Ultrazvukové čistenie pleti

Moderný spôsob bezbolestného prečistenia komedónov. Ultrazvukové čistenie pleti odporúčame preventívne každej z Vás bez ohľadu na vek, je obzvlášť vhodné pre mastnú pleť (reguluje mazotvorbu), aknóznu pleť (zmierňuje zápalové procesy) a pre pleť citlivú.

SKIN SCRUBBER

Ultrazvukové čistenie pleti je moderný spôsob čistenia s okamžitými viditeľnými výsledkami. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Ultrazvukové čistenie pleti bezbolestne čistí pleť, znečistené rozšírené póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a krásne dokáže pleť rozjasniť. Toto dermatokozmetické neinvazívne ošetrenie by malo byť základom starostlivosti o akýkoľvek typ pleti. Po ultrazvukovom čistení sú póry a jemné vrásočky zbrúsené a menej viditeľné, komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk hladšia a pripravená vstrebať účinné látky.

Ultrazvukové čistenie pleti sa nevykonáva samostatne, na tento úkon je nutné pleť pripraviť exfoliáciou pleti a následne ukľudniť maskou. SKIN SCRUBBER nájdete vo viacerých care4you balíčkoch.

Pred ultrazvukovým čistením pleti je nevyhnutná prírpava pleti, jej zmäkčenie a exfoliácia. Po ultrazvukovom čistení pleti je nutná aplikácia ukľudňujúcej masky. Dermatokozmetické štúdio care4you zostavilo niekoľko balíčkov ošetrení pleti, v ktorých nájdete okrem iného aj ošetrenie skin scrubberom. Pravidelná mesačná staroslivosť care4you . Balíčky zamerané na problematickú pleť. Rituál krásy

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

exfoliácia pleti (odstránenie mazu, toxínov a baktérií), prečistenie pleti (preniká do spodných vrstiev pokožky)

VÝSLEDOK OŠETRENIA:

– zlepšenie pružnosti pokožky

– zjednotený tonus pokožky

– redukcia mazotvorby

– zjemnenie rozšírených pórov

– zosvetlenie pigmentových škvŕn

– zlepšenie prekrvenia pokožky

– zmenšenie strií a jazvičiek

REKONVALESCENCIA: 1 hod., možné jemné začervenanie pleti

Najobľúbenejšia procedúra

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU.

Dali sme dokopy naše mnohoročné skúsenosti v oblasti dermatokozmetiky, spojili sme ich s Vašimi potrebami a predstavujeme Vám komplexné, bezkonkurenčné hodinové ošetrenie pleti vhodné na pravidelnú mesačnú starostlivosť. Ošetrenie pleti je súhrnom najžiadanejších kozmetických úkonov za asistencie špičkovej lekárskej kozmetiky Medik8. Dopriať si môžte anti-aging, hydratačnú, čistiacu alebo ukľudňujúcu verziu ošetrenia. V tomto balíčku ošetrenia sa nachádza aj prečistenie pleti ultrazvukom. Cena ošetrenia je 35€ – 45€.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).