MASÁŽE

MASÁŽE

Masáž pleti je najstaršou kozmetickou procedúrou a jej účinky na pleť sú dôvodom, prečo má nenahraditeľné miesto aj v súčasnej dermatokozmetike. Team care4you sa v oblasti masáží neustále vzdeláva a každý rok Vám prinesieme nový typ masáže. Pre rok 2020 je novinkou bodová masáž Medik8 ako aj Face Cupping.

Ručná masáž tváre pôsobí upokojúco, potlačuje migrény a bolesti hlavy, štartuje organizmus, odstraňuje únavu, eliminuje stres a prispieva k zvýšeniu imunity organizmu. Pridaním kyseliny hyalúronovej navyše zabezpečíte Vašej pleti omladenie.

CENNÍK

Relaxačná masáž tváre / tváre, krku a dekoltu €20,00€ / €25,00  (orientačný čas 20min.)

Ručná lymfomasáž tváre stimuluje lymfatický systém, detoxikuje, prečisťuje pleť, odbúrava stres, zbavuje tvár voľných radikálov a zmierňuje opuchy na tvári. Pleť je po sérií lymfomasáží tváre prečistená zvnútra a je celkovo ozdravená.

CENA €25,00

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre. Očné okolie je mimoriadne citlivou oblasťou ľudského tela a zvyčajne sa na ňom  hneď odrazia známky únavy, či starnutia. V care4you si môžete vyskladať niekoľko typov ošetrení očného okolia. Základom starostlivosti o očné okolie je mikromasáž. Mikromasáž očného okolia znižuje viditeľnosť vrások okolo očí, zmenšuje kruhy a vačky pod očami, citeľne pôsobí proti únave očí a v neposlednom rade znižuje vnútornoočný tlak a tým sa posilňuje zrak.

Ak Vás trápia neustále opuchy očí, kruhy pod očami ako aj pocit unavených viečok, naše dermatokometičky Vám počas ošetrenia odporučia špeciálny produkt vyvinutý tak, aby očného okoliu prinavrátil život.

CENNÍK

Mikromasáž očného okolia je ako samostnatná procedúra spoplatnená sumou 18€, no dopriať si ju môžte aj v rámci zvýhodnených balÍčkov ošetrení. Mikromasáž očného okolia sa nachádza v Rituálnom ošetrení zameranom na maximálnu relaxáciu, v balíčku pravidelnej mesačnej starostlivosti  ako aj v balíčku zameranom na problematickú pleť.

Zamilujte sa na prvý dotyk! Profesionálna masáž navrhnutá tak, aby optimalizovala zdravie pokožky, má vplyv na lymfatický systém, detoxikuje pleť, stimuluje krvný obeh, zlepšuje re-obnovu buniek, vďaka čomu sa pleť vypína a prečisťuje. Bodová masáž Medik8 zároveň stimuluje re-obnovu kolagénu v pleti. Orientačný čas masáže je 15 min.

CENNÍK

Bodová masáž MEDIK8 je samostatne spoplatnená sumou 25€.

Team care4you odporúča dopriať si bodovú masáž v rámci zvýhodnených balíčkov, obsahujú ju rituálne kozmetické ošetrenia, ako aj obnovujúce a hĺbkovo hydratačné ošetrenia pleti.

Cupping je pôvodne čínska technika, ktorá spočíva v masáži, ktorá sa vykonáva pomocou baniek rôznych veľkostí. Aktivuje cirkuláciu, odstraňuje toxíny, zlepšuje lymfatický systém, okysličuje tkanivá, zvyšuje tvorbu kolagénu a vyhladzuje vrásky.

Cena FACE CUPPING masáže je 20,00€.

Sankcia za nedostavenie sa na dohodnutý termín alebo nevyužitie možnosti bezplatného storna 24hod. pred dohodnutým termínom je 15,00€ na 1 rezervovanú hodinu ošetrenia.

NAPÍŠTE NÁM

Chcete sa objednať alebo konzultovať Váš problém?

Sme tu pre Vás. Vyplňte tento krátky formulár, prostredníctvom ktorého sa môžte objednať na akúkoľvek procedúru alebo sa čokoľvek opýtať. Pre posúdenie stavu pleti a odporúčanie ošetrenia nahrajte aj fotografiu tváre (nie je povinné).