AKNÉ

Cieľom boja proti aknóznym prejavom pleti je dostať pod kontrolu mazotvorbu a zabrániť množeniu baktérií na pleti. Častokrát sa domnievame, že z tohto stavu pleti skrátka vyrastieme. Nie je to vždy tak. Na akné má vplyv nielen Váš vek, miera stresu, hormóny, prostredie, v ktorom trávite čas, ale domáca staroslivosť, ako aj životospráva. Mnohokrát zisťujeme, že pri klientách 30+ sú aknózne prejavy spôsobené nevhodnou domácou startostlivosťou. Popri správne zvolenej domácej starostlivosti potrebuje problematická pleť pravidelné čistenie, exfoliáciu, výživu a hĺbkovú hydratáciu. Dôvodov vzniku a foriem problematických prejavov pleti je viacero a práve preto v tejto sekcii nájdete až 10 balíčkov ošetrení, ktoré Vám s Vašim problémom pomôžu. Medzi ošetreniami nájdete viacero typov čistení pleti, základnú, ako aj cielenú profesionálnu hĺbkovú terapiu, či špecializované ošetrenia na zapálené akné, či komedóny. Všetky ošetrenia v care4you sú vykonávané za asistencie modernej technológie a profesionálnych lekárskych kozmetík. Zverte svoje trápenie odborníkom, radi Vám pomôžeme.

ČISTENIE PLETI

4 základné balíčky týkajúce sa čistenia pleti. Balíčky sa líšia typom čistenia pleti (ultrazvukom / mechanicky / kombinovane).

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU

60 minútová procedúra, cena €35,00 – €45,00

Pravidelná mesačná starostlivosť je ošetrenie vhodné pre klienta, ktorý nemá výrazný problém s akné a potrebuje svoju pleť nielen základne prečistiť, ale zároveň vyživiť a dopriať jej aj masážnu starosltivosť. Záverečná maska a výživa pleti je zostavená klientovi na mieru aktúalnym potrebám pleti.

VERZIE OŠETRENIA:

  • anti-aging = redukcia vrások, omladenie a rozjasnenie pleti
  • hydratačné = obnovuje vitalitu a prirodzenú vlhkosť pleti
  • čistiace = redukcia zápalových ložísk, kožného mazu
  • ukľudňujúce = redukcia začervenania
  • rozjasňujúce = zjednotenie tónu pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

konzultáciu a prípravu pleti na ošetrenie, ENZYM peeling / micro super scrub (v prípade potreby s naparením), tonizácie pleti produktom phBALANCE, čistenie pleti ULTRAZVUKOM, OZONIZÁCIU a dezinfekciu pleti, relaxačnú MIKROMASÁŽ očného okolia, ukľudnenie pleti maskou podľa typu a stavu pleti, ručné vpravenie séra Medik8 podľa problémov pleti, závererečnú hydratáciu pleti

 

ANTI ACNE EGF - cielená terapia

90 minútové intenzívne ošetrenie problematickej pleti s lekárskou kozmetikou CLINICARE, cena €65,00

Balíček je vhodný ako účinná, cielená a kompletná starostlivosť pre problematickú pleť (každých 4-12 týždňov podľa stavu pleti). Tento balíček obsahuje to najlepšie, čo Vám v rámci ošetrenia probematickej pleti môžme ponúknuť. Ošetrenie nepôsobí iba tak, že eliminuje už vzniknuté prejavy problematickej pleti, ale zároveň pôsobí ako prevencia ich opätovnému vzniku. Tento typ ošetrenia pleti odporúčamé akútnym prejavom problematickej pleti ako aj pleti, ktorá je v zanedbanom stave. 

 Okrem dôkladného čistenia pleti, silnej exfoliácie a ozonizácie pleti, obsahuje balíček sérum a masku s rastovými faktormi EGF. Toto ošetrenie má vďaka unikátnemu zloženiu séra aj anti-agingový efekt. Rejuvenačné sérum s intenzívnym účinkom proti vráskam a aknóznym prejovom pleti. EGF REFRESH obsahuje koktejl rejuvenačných, hydratačných, spevňujúcich a antioxidačných zložiek k obnove hydratácie a pevnosti pokožky, ktorá je zapríčinená stratou kyseliny hyalurónovej a kolagénnych vlákien.  

Hlavné účinné zložky EGF starostlivosti:  Kyselina hyalurónová 2% (nízkomolekulárna) sa postará o hĺbkovú hydratáciu. Hexapeptide-8 (Argirelín) 1% (účinok proti vráskam, vyhladzující a zpevňujúci účinok. Účinok podobný Botoxu) Beta Glucan (podpora imunitného systému) Niacínamide (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti, zmierňuje akné a odstraňuje červené škvrnky) Ascorbyl Tetraisopalmitate (Silný antioxidant, s účinkom proti akné a proti vráskam) Ženšen pravý 1% (posilňuje kožu, prispieva k jej ochrannej funkcii) Kyselina askorbová (Silný antioxidant, ktorý znižuje mieru škodlivého pôsobenia voľných radikálov.) sh-Oligopeptide-1 / EGF (Absolútna regenerácia tkanív) Palmitoyl Oligopeptide (Zvyšuje hladinu kyseliny hyalurónovej a kolagénu) 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

aknózna pleť, rozsiahle akné, komedóny, výrazne znečistená pleť, zápaly

VÝSLEDOK OŠETRENIA: kompletná revitalizácia pleti, zmiernené prejavy akné, potlačená mazotvorba, pleť zbavená nečistôt, rozjasnená pokožka, dezinfikovaná pleť

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie exfoliáciu pleti podľa typu pleti, ultrazvukové čistenie pleti a dôkladné mechanické dočistenie pleti, ozonizácia pleti, zapravenie aktívnych látok lekárskeho séra EGF / HSR séra proti tvorbe akné MEZOTERAPIOUEGF maska CliniCare s masážou rúk, záverečná hydratácia pleti

PROTI ČIERNYM BODKÁM

60 minútové ošetrenie, cena 45,00€

Hodinové ošetrenie zamerané na redukciu komedónov. Ošetrenie kombinuje najúčinnejšie kozemtické postupy a účinné látky, ktoré bojujú proti rozšíreným a upchatým pórom. Mikrodermabrázia odstráni zrohovatelé a odumreté bunky, výrazne zreguluje mazotvorbu a prečistí upchaté póry. Čierne bodky budú následne mechanicky prečistené. Po čistení nasleduje nutná dezinfekcia a na pleť bude nanesená  adstringentná maska X3M pôsobiaca proti čiernym bodkám. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA: rozšírené póry, komedóny – čierne bodky

VHODNÉ PRE: mastnú a zmiešanú pleť

OŠETRENIE ODPORÚČAME OPAKOVAŤ: každý mesiac alebo podľa potreby

ALPHA-H RITUÁL

90 minútové intenzívne ošetrenie problematickej pleti s lekárskou kozmetikou ALPHA-H a dvoma typmi relaxačných masáží, cena €65,00

Balíček ALPHA-H RITUÁL odporúčame každému, kto chce spojiť funkčné čistenie pleti s relaxačnou procedúrou. Pleť je na ošetrenie pleti   

ZAPÁLENÉ AKNÉ

Rozsiahle zápalové procesy na tvári sú stopkou pre všetky kozmetické úkony. Zapálené ložiská sa nesmú prečisťovať ani manuálne a ani prístrojovo. Z kozmetických ošetrení nepripadá do úvahy ani peeling, nakoľko by sa baktérie mohli rozniesť po celej tvári. Švédska lekárska kozmetika CliniCare preto vyvinula masku so špeciálnym zložením, ktoré neirituje zapálenú pleť a výrazne pôsobi proti akné. Ak Vás zapálená tvár trápi a chceli by ste proti nej aktívne bojovať, vyberte si tento balíček a pomôžeme Vám. Súčasťou ošetrenia je dôkladná diagnostika pleti ako aj odporúčanie série ošetrení.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).