Chemický peeling proti pigmentácii.

Depigmentačný povrchový peeling whitePEEL je zameraný špeciálne na problémy spôsobené slnečným žiarením a na nadmernú pigmentáciu.

Tento peeling preniká do pigmentových buniek pokožky a účinne redukuje nežiadúce sfarbenie.

suchá pleť , mastná pleť ,  citlivá pleť  , normálna pleť 

O CHEMICKOM PEELINGU whitePEEL:

Peeling proti pigmentácii. Najefektívnejší spôsob dosiahnutia jasnejšieho a rovnomernejšieho tónu pleti, bez tmavých škvŕn a hyperpigmentácie je eliminácia kožných buniek bohatých na melanín a zabránenie stmavnutia nových kožných buniek. Účinné zložky chemického peelingu whitePeel prenikajú do pigmentových buniek pokožky (melanocytov) a jemne a účinne redukujú nežiaduce sfarbenie. Tým dochádza k redukcii nadmernej pigmentácie a celkovo k rozjasneniu pokožky.

Sila kyseliny mliečnej

Povrchový peeling WhitePeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej spomaľuje tvorbu tyrozinázy (enzým zodpovedný za syntézu melanínu) na bunkovej úrovni DNA a zvýšenie odbúravania melanínu z epidermis. Obsiahnutá kyselina fytová patrí k najefektívnejším látkam, ktoré znižujú pigmentáciu, v podstate znižuje obsah melanínu v pokožke. Tým sa dosiahne celkového rovnomernejšieho tónu pleti. Tento peeling je vhodný pre redukciu pigmentových škvŕn, povrchovú melazmu a post-zápalové pigmentácie. 

Odporúčaný počet opakovaní

4-6

podľa stavu pleti a požadovaného efektu
Objednať sa

Frekvencia opakovania

Každé 2 týždne

neskôr je možné udržiavať pravidelným mesačným peelingom
Objednať sa

Doba zotavenia

1-2 dni

Miera rizika: veľmi nízka
Objednať sa

ZLOŽENIE peelingu whitePEEL.

Kyselina fytová:
Veľmi efektívna depigmentačná zložka, preukázaná redukcia tvorby melanínu .
 
Kyselina mliečna:
Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej vyvolá anti-tyrozináznu aktivitu (tyráza = enzým zodpovedný za syntézu melanínu) .
 
Ostatné kyseliny: Kyselina salicylová, kyselina L-mandľová
 
pH: 2,2 

FAQ

Odpovede na tieto otázky vás vždy zaujímajú.

Redukciu nadmernej pigmentácie.

Rozjasnenie pokožky.

Cielený efektívne roztok pre redukciu pigmentácie a rozjasnenie pokožky.

Vhodný tiež pre redukciu povrchovej melazmy a post-zápalovej pigmentácie.

Viditeľné dlhotrvajúce výsledky.

Je možné používať v priebehu celého roka.

Minimálna začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov.

Vhodné pre mmierne až stredné problémy.

Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV).

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok. S výberom správneho produktu vám team care4you pomôže.

Hydratácia: použite hydratačný prípravok po ošetrení a chráňte pokožku ochranným krémom so slnečným faktorom SPF 30.

Prečo podstúpiť whitePEEL u nás?

WhitePeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. Zoznam lekárov a kozmetičiek, vykonávajúcich toto ošetrenie Vám podľa Vášho regiónu pošle naša product managerka.Team care4you je pravidelne školený a dodržiava presný technologický postup.

navštívte nás