Ultrazvukové čistenie pleti

Moderný spôsob bezbolestného prečistenia komedónov. Ultrazvukové čistenie pleti odporúčame preventívne každej z Vás bez ohľadu na vek, je obzvlášť vhodné pre mastnú pleť (reguluje mazotvorbu), aknóznu pleť (zmierňuje zápalové procesy) a pre pleť citlivú.

SKIN SCRUBBER

Ultrazvukové čistenie pleti je moderný spôsob čistenia s okamžitými viditeľnými výsledkami. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Ultrazvukové čistenie pleti bezbolestne čistí pleť, znečistené rozšírené póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a krásne dokáže pleť rozjasniť. Toto dermatokozmetické neinvazívne ošetrenie by malo byť základom starostlivosti o akýkoľvek typ pleti. Po ultrazvukovom čistení sú póry a jemné vrásočky zbrúsené a menej viditeľné, komedóny odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk hladšia a pripravená vstrebať účinné látky.

Ultrazvukové čistenie pleti sa vykonáva (podľa stavu pleti) buď ako doplnok alebo náhrada mechanického prečistenia pleti.

Pred ultrazvukovým čistením pleti je nevyhnutná prírpava pleti, jej zmäkčenie a exfoliácia. Po ultrazvukovom čistení pleti je nutná aplikácia ukľudňujúcej masky. Dermatokozmetické štúdio care4you zostavilo niekoľko balíčkov ošetrení pleti, v ktorých nájdete okrem iného aj ošetrenie skin scrubberom. Pravidelná mesačná staroslivosť care4you . Balíčky zamerané na problematickú pleť. Rituál krásy

Najobľúbenejšia procedúra

MESAČNÁ STAROSTLIVOSŤ CARE4YOU.

Dali sme dokopy naše mnohoročné skúsenosti v oblasti dermatokozmetiky, spojili sme ich s Vašimi potrebami a predstavujeme Vám komplexné, bezkonkurenčné hodinové ošetrenie pleti vhodné na pravidelnú mesačnú starostlivosť. Ošetrenie pleti je súhrnom najžiadanejších kozmetických úkonov za asistencie špičkovej lekárskej kozmetiky Medik8. Dopriať si môžte anti-aging, hydratačnú, čistiacu alebo ukľudňujúcu verziu ošetrenia. V tomto balíčku ošetrenia sa nachádza aj prečistenie pleti ultrazvukom. Cena ošetrenia je 35€.

INDIKÁCIE OŠETRENIA:

exfoliácia pleti (odstránenie mazu, toxínov a baktérií), prečistenie pleti (preniká do spodných vrstiev pokožky)

VÝSLEDOK OŠETRENIA:

– zlepšenie pružnosti pokožky

– zjednotený tonus pokožky

– redukcia mazotvorby

– zjemnenie rozšírených pórov

– zosvetlenie pigmentových škvŕn

– zlepšenie prekrvenia pokožky

– zmenšenie strií a jazvičiek

REKONVALESCENCIA: 1 hod., možné jemné začervenanie pleti

KONTRAINDIKÁCIE OŠETRENIA:

Kedy ultrazvukové čistenie podstúpiť nemôžete?
– tehotenstvo
– srdcovo – cievne ochorenie
– kardiostimulátor
– epilepsia
– kožné ochorenia
– akútny infekt
– opar, herpes