MASÁŽE

Šikovné ruky kozmetičiek care4you vám ponúkajú relaxačnú masáž, lymfatickú masáž, ako aj mikromasáž očného okolia. 

MASÁŽE

Trápia vás pigmentové škvrny a farebne nejednotná pleť? Dermatokozmetické štúdio care4you v Prešove a Košiciach Vám ponúka neinavízny s

Ručná masáž tváre pôsobí upokojúco, potlačuje migrény a bolesti hlavy, štartuje organizmus, odstraňuje únavu, eliminuje stres a prispieva k zvýšeniu imunity organizmu. Pridaním kyseliny hyalúronovej navyše zabezpečíte Vašej pleti omladenie.

Ručná lymfomasáž tváre stimuluje lymfatický systém, detoxikuje, prečisťuje pleť, odbúrava stres, zbavuje tvár voľných radikálov a zmierňuje opuchy na tvári. Pleť je po sérií lymfomasáží tváre prečistená zvnútra a je celkovo ozdravená. 

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre. Očné okolie je mimoriadne citlivou oblasťou ľudského tela a zvyčajne sa na ňom  hneď odrazia známky únavy, či starnutia. V care4you si môžete vyskladať niekoľko typov ošetrení očného okolia. Základom starostlivosti o očné okolie je mikromasáž. Mikromasáž očného okolia znižuje viditeľnosť vrások okolo očí, zmenšuje kruhy a vačky pod očami, citeľne pôsobí proti únave očí a v neposlednom rade znižuje vnútornoočný tlak a tým sa posilňuje zrak.

Po mikromasáži očného okolia odporúčame aplikáciu buď rozjasňujúcej alebo omladzujúcej očnej masky s hadím jedom. 

navštívte nás