Mezoterapia

Mezoterapia je najúčinnejšie neinvazívne dermatokozmetické ošetrenie slúžiacie na penetráciu aktívnych látok do hĺbky pokožky. Vďaka kvalitne vykonanej mezoterapii sa Vaša pleť bude tešiť z účinkov profesionálnych produktov nielen na jej povrchu. Rozdiel úcite okamžite.

MEZOTERAPIA

Bezihlová (neinvazívne dermatokozmetické ošetrenie) mezoterapia alebo inak elektroporácia, je prevratná metóda mezoterapie použiteľnej v oblasti tváre, krku , dekoltu, pokožky tela a vlasovej časti. Prevratný systém elektroporácie dosiahne prienik do hĺbky až 4mm do pokožky bez použitia ihiel .Pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky cez ktoré sú pomocou nanozómov prenášané látky ako kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E , provitamin B, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné (v závislosti od druhu použitého koktejlu účinných látok upravených nanotechnológiou).

Mezoterapia je ošetrenie, ktoré sa nevykonáva v dermatokozmetickom štúdiu care4you samostatne. Pre zefektívnenie penetrácie aktívnych látok séra je potrebné si pleť na ošetrenie pripraviť. Mezoterapiu vykonávame len v kombinácii s exfoliačným ošetrením pleti.

Mezoterapeutické ošetrenie pleti môžte podstúpiť jednorázovo – ak potrebujete Vašu pleť rozžiariť pred dôležitou udalosťou alebo ak potrebujete riešiť problém na pleti, ktorý nie je rozsiahly. V prípade zhoršeného stavu pleti odporúčame absolvovať min. 3-6 sedení v rozostupoch 7-14 dní. 

Cenovo zvýhodnené balíčky nájdete v sekcii BALÍČKY OŠETRENÍ.

MEZOTERAPIA – INDIKÁCIE:

vyhladzovanie  vrások, rozjasnenie  pleti, vypínanie kontúr tváre, zosvetľovanie pigmentových  škvŕn, boj proti cievkam, boj proti prejavom akné, výživa a  regenerácia  pokožky, detoxikácia a hydratácia pokožky.

VÝSLEDOK MEZOTERAPIE: výsledok mezoterapie závisí na type a vlastnostiach zapravovaného séra. Dermatokozmetické štúdio care4you ponúka 19 typov profesionálnych sér.

REKONVALESCENCIA PO MEZOTERAPII: žiadna

KONTRAINDIKÁCIE MEZOTERAPIE:

  1. tehotenstvo a kojenie
  2. srdcovo-cievne ochorenia 
  3. kardiostimulátor 
  4. epilepsia 
  5. kožné ochorenia
  6. silne zápalové stavy
  7. bunkové novotvary
  8. osteoporóza
  9. herpesy a opar
 
 

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).