa typu pleti, záverečná hydratácia pleti

OBJEDNÁVKA

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).