LIPOSUKCIA

 

Ultrazvuková liposukcia

Efektívna procedúra s výsledkom neinvazívneho odbúrania tukových ložísk. Medzi najčastejśie ośetrované oblasti patrí brucho, zadok, stehná, paže a boky.

Vuužitie ultrazvukovej liposukcie: odbúranie tukových ložísk, odvodnenie, zvýšenie napätia pokožky, zlepšenie stavu ochabnutej pokožky.

Cena ultrazvukovej liposukcie (20 min.): 15,00€

Balíčky ultrazvukovej liposukcie, derma masáže a rádiofrekvencie: 25,00€ -130,00€ (6 sedení)

Rádiofrekvencia tela

 

Rádiofrekvencia tela

Rádiofrekvencia, inak známa aj ako neinvazívny lifting tela, aktivuje tvorbu nového kolagénu a elasténu. Rádiofrekvenčné žiarenie je pomocou aplikačných hlavíc privádzané na miesto zákroku, kde nastáva proces prenosu energie do tkaniva, čo ma za následok jeho prehriatie, remodeling kolagénu a celkové zvýšenie metabolizmu na danom mieste.

Využitie rádiofrekvencie: regenerácia, revitalizácia, omladenie a vypnutie pokožky, zjemnenie a vyhladzovanie strií, zmenšenie viditeľnosti jaziev, akné, pórov a pigmentových škvŕn.

Cena rádiofrekvencie tela: od 18,00€

 

Derma masáž

 

Derma masáž tela

Derma masáž je prístrojové ośetrenie, ktoré umožňuje vykonávať podtlakovú masáž, ktorej cieľom je návrat správnej funkcie krvných a lymfatických vlásočníc v pokožke. Derma masáž nie je relaxačnou procedúrou a po vykonaní môžu vzniknúť modriny (ich intenzita závisí na ošetrovanej oblasti a vlastnosti pokožky). 

Účinky derma masáže tváre: zlepšenie prekrvenia a vyživenia pokožky, stimulácia lymfy, redukcia jazvičiek.

Cena derma masáže tela: od 9,00€

 

Depilácie tela

Na depiláciu tela používame v dermatokozmetickom štúdiu care4you tekutý vosk a depilačné pásky. Vďaka poepilačnej starostlivosti eliminujeme začervenania a podráždenie pokožky.

Cena depilácie podpazušia / predlaktia / bikín: 10,00€ / 10,00€ / 10,00€

Cena depilácie predkolenia / stehien / nôh: 15,00€ / 15,00€ / 25,00€