"Nechajte sa hýčkať a pocíťte na vlastnej koži roky našich skúseností...."

Rituálne ošetrenia pleti dermatokozmetického štúdia care4you sú zážitkovými a mimoriadne obsahovo naplnenými variantami luxusných dermatokozmetických ošetrení. 


 

12

75 minút neustálej pozornosti. Rituál krásy je zameraný na revitalizáciu, čistenie a omladenie pleti, počas ktorého zažijete luxusný zážitok. Rituál krásy kombinuje silu prístrojovej exfoliácie a čistenia pleti ultrazvukom spolu s omladzujúcimi technikami klasickej kozmetiky. Počas ošetrenia sa používa výlučne lekárska kozmetika špičkovej kvality. Počas tohto rituálu bude pozornosť venovaná nielen Vašej pleti, ale aj ďalšej citlivej a často podceňovanej oblasti - Vašim rukám. 

13

INDIKÁCIE: rozšírené póry, hyperpigmentovaná pleť,  unavená a mdlá pleť, starnúca pleť, 

VHODNÉ PRE: všetky typy pleti

OPAKOVANIE: každý mesiac alebo podľa potreby

TRVANIE PROCEDÚRY & CENA: 75min. / 63€

 


 

6

Čisté prostredie, voňavý priestor, vonné sviečky, príjemná vôňa lekárskej kozmetiky, relaxačná hudba, jemné ruky kozmetičky a 65 minút len a len pre samú seba - to je sen každej ženy 21. storočia. Rituál absolútneho pokoja Vám okrem toho prináša špičkovú starostlivosť a hýčkanie. Počas hodinky zažijete nielen relaxačné úkony klasickej kozmetiky, ale aj funkčnú a cielenú starostlivosť o Vašu pleť. O dokonalý a luxusný zážitok sa postarajú až 3 typy masáže pôsobiace proti starnutiu pleti, ochabnutým kontúram, strate elasticity pleti, migrénam a opuchom.

7

INDIKÁCIE: unavená pleť, starnúca pleť, ochabnuté kontúry tváre, mimické vrásky, strata elasticity pleti

VHODNÉ PRE: všetky typy pleti

OPAKOVANIE: každý mesiac alebo podľa chuti potreby

TRVANIE PROCEDÚRY & CENA: 65min. / 50€

 


 

10

Rituálne ošetrenie zamerané na spomalenie starnutia a na elimináciu prejavov starnutia pleti. Luxusné komplexné relaxačno-omladzujúce ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré je odmenou pre každú dámu. Rituál večnej mladosti je zostavený kombináciou najúčinnejších anti-age úkonov prístrojovej a klasickej kozmetiky, pričom má dvojaký účinnok. Vhodný je pre každú ženu od 30-teho roku života a to buď ako PREVENCIA a oddialenie starnutia alebo ako AKTÍVNY BOJ proti starnúcej pleti s výraznými prejavmi starnutia. Luxusné ošetrenie je ukončené zážitkovou alginátovou maskou. Zvýšená pozornosť je ku koncu ošetrenia venovaná aj Vašim rukám, ktoré budeme hýčkať profesionálnou masážou. 

RITUÁL ABSOLÚTNEHO POKOJA-2

INDIKÁCIE: unavená a starnúca pleť s prvými známkami starnutia, zrelá pleť s výraznými vráskami a ochabnutými kontúrami pleti

VHODNÉ PRE: všetky typy pleti s prvými príznakmi starnutia od 30-teho veku života.

OPAKOVANIE: každé 2 týždne / mesiac alebo podľa potreby

TRVANIE PROCEDÚRY & CENA: 75min. / 65€

 

S novými typmi ošetrení nekončíme...

Predstavenie nových balíčkov ošetrení pokračujeme o týždeň 💕