Mezoterapia

Mezoterapia je najúčinnejšie neinvazívne dermatokozmetické ošetrenie slúžiacie na penetráciu aktívnych látok do hĺbky pokožky. Vďaka kvalitne vykonanej mezoterapii sa Vaša pleť bude tešiť z účinkov profesionálnych produktov nielen na jej povrchu. Rozdiel úcite okamžite.

MEZOTERAPIA

Bezihlová (neinvazívne dermatokozmetické ošetrenie) mezoterapia alebo inak elektroporácia, je prevratná metóda mezoterapie použiteľnej v oblasti tváre, krku , dekoltu, pokožky tela a vlasovej časti. Prevratný systém elektroporácie dosiahne prienik do hĺbky až 4mm do pokožky bez použitia ihiel .Pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky cez ktoré sú pomocou nanozómov prenášané látky ako kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E , provitamin B, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné (v závislosti od druhu použitého koktejlu účinných látok upravených nanotechnológiou).

Mezoterapia je ošetrenie, ktoré sa nevykonáva v dermatokozmetickom štúdiu care4you samostatne. Pre zefektívnenie penetrácie aktívnych látok séra je potrebné si pleť na ošetrenie pripraviť. Mezoterapiu vykonávame len v kombinácii s exfoliačným ošetrením pleti.

Mezoterapeutické ošetrenie pleti môžte podstúpiť jednorázovo – ak potrebujete Vašu pleť rozžiariť pred dôležitou udalosťou alebo ak potrebujete riešiť problém na pleti, ktorý nie je rozsiahly. V prípade zhoršeného stavu pleti odporúčame absolvovať min. 3-6 sedení v rozostupoch 7-14 dní. 

Cenovo zvýhodnené balíčky nájdete v sekcii BALÍČKY OŠETRENÍ.

MEZOTERAPIA – INDIKÁCIE:

vyhladzovanie  vrások, rozjasnenie  pleti, vypínanie kontúr tváre, zosvetľovanie pigmentových  škvŕn, boj proti cievkam, boj proti prejavom akné, výživa a  regenerácia  pokožky, detoxikácia a hydratácia pokožky.

VÝSLEDOK MEZOTERAPIE: výsledok mezoterapie závisí na type a vlastnostiach zapravovaného séra. Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka 19 typov profesionálnych sér.

REKONVALESCENCIA PO MEZOTERAPII: žiadna

KONTRAINDIKÁCIE MEZOTERAPIE:

  1. tehotenstvo a kojenie
  2. srdcovo-cievne ochorenia 
  3. kardiostimulátor 
  4. epilepsia 
  5. kožné ochorenia
  6. silne zápalové stavy
  7. bunkové novotvary
  8. osteoporóza
  9. herpesy a opar