AKNÉ

Cieľom boja proti aknóznym prejavom pleti je dostať pod kontrolu mazotvorbu a zabrániť množeniu baktérií na pleti. Častokrát sa domnievame, že z tohto stavu pleti skrátka vyrastieme. Nie je to vždy tak. Na akné má vplyv nielen Váš vek, miera stresu, hormóny, prostredie, v ktorom trávite čas, ale domáca staroslivosť, ako aj životospráva. Mnohokrát zisťujeme, že pri klientách 30+ sú aknózne prejavy spôsobené nevhodnou domácou startostlivosťou. Popri správne zvolenej domácej starostlivosti potrebuje problematická pleť pravidelné čistenie, exfoliáciu, výživu a hĺbkovú hydratáciu. Dôvodov vzniku a foriem problematických prejavov pleti je viacero a práve preto v tejto sekcii nájdete až 10 balíčkov ošetrení, ktoré Vám s Vašim problémom pomôžu. Medzi ošetreniami nájdete viacero typov čistení pleti, základnú, ako aj cielenú profesionálnu hĺbkovú terapiu, či špecializované ošetrenia na zapálené akné, či komedóny. Všetky ošetrenia v care4you sú vykonávané za asistencie modernej technológie a profesionálnych lekárskych kozmetík. Zverte svoje trápenie odborníkom, radi Vám pomôžeme.

ČISTENIE PLETI

3 základné balíčky týkajúce sa čistenia pleti. Balíčky sa líšia primárne minutážou čistenia pleti, v rámci 90 minútového čistenia pleti Vás poteší aj príjemná masáž rúk. V prípade mastnej a problematickej pleti odporúčame jednoznačne 90 min. ošetrenie.

POKROČILÁ A ŠPECIALIZOVANÁ STAROSTLIVOSŤ O PROBLEMATICKÚ PLEŤ

Nasledujúce balíčky sú cielenou starostlivosťou riešiacou špecifické problémy pleti. Nižšie nájdete jednotlivé balíčky ošetrení detailne popísané.

EGF MEZOTERAPIA '60

60 minútové intenzívne ošetrenie využívajúce mezoterapeutické zapravenie aktívnych látok sér lekárskej kozemtiky CLINICARE s EGF rastovými faktormi alebo HSR séra.

Balíček je vhodný ako účinná a cielená a starostlivosť pre problematickú pleť alebo post-aknóznu pleť. Túto mezoterapeutickú terapiu môžte podstúpiť jednorázovo alebo pre intenzívny efekt ako sériu ošetrení  (každé 2-6 týždňov podľa stavu pleti). Ošetrenie nepôsobí iba tak, že eliminuje už vzniknuté prejavy problematickej pleti, ale zároveň pôsobí ako prevencia ich opätovnému vzniku. Tento typ ošetrenia pleti odporúčamé akútnym prejavom problematickej pleti ako aj pleti, ktorá je v zanedbanom stave.

 Okrem silnej exfoliácie pleti obsahuje balíček lekárske sérum, a to buď s rastovými faktormi EGF alebo obsahovo najbohatšie sérum na svete HSR. Toto ošetrenie má vďaka unikátnemu zloženiu séra zároveň revitelizačný a anti-agingový efekt. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA

jazvičky po akné, aknózna pleť, zápaly, rozšírené póry, vrásky

VÝSLEDOK OŠETRENIAkompletná revitalizácia pleti, zmiernené prejavy akné, potlačená mazotvorba, pleť zbavená nečistôt, rozjasnená pokožka, dezinfikovaná pleť

Pri mezoterapeutických ošetreniach sa vždy zaujímajte o to, aké sérum Vám bude zapravované. V dermatokozmetickom štúdiu care4you používame pri tomto ošetrení výhradne 2 typy sér, detailný popis aktívnych látok:

Hlavné účinné zložky EGF starostlivosti:

  • Kyselina hyalurónová 2% (nízkomolekulárna) sa postará o hĺbkovú hydratáciu
  • Hexapeptide-8 (Argirelín) 1% účinok proti vráskam, vyhladzující a zpevňujúci účinok, účinok podobný Botoxu.
  • Beta Glucan podpora imunitného systému
  • Niacínamide ošetruje farebné nepravidelnosti pleti, zmierňuje akné a odstraňuje červené škvrnky
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate silný antioxidant, s účinkom proti akné a proti vráskam
  • Ženšen pravý 1% posilňuje kožu, prispieva k jej ochrannej funkcii
  • Kyselina askorbová silný antioxidant, ktorý znižuje mieru škodlivého pôsobenia voľných radikálov
  • sh-Oligopeptide-1 / EGF absolútna regenerácia tkanív
  • Palmitoyl Oligopeptide zvyšuje hladinu kyseliny hyalurónovej a kolagénu

Hlavné účinné zložky HSR starostlivosti:

5 biomimetických peptidovAcetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – obmedzuje vznik nových alebo existujúcich vrások tým, že vytvára nové kožné bunky. Decapeptid 4 (CG-IDP2) – efekt proti starnutiu a efekt hojenia rán. Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – zmierňuje jazvy aktívnou tvorbou nových kožných buniek. Tripeptid-6 (CG-CTP) – zvlhčuje suchú pokožku a udržuje ju hydratovanú. Copper tripeptid-1 (CG-Cooper Peptid) – pomáha s prekrvením pokožky a jej revitalizáciou.

1% kyselina hyaluronová – navráti pokožke prirodzenú vlhkosť 
13 vitamínov – pomáhajúcich pokožke s obnovou (Retinol (vit), Niacínamid (vit. B3), pyridoxín (vit.B6), Tokoferol (vit.E), Tiamín (vit.B1), biotín (vit.B7), Kyanokobalamín (vit.B12), Riboflavín (vit.B2), Kyselina listová (vit.B9), aminobenzoová kyselina (vit.B10), menadionu (vit. K), Inozitol (vit. I ) Pantotenát vápenatý (vit.B5))
24 aminokyselín – podporuje tvorbu fibloblastov
5 minerálov – chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi
4 koenzýmy – revitalizujú bunky kože
4 nukleové kyseliny – riadia tvorbu proteínov
2 redukčné činidlá – stopnú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek 
 

ČIERNE BODKY

60 minútové ošetrenie zamerané na prečistenie komedónov, cena 45,00€

Hodinové ošetrenie zamerané na redukciu komedónov. Ošetrenie kombinuje najúčinnejšie kozmetické postupy a účinné látky, ktoré bojujú proti rozšíreným a upchatým pórom. MIKRODERMABRÁZIA odstráni zrohovatelé a odumreté bunky, výrazne zreguluje mazotvorbu a prečistí upchaté póry. Čierne bodky budú následne mechanicky prečistené. Po čistení nasleduje nutná dezinfekcia a na pleť bude nanesená  adstringentná maska X3M pôsobiaca proti čiernym bodkám. spolu s tonikom ošetrujúcim rozšírené póry.

INDIKÁCIE OŠETRENIArozšírené póry, komedóny – čierne bodky

VHODNÉ PRE: mastnú a zmiešanú pleť

OŠETRENIE ODPORÚČAME OPAKOVAŤ: každý mesiac alebo podľa potreby

ALPHA-H RITUÁL

90 minútové intenzívne ošetrenie problematickej pleti s lekárskou kozmetikou ALPHA-H a dvoma typmi relaxačných masáží, cena €65,00

Balíček ALPHA-H RITUÁL odporúčame každému, kto chce spojiť funkčné čistenie pleti s relaxačnou procedúrou. Pleť je na ošetrenie pleti   

ZAPÁLENÉ AKNÉ

Rozsiahle zápalové procesy na tvári sú stopkou pre všetky kozmetické úkony. Zapálené ložiská sa nesmú prečisťovať ani manuálne a ani prístrojovo. Z kozmetických ošetrení nepripadá do úvahy ani peeling, nakoľko by sa baktérie mohli rozniesť po celej tvári. Švédska lekárska kozmetika CliniCare preto vyvinula masku so špeciálnym zložením, ktoré neirituje zapálenú pleť a výrazne pôsobi proti akné. Ak Vás zapálená tvár trápi a chceli by ste proti nej aktívne bojovať, vyberte si tento balíček a pomôžeme Vám. Súčasťou ošetrenia je dôkladná diagnostika pleti ako aj odporúčanie série ošetrení.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).