AKNÉ

Mať čistú pleť neznamená iba zbaviť sa nečistôt z upchaných pórov a zápalov. Problematickú pleť treba aj hydratovať, na túto základnú potrebu pleti mnohokrát zabúdate a naopak ju ešte používaním zlých prípravkov, častokrát s obsahom alkoholu. Balíčky ošetrení zamerané na riešenia problémov problematickej pleti sú zostavené tak, aby Vašu pleť prečistili, aktívnymi látkami sér bojovali proti akné zvnútra a maximálne pleť hydratovali.

PROFESIONÁLNE BALÍČKY OŠETRENÍ

Team odborníkov care4you vie, že väčšinu z Vás trápi znečistená pleť, či už v miere väčšej alebo menšej. Predstavujeme Vám 7 vyskladaných balíčkov, z ktorých si vyberie každý. Prvá sekcia ANTI ACNÉ FACIAL obsahuje 4 rôzne typy ošetrení problematickej pleti, ktoré sú chápané ako pravidelná starostlivosť o Vašu pleť s cieľom boja proti rôznym formám akné. Farebné odtiene zobrazujú intenzitu ošetrenia. Čím je farba sýtejšia, tým je ošetrenie rozsiahlejšie a bohatšie na použité kozmetické postupy a určené pre náročnejšieho klienta. Sekcia ANTI ACNÉ SPECAIL FACIAL sa už zaoberá špecifickejšími problémami ako sú výrazné rozšírené póry a komedóny, aknózny chrbát, ale aj veľmi časté – rozsiahle zapálené akné.

Časy ošetrení: časy ošetrení uvádzame ich pre Vašu orientáciu, závisia na stave a typológii Vašej pokožky

ANTI ACNÉ FACIAL ponúka 4 odlišné typy ošetrení problematickej pleti. Líšia sa používanou technológiou čistenia pleti, prípravy pleti na ošetrenie ako aj použitými aktívnymi látkami bojujúcimi proti akné. Najzákladnejší balíček je ANTI-ACNÉ, v ktorom je pleť prečistená buď ultrazvukom alebo mechanicky. Podľa miery znečistenia Vašej pleti má tento balíček 2 varianty – 40 min. ošetrenie a 60min. ošetrenie. Kratšiu variantu odporúčame klientom s normálnou pleťou. Dlhšie, 60 min. ošetrenie odporúčame klientom s rozsiahlejším znečistením pleti.


INTENZITA: **

Cena: od 26,99€

Pokročilejší Balíček ANTI-ACNÉ SUPERFACIAL je obohatený o exfoliáciu pleti s novinkou – peelingom z 8 AHA kyselín a relaxačnú masáž rúk. Podľa miery znečistenia pleti opäť máme 2 varianty ošetrení, tentokrát 60 a 75 min.


INTENZITA: ****

Cena: od 49,99€ do 59,99€

Najkomplexnejší, najúčinnejší a to najlepšie, čo Vám vieme ponúknuť v rámci neivazívnej kozmetiky sa ukrýva v balíčku ANTI-ACNÉ EGF. Okrem dôkladného čistenia pleti, silnej exfoliácie a ozonizácie pleti, obsahuje balíček sérum a masku s rastovými faktormi EGF. Toto ošetrenie má vďaka unikátnemu zloženiu séra aj anti-agingový efekt. Rejuvenačné sérum s intenzívnym účinkom proti vráskam a aknóznym prejovom pleti. EGF REFRESH obsahuje koktejl rejuvenačných, hydratačných, spevňujúcich a antioxidačných zložiek k obnove hydratácie a pevnosti pokožky, ktorá je zapríčinená stratou kyseliny hyalurónovej a kolagénnych vlákien.


INTENZITA: *****

Cena: 69,99€

Hodinové ošetrenie kombinuje najúčinnejšie kozemtické postupy a účinné látky, ktoré bojujú proti rozšíreným a upchatým pórom.


INTENZITA: ****

Cena: 44,00€

Špeciálne navrhnuté ošetrenie, ktoré uľaví zapálenej aknóznej pleti. Toto ošetrenie má 2 vyrianty – Zapálené akné a Zapálené akné +. Ošetrenia sa líšia v použitej technológií prístroja.

Cena: 22,00€ / 39,99€

Ošetrenie chrbta.

Cena: 23,00€ – 33,00€

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU

Dali sme dokopy naše mnohoročné skúsenosti v oblasti dermatokozmetiky, spojili sme ich s Vašimi potrebami a predstavujeme Vám komplexné, bezkonkurenčné ošetrenie pleti vhodné na pravidelnú mesačnú starostlivosť. Ošetrenie pleti je súhrnom najžiadanejších kozmetických úkonov za asistencie špičkovej lekárskej kozmetiky Medik8. Dopriať si môžte anti-aging, hydratačnú, čistiacu alebo ukľudňujúcu verziu ošetrenia.

VERZIE OŠETRENIA:

  • anti-aging = redukcia vrások, omladenie a rozjasnenie pleti
  • hydratačné = obnovuje vitalitu a prirodzenú vlhkosť pleti
  • čistiace = redukcia zápalových ložísk, kožného mazu
  • ukľudňujúce = redukcia začervenania
  • rozjasňujúce = zjednotenie tónu pleti

OŠETRENIE OBSAHUJE:

konzultáciu a prípravu pleti na ošetrenie SUPERFACIAL peeling s AHA kyselinami (v prípade potreby s naparením), tonizácie pleti produktom phBALANCE, čistenie pleti ULTRAZVUKOM, OZONIZÁCIU a dezinfekciu pleti, relaxačnú MIKROMASÁŽ očného okolia, ukľudnenie pleti ílovitou maskou clayMASK obsahujúcou bentonit, kaolín a antioxidant vitamín E (možnosť doplatenia iného typu masky) ručné vpravenie séra Medik8 podľa problémov pleti, hydratáciu pleti,

 

Intenzita 2

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU , 60 min. procedúra

cena: €35,00 – €45,00

ANTI ACNÉ

Balíček je vhodný ako pravidelná starostlivosť (každých 4-6 týždňov podľa stavu pleti) pre normálny typ pleti,  bez ohľadu na vek. Ošetrenie pleti AntiAcné začína prípravou pleti na ošetrenie a manuálnou exfoliáciou pleti. Podľa stavu pleti sa následne vykonáva čistenie pleti a ozonizácia pleti. Po ošetrení pleti je pleť upokojená maskou bohatou na prírodný íl, ktorý slúži na odstraňovanie nečistôt, absorpciu prebytočnej mastnoty a prevenciu upchávania pórov. Okrem prírodného ílu obsahuje maska tiež vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant. Rastlinné výťažky obsiahnuté v receptúre majú upokojujúce a liečivé účinky. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

normálna pleť s miernym sklonom k akné, lokálne jemné výsevy, lokálne akné, nie rozsiahle prejavy akné

VÝSLEDOK OŠETRENIA: jemné zmatnenie, prečistenie pleti, rozjasnená pleť

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti manuálnu (možnosť doplatku za prístrojovú exfoliáciu pleti = 6,00€), ultrazvukové čistenie pleti alebo mechanické čistenie, ozonizáciu pleti, ílovitá maska clay MEDIK8 (možnosť dokúpiť iný typ masky), záverečnú hydratáciu pleti.

 

Intenzita 1

40 min. procedúra

cena: €26,00 – €36,99

INTENZITA 2

60 min. procedúra 

cena: €33,99 – €43,99

ANTI ACNÉ SUPERFACIAL

Balíček je vhodný ako pravidelná starostlivosť (každých 4-6 týždňov podľa stavu pleti) pre normálny, zmiešaný, citlivý a problematický typ pleti,  bez ohľadu na vek. Ošetrenie pleti AntiAcné SUPERFACIAL začína prípravou pleti na ošetrenie a exfoliáciou pleti. Použitie SUPERFACIAL peelingu pleť dokonale pripraví na následné čistenie. Vďaka SUPERFACIAL peelingu je toto ošetrenie navyše regeneračné – pleť rozžiari a farebne zjednotí. Vďaka obsahu 8 vybraných účinných látok dôjde k rozžiareniu bez neželaného olupovania a začervenania. Po ošetrení pleti je pleť upokojená maskou bohatou na prírodný íl, ktorý slúži na odstraňovanie nečistôt, absorpciu prebytočnej mastnoty a prevenciu upchávania pórov. Okrem prírodného ílu obsahuje maska tiež vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant. Rastlinné výťažky obsiahnuté v receptúre majú upokojujúce a liečivé účinky. 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

mdlá a unavená pokožka, nerovnomerná štruktúra pleti, výraznejšie znečistená pleť

VÝSLEDOK OŠETRENIA: zníženie mazotvorby, zmatnenie, hĺbkové čistenie pleti, detoxikovaná pokožka, rozjasnená pleť

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie, superfacial AHA peeling, masáž rúk, ultrazvukové čistenie pleti a mechanické dočistenie, ozonizácia pleti, lokálne zapravenie aktívnych látok séra podľa typu pleti ULTRAZVUKOM, ílovitá maska clay MEDIK8 (možnosť dokúpiť iný typ masky), záverečná hydratácia pleti

INTENZITA 3

90 min. procedúra pre znečistenú pleť

cena: €49,99

ANTI ACNÉ EGF

Balíček je vhodný ako účinná, cielená a kompletná starostlivosť pre problematickú pleť (každých 4-12 týždňov podľa stavu pleti). Tento balíček obsahuje to najlepšie, čo Vám v rámci ošetrenia probematickej pleti môžme ponúknuť. Ošetrenie nepôsobí iba tak, že eliminuje už vzniknuté prejavy problematickej pleti, ale zároveň pôsobí ako prevencia ich opätovnému vzniku. Tento typ ošetrenia pleti odporúčamé akútnym prejavom problematickej pleti ako aj pleti, ktorá je v zanedbanom stave. 

Najkomplexnejší, najúčinnejší a to najlepšie, čo Vám vieme ponúknuť v rámci neivazívnej kozmetiky sa ukrýva v balíčku ANTI-ACNÉ EGF. Okrem dôkladného čistenia pleti, silnej exfoliácie a ozonizácie pleti, obsahuje balíček sérum a masku s rastovými faktormi EGF. Toto ošetrenie má vďaka unikátnemu zloženiu séra aj anti-agingový efekt. Rejuvenačné sérum s intenzívnym účinkom proti vráskam a aknóznym prejovom pleti. EGF REFRESH obsahuje koktejl rejuvenačných, hydratačných, spevňujúcich a antioxidačných zložiek k obnove hydratácie a pevnosti pokožky, ktorá je zapríčinená stratou kyseliny hyalurónovej a kolagénnych vlákien.  

Hlavné účinné zložky EGF starostlivosti:  Kyselina hyalurónová 2% (nízkomolekulárna) sa postará o hĺbkovú hydratáciu. Hexapeptide-8 (Argirelín) 1% (účinok proti vráskam, vyhladzující a zpevňujúci účinok. Účinok podobný Botoxu) Beta Glucan (podpora imunitného systému) Niacínamide (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti, zmierňuje akné a odstraňuje červené škvrnky) Ascorbyl Tetraisopalmitate (Silný antioxidant, s účinkom proti akné a proti vráskam) Ženšen pravý 1% (posilňuje kožu, prispieva k jej ochrannej funkcii) Kyselina askorbová (Silný antioxidant, ktorý znižuje mieru škodlivého pôsobenia voľných radikálov.) sh-Oligopeptide-1 / EGF (Absolútna regenerácia tkanív) Palmitoyl Oligopeptide (Zvyšuje hladinu kyseliny hyalurónovej a kolagénu) 

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

aknózna pleť, rozsiahle akné, komedóny, výrazne znečistená pleť, zápaly

VÝSLEDOK OŠETRENIA: kompletná revitalizácia pleti, zmiernené prejavy akné, potlačená mazotvorba, pleť zbavená nečistôt, rozjasnená pokožka, dezinfikovaná pleť

OŠETRENIE OBSAHUJE:

prípravu pleti na ošetrenie exfoliáciu pleti podľa typu pleti / naparenie pleti s ozónom a SUPERFACIAL peelingom, ultrazvukové čistenie pleti a dôkladné mechanické dočistenie pleti, ozonizácia pleti, zapravenie aktívnych látok lekárskeho séra EGF / HSR séra proti tvorbe akné MEZOTERAPIOU, mikromasáž očného okolia, EGF maska CliniCare, záverečná hydratácia pleti

INTENZITA 4

90 min. kompletná procedúra pre znečistenú pleť

cena: €69,99

PROTI ČIERNYM BODKÁM S MEDIK8

Hodinové ošetrenie zamerané na redukciu komedónov. Ošetrenie kombinuje najúčinnejšie kozemtické postupy a účinné látky, ktoré bojujú proti rozšíreným a upchatým pórom. Mikrodermabrázia odstráni zrohovatelé a odumreté bunky, výrazne zreguluje mazotvorbu a prečistí upchaté póry. Čierne bodky budú následne mechanicky prečistené. Po čistení nasleduje nutná dezinfekcia a na pleť bude nanesená  luxusná alginátová maska pôsobiaca proti čiernym bodkám. Alginátová maska je obohatená o bambusové drevené uhlie z trvalo udržateľných zdrojov. Toto uhlie sa chová ako huba, ktorá do seba nasaje nečistoty a prečistí a zjemní pleť. Dochádza k spevneniu pórov a ich hĺbkovému prečisteniu. Po odlúpnutí masky miznú nedokonalosti pleti a póry sú takmer neviditeľné. Maska navyše obsahuje vysoko hydratačnú kyselinu hyaluronovú a hĺbkovo čistiaci výťažok z moringy. Activated Charcoal Refining Mask zanecháva pleť hydratovanú, pružnú a osvieženú, priamo nabitú energiou. Pri jemnom odlúpnutí masky sa odstraňuje aj prebytočný kožný maz a nečistoty, a pleť je čistá, osviežená a žiariaca.

INDIKÁCIE OŠETRENIA: rozšírené póry, komedóny – čierne bodky

VHODNÉ PRE: mastnú a zmiešanú pleť

OŠETRENIE ODPORÚČAME OPAKOVAŤ: každý mesiac alebo podľa potreby

ZAPÁLENÉ AKNÉ

Rozsiahle zápalové procesy na tvári sú stopkou pre všetky kozmetické úkony. Zapálené ložiská sa nesmú prečisťovať ani manuálne a ani prístrojovo. Z kozmetických ošetrení nepripadá do úvahy ani peeling, nakoľko by sa baktérie mohli rozniesť po celej tvári. Švédska lekárska kozmetika CliniCare preto vyvinula masku so špeciálnym zložením, ktoré neirituje zapálenú pleť a výrazne pôsobi proti akné. Ak Vás zapálená tvár trápi a chceli by ste proti nej aktívne bojovať, vyberte si tento balíček a pomôžeme Vám. Súčasťou ošetrenia je dôkladná diagnostika pleti ako aj odporúčanie série ošetrení.

INDIKÁCIE OŠETRENIA: akné, zápaly na tvári

VHODNÉ PRE: mastnú, zmiešanú a problematickú pleť

OŠETRENIE ODPORÚČAME OPAKOVAŤ: každých 7 dní alebo podľa potreby

AKNÓZNY CHRBÁT

Vedeli ste, že aknózne prejavy na chrbáte sú 2. najčastejším trápením každej 4-tej ženy a každého 6-teho muža? Dermatokozmetické štúdio care4you vykonáva aj čistiace ošetrenie chrbta.

INDIKÁCIE OŠETRENIA: akné, zápaly na tvári

VHODNÉ PRE: mastnú, zmiešanú a problematickú pleť

OŠETRENIE ODPORÚČAME OPAKOVAŤ: každých 14 dní alebo podľa potreby

Objednajte sa

Tel.: + 421 904 554 242
Email: care4youstudio@gmail.com
Moskovská 19, Košice
PON-PIA 09:30 - 18:00
Sabinovská 87, Prešov
PON-PIA 09:30 - 18:00