RITUÁLNE OŠETRENIE #1

RITUÁL KRÁSY

75 minút neustálej pozornosti. Rituál krásy je zameraný na revitalizáciu, čistenie a omladenie pleti, počas ktorého zažijete luxusný zážitok. Rituál krásy kombinuje silu prístrojovej exfoliácie a čistenia pleti ultrazvukom spolu s omladzujúcimi technikami klasickej kozmetiky. Počas ošetrenia sa používa výlučne lekárska kozmetika špičkovej kvality. Počas tohto rituálu bude pozornosť venovaná nielen Vašej pleti, ale aj ďalšej citlivej a často podceňovanej oblasti – Vašim rukám. 

RITUÁLNE OŠETRENIE #2

RITUÁL VEČNEJ MLADOSTI

Rituálne ošetrenie zamerané na spomalenie starnutia a na elimináciu prejavov starnutia pleti. Luxusné komplexné relaxačno-omladzujúce ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré je odmenou pre každú dámu. Rituál večnej mladosti je zostavený kombináciou najúčinnejších anti-age úkonov prístrojovej a klasickej kozmetiky, pričom má dvojaký účinnok. Vhodný je pre každú ženu od 30-teho roku života a to buď ako PREVENCIA a oddialenie starnutia alebo ako AKTÍVNY BOJ proti starnúcej pleti s výraznými prejavmi starnutia. Luxusné ošetrenie je ukončené zážitkovou alginátovou maskou. Zvýšená pozornosť je ku koncu ošetrenia venovaná aj Vašim rukám, ktoré budeme hýčkať profesionálnou masážou. 

RITUÁLNE OŠETRENIE #3

RITUÁL ABSOLÚTNEHO POKOJA

Čisté prostredie, voňavý priestor, vonné sviečky, príjemná vôňa lekárskej kozmetiky, relaxačná hudba, jemné ruky kozmetičky a 65 minút len a len pre samú seba – to je sen každej ženy 21. storočia. Rituál absolútneho pokoja Vám okrem toho prináša špičkovú starostlivosť a hýčkanie. Počas hodinky zažijete nielen relaxačné úkony klasickej kozmetiky, ale aj funkčnú a cielenú starostlivosť o Vašu pleť. O dokonalý a luxusný zážitok sa postarajú až 3 typy masáže pôsobiace proti starnutiu pleti, ochabnutým kontúram, strate elasticity pleti, migrénam a opuchom.