#12WEEKSTOWOW

Spoločnosť Medik8 v roku 2020 predstavila veľmi úspešnú sériu chemických peelingov, ktoré sľubujú obnovy pokožky a zbavenie sa výrazných defektov tváre a to behom 12-tich týždňov. Dermatokozmetické štúdio care4you pracuje s 13-timi typmi chemických peelingov značky MEDIK8. Chemickými peelingami MEDIK8 riešime problémy pleti ako sú napr. ryhy po akné, nerovná štruktúra pleti, akné, pigmentové škvrny, starnúca pleť, póry, mdlosť pleti. V čom sú nové chemické peelingy iné ako tie, ktoré ste mali možnosť podstúpiť v minulosti?

Team care4you je certifikovane vyškolení firmou MEDIK8 a preto sa môžte spoľahnúť na profesionálne vykonanie obzvlášť citlivého ošetrenia, akým chemický peeling je.

POSTUPnÉ UVOLŇOVANIE

Všetky chemické peelingy obsahujú arginín, vďaka čomu dochádza k postupnému uvolňovaniu kyselín, čo zabezpečí komfortné absolvovanie procedúry a klient vydrží plnú minutáž, tzn. 10 minút pôsobenia chemického peelingu MEDIK8, čo v minulosti bolo zriedkavým javom.

JEDNOTNÉ pH

pH je vždy predmetom diskusií, keď sa povie chemický peeling. Medik8 sa rozhodol o jednotné pH svojich peelingov, ktoré nepenetrujú tak do hĺbky ako napr. JESSNER. Vďaka tomu nedochádza k okamžitej extrémnej exfoliácii a iným vedľajším účinkom peelingu.

PRE KAŽDÉHO

Chemické peelingy MEDIK8 sú nastavené tak, aby uspokojili potreby každého typu pleti. MEDIK8 má okrem klasických, viaczložkových chemických peelingov aj tzv. MONO peelingy. Vďaka MONOpeels si užiteje pôsobenie výlučne 1 vybranej kysseliny v rôznych % jej sily.

Typy chemických peelingov

Dermatokozmetické štúdio care4you pristupuje v rámci vykonávania chemických peelingov ku každej pleti individuálne a po diagnostike pleti je klientovi odporúčaný konkrétny plán ošetrení chemickej kúry MEDIK8. V rámci jednotlivých chemických ošetrení postupujeme od najnižšej po najvyššiu intenzitu, pričom Vám dermatokozmetička care4you mieša chemický koktejl presne podľa typu Vašej pleti. Chemickú kúru podstupuje klient každých 14 dní a to 3-8X, podľa typu pleti. 

Chemický peeling Medik8 sa dá podstúpiť v rôznych intenzitách a kombináciách, tie určuje vždy a výhradne dermatokozmetička.

Intenzita 1

aplikácia univerzálneho chemického peelingu s 8% kyselinami

cena: 25,00€

intenzita 2

aplikácia 1 vrstvy stredne silného špecializovaného peelingu

cena: 40,00€

INTENZITA 3

aplikácia 2 vrstiev stredne silného špecializovaného peelingu

cena: 45,00€

INTENZITA 4

aplikácia 3 vrstiev stredne silného špecializovaného peelingu

cena: 55,00€

Viaczložkové chemické peelingy MEDIK8

Stredný stupeň chemického peeling pre problemtickú pleť blokujúci mazotvorbu a redukuje póry.

pH 2.2

Kyselina mandľová
0 %
Kyselina Glykolová
0 %
Kyselina mliečna
0 %
Kyselina salicylová
0 %
LHA
0 %

Stredný stupeň chemického peeling pre hyperpigmentovanú pleť alebo pleť so stareckými škvrnami.

pH 2.2

Kyselina glykolová
0 %
Kyselina mliečna
0 %

Stredný stupeň chemického peeling pre zrelý typ pleti, poškodenú Slnkom a pre pleť s jemnými líniami a vráskami.

pH 2.2

Kyselina glykolová
0 %
Kyselina mandľová
0 %
Kyselina pyrohroznová
0 %

Jemný, neiritujúci peeling vhodný absolútne pre každého. Pleť revitalizuje a rozžiari. Vhodný pred udalosťou.

pH 2.2

Kyselina mliečna
0 %
Kyselina mandľová
0 %
kyselina glykolová
0 %

Zázrak pre Vaše očné okolie. Okamžité omladenie a rozjasnenie očného okolia. Pomáha pri tvorbe kolagénu, vyhladzuje textúru pokožky, minimalizuje jemné vrásky a línie.

pH 2.2

Kyselina mliečna
0 %
Kyselina mandľová
0 %
glukonolakton
0 %

MONOpeels MEDIK8

V rámci chemickej kúry v dermatokozmetickom štúdiu care4you disponujeme aj silne koncentrovanými kyselinami, ktoré sú úplne čisté, beuz vedľajších kyseliniek. V rámci výberu chemického peelingu si nemusíte lámať hlavu výberom správnych kyselín, to má plne v rukách vyškolená dermatokozmetička.

KYSELINA MANDĽOVÁ

v 30% sile

KYSELINA MLIEČNA

v 30% a 50% sile

KYSELINA GLYKOLOVÁ

v 30%, 50% a 70%  sile

Najčastejšie kladené otázky

týkajúce sa chemických peelingov

Ktorý chemický peeling je pre mňa vhodný?

S touto otázkou si nemusíte lámať hlavu. Team care4you pre Vašu pleť vyberie správne zloženie chemických peelingov.

 

Musím podstúpiť 12 týždňovú premenu?

#12WeeksToWOOW je síce 12 týždňovým programom, po ktorom dochádza k WOW efektu, jeho podstúpenie však nie je podmienkou. Dermatokozmetičky care4you Vám presne určia, koľko chemických peelingov (a či vôbec) je vo Vašom prípade potrebných. 


Ako pripraviť svoju pleť na chemickú kúru?

Pred absolvovaním chemickej kúry odporúčame našim klientkám absolvovať čistenie pleti.

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Aké sú odporúčania po chemickom peelingu?

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie  je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Aké produkty používať po chemickom peelingu?

Na odlíčenie a čistenie pleti odporúčame používať produkty neobsahujúce AHA kyseliny. 

Po chemickom peelingu je veľmi dôležitá hydratácia pleti a používanie krému s SPF faktorom, a to minimálne 30. 12 hodín po chemickom peelingu neodporúčame na pleť nanášať make-up alebo CC krémy. S výberom vhodných produktov Vám náš team ochotne poradí. 

K dispozícii v care4you máme špeciálny KIT produktov, ktoré obsahujú zmenšené balenia 4 must-have produktov na domácu starostlivosť aplikovaných bezprostredne po aplikácii chemického peelingu. 

2 dni po chemickom peelingu neodporúčame aplikáciu vitamínu A.

Čo po chemickom peelingu nerobiť?

✖️ Neopaľovať sa a nevystavovať pleť slnečnému žiareniu bez ochrany! Koledujete si o pigmentové škvrny.

✖️ Exfolianty a čistítka 🧼 s obsahom AHA a BHA kyselín na 3 dni až týždeň po chemickom peelingu odložte. Týka sa to aj Surface Radiance Cleanse a Pore Cleanse Gelu.

✖️ Na pleť nenanášajte make-up min. 12 hod po chemickom peelingu.

✖️ Samoopaľovacie krémy by ste nemali používať min. týždeň, my to vidíme skôr na 2-4 týždne.

✖️ Vyhnite sa saunám, bazénom a to na min. 24 hodín. My odporúčame na min. týždeň.

✖️ Zákaz cvičenia, pobytu v prašnom prostredí a spoteniu sa 24 hod. po chemickom peelingu.

Ktorý chemický peeling je pre mňa vhodný?

S touto otázkou si nemusíte lámať hlavu. Team care4you pre Vašu pleť vyberie správne zloženie chemických peelingov.

 

Musím podstúpiť 12 týždňovú premenu?

#12WeeksToWOOW je síce 12 týždňovým programom, po ktorom dochádza k WOW efektu, jeho podstúpenie však nie je podmienkou. Dermatokozmetičky care4you Vám presne určia, koľko chemických peelingov (a či vôbec) je vo Vašom prípade potrebných.