OŠETRENIA PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

Team dermatokozmetického štúdia care4you ponúka 3 typy ošetrení pleti, ktoré sú vhodné pre pletť v období tehotenstva ako aj počas obdobia, kedy žena dojčí. Tieto obdobia je nutné venovať pleti zvýšenú pozornosť a mnohé z Vás si mylne myslia, že tehotenstvo je časom, kedy musia návštevu kozmetického štúdia navšítviť. Odopierať si profesionálnu starostlivosť nemusíte, musíte si však vyhladať takého profesionála, ktorý dokáže ošetrenie zostaviť a vykonať tak, aby to pre Vás nepredstavovalo riziko. 

Rituál krásy trvá 60 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 40,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Bezpečná exfoliácia pleti oxypeelom alebo enzymatickým peelingom CliniCare. Dôkladné mechanické prečistenie pleti. Mikromasáž očného okolia. Aplikácia BIO celulóznej masky Medik8. Masáž rúk. Zapracovanie séra podľa typu pleti značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti. Peptidová starostlivosť Medik8.

OŠETRENIE PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

MOOMY CARE

Rituál krásy trvá 75 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 55,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Bezpečná exfoliácia pleti oxypeelom alebo enzymatickým peelingom CliniCare. Mechanické prečistenie pleti. Pôsobenie kyseliny hyalúronovej. Masáž tváre, krku a dekoltu. Aplikácia BIO celulóznej masky Medik8. Masáž rúk. Zapracovanie séra podľa typu pleti značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti. Peptidová starostlivosť Medik8.

OŠETRENIE PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

MOOMY CARE KOMPLET

Rituál krásy trvá 75 minút

Cena rituálneho ošetrenia je 49,00€.

Príprava pleti na ošetenie. Diagnostika pleti. Bezpečná exfoliácia pleti oxypeelom alebo enzymatickým peelingom CliniCare. Pôsobenie kyseliny hyalúronovej. Masáž tváre, krku a dekoltu. Aplikácia BIO celulóznej masky Medik8. Masáž rúk. Zapracovanie séra podľa typu pleti značky Medik8 krátkou masážou. Záverečné ošetrenie a hydratácia pleti. Peptidová starostlivosť Medik8.

OŠETRENIE PLETI PRE TEHOTNÉ ŽENY A ČERSTVÉ MAMIČKY

MOOMY CARE
RELAX

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).