Klasická kozmetika

KLASICKÁ KOZMETIKA

Dermatokozmetické štúdio poskytuje aj služby z oblasti klasickej kozmetiky ako úprava obočia, farbenie obočia a rias, depilácie v oblasti tvár, aplikácia zábalov a masiek ako aj hĺbkové čistenie pleti.

Depilácie horúcim voskom.

Dermatokozmetické štúdio ponúka svojim klientom široké spektrum masiek. Vybrať si môžete z gélových, viselínových, EGF alebo alginátových masiek.

Aplikáciu masiek odporúčame po každom prístrojovom ošetrení ( najmä po ultazvukovom čistení pleti, mikrodermabrázii, rádiofrekvencii a mezoterapii). Doba pôsobenia masiek sa pohybuje od 10-20 minút. 

Team care4you pre vás neustále testuje novinky kozmetického priemyslu a prinášame vám to najlepšie, čo tie najlepšie dermatokozmetické značky ponúkajú.

Masky sú súčasťou balíčkov ošetrení, ale dajú sa zakúpiť aj samostatne.

Hĺbkové čistenie pleti sa odporúča po absolvovaní ultrazvukového čistenia pleti za účelom 100% dočistenia. V prípade aknóznej pleti rozhodne odporúčame zapravenie účinných aktívnych látok proti aknóznym prejavom a to buď sonoforézou alebo mezoterapiou. V prípade, ak sa ani napriek precíznej starostlivosti prejavy akné nestrácajú, odporúčame vyskúšať chemické peelingy.

BALíČKY OŠETRENÍ

Prezrite si zostavené balíčky ošetrení, získate komplexnú starostlivosť o pleť, ktorá je aj cenovo zvýhodnená.

Team dermatokozmetického štúdia care4you zostavil s ohľadom na svoje dlhoročné skúsenosti 23 typov profesionálnych ošetrení pleti, z ktorých si vyberie aj tá najnáročnejšia pleť. 

Balíčky ošetrení sú zostavené tak, aby uspokojili komplexne potreby vašej pleti, jednotlivé úkony v balíčkoch sa navzájom dopĺňajú a ako bonus sú navyše balíčky ošetrení cenovo zvýhodnené.

Balíčky nájdete tu.

CENNÍK

navštívte nás