BioRePEEL

Biorevitalizácia. Relaxácia. Peeling. Hydratácia.

Predstavujeme Vám svojho druhu jediné a jedinečné ošetrenie, ktoré Vašu pleť zmení na nepoznanie. Ošetrenie BioRePeel sa vykonáva celoročne.

BIOREPEEL

Jedinečný peeling, ktorý sa vďaka svojmu unikátnemu zloženiu nespráva ako chemický peeling, pleť sa drasticky nelúpe, neštípe a nie je ani červená. Patentovaná technológia a kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 (bez peroxidu, bez amoniaku a bez oxidácii) účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii, rozšíreným pórom a prejavom akné (aj v jeho aktívnej forme).

Synergia medzi priamou a nepriamou biostimuláciou vyvoláva povrchové a hlboké tkanivové omladenie, so zosvetľujúcim a antioxidačným účinkom, relaxáciou jemných vrások s tvorbou nového kolagénu. Dvojfázová technológia tiež dodáva pleti hladký a zamatový vzhľad od prvej aplikácie bez toho, aby ovplyvnila vašu sociabilitu.

Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.

LIPOFILNÁ FÁZA. Zabraňuje oxidácii kyseliny trichlóroctovej a stabilizuje prípravok. Následne zlepšuje výkon a účinnosť výrobku. Znižuje trans-epidermálne odparovanie vody. Obnovuje a udržuje lipidovú kožnú bariéru. Zvyšuje hydratáciu prostredníctvom priamych a nepriamych mechanizmov. HYDROFILNÁ FÁZA. Zvyšuje bunkovú zmenu a produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Odstraňuje vonkajšie bunky stratum corneum, ktoré podporujú prenikanie účinných látok. Redukuje jemné línie neutralizáciou voľných radikálov. Pomáha bojovať s akné, odstraňuje čierne a biele bodky a má sťahujúci účinok na póry.

BioRePeelCl3 peelingom ošetrujeme oblasť tváre, krku, alebo dekoltu.