Najobľúbenejšia procedúra

LASH BOOSTER

Kombinácia LashLiftingu a LashBotoxu s farbením rias grátis. Ošetrením LashBooster získate krásne objemnejšie, vytočené a predĺžené riasy, ktoré budú zároveň dokonale zregenerované vďaka LashBotoxu.


Cena kozmetického úkonu LashBooster = 49,99€

Naše zákazníčky obľubujú kombináciu  úpravy obočia a rias, WOOW BROWS + LashBoost = 65,00€

LASH BAR

Dermatokozmetické štúdio care4you používa modernú, bezpečnú a certifikovanú metódu zmäkčenia rias a chĺpkov #lvl. Dermatokozmetičky care4you sú certifikované a majú z oblasti úpravy rias a obočia mnoho skúseností. Zverte sa do rúk odborníkom.

Predstavujeme Vám novinku  kozmetického priemyslu – prirodzené predĺženie a vytočenie Vašich rias. Metóda LASH LIFTING sa vykonáva na hornom viečku, je bezbolestná a môže ju podstúpiť skoro každá z Vás. Počas výkonu LashLifting máme pre Vás navyše bonus v podobe masky s kyselinou hyalúronovou na Vaše spodné viečka.


Ak túžite mať výrazný pohľad bez umelých rias, LashLifting je tou správnou voľbou. Ošetrenie odporúčame kombinovať s LashBotoxom (doplatok 10€ a farbením rias 4,99€). Výsledok sa po zafarbení rias opticky znásobí.


Cena Lash Lift = 29,99€

Zverte sa do rúk špecialistu na zničené riasy. Máte od prírody jemné riasy? Poškodili ste si ich nesprávnou starostlivosťou? Sú polámané a bojíte sa o nich? Čítajte ďalej, ste na správnej adrese… 

LashBotox si poradí dokonca aj s devastovanými riasami po aplikácii 1D-7D mihalníc. V tomto prípade odporúčame aplikáciu LashBotoxu opakovať min. 3x v priebehu 2 mesiacov. 1 aplikácia LashBotoxu obsahuje komplex aktívnych látok bojujúcich za regeneráciu Vašich rias – botox, keratín, kyselina hyalúronová, retinol, bambucké maslo.  

Účinok LashBotoxu:

  1. výživa oslabených rias,
  2. podpora rastu rias,
  3. obnovenie hustoty rias,
  4. kompletná regenerácia a vypnutie rias.

Cena LashBotox = 14,99€

Kombinácia LashLiftingu a LashBotoxu s farbením rias grátis. Ošetrením LashBooster získate krásne objemnejšie, vytočené a predĺžené riasy, ktoré budú zároveň dokonale zregenerované vďaka LashBotoxu.


Cena LashBoost = 45€ 

FAQ

Odpovede na otázky, ktoré vás najviac zaujímajú

Lash Liftingu sa venujeme už niekoľko rokov, našu prácu (fotografie pred a po) si môžte pozrieť na našich sociálnych sieťach, Instagrame alebo Facebooku.

Riasy budú krásne prirodzene a rovnomerne vytočené po celom obvode oka. Optické predĺženie, zahustenie rias a zvýraznenie očí je ďalším z efektov LashLiftingu.

Lash Liftnig je novšia metóda trvalej na riasy. Oproti klasickej metóde Vám v prípade aplikácie LashLiftingu nehrozia zničené riasy v tvare“ruličky“. Metóda LashLifting je vhodná aj pre krátke riasy a môžu ju podstúpiť aj klientky s menším okom.

Výsledok v podobe vytočených a predĺžených rias vydrží max. 9 týždňov. Trvácnosť je priamo úmerná spôsobu starostlivosti o riasy. Každé líčenie, nesprávna technika odlíčenia sa a používanie olejových odličovačov očí skracuje dĺžku účinku. Používajte preto odličovače na vodnej báze a riasy si odličujte v smere rastu. Ženy, ktoré sa pravidelne líčia musia počítať s 1/2 výdržou efektu vytočených a predĺžených rias.

Vďaka špeciálnym silikónovým aplikátorom rôznych veľkostí je LashLifting narozdiel od klasickej trvalej vhodný pre všetkých. Nedochádza k vzniku  ruličiek ani optickému skracovaniu Vašich rias, práve naopak.

12 hodín po ošetrení sa neodporúča nanášať maskaru, vyživujúce séra ani iné produkty na olejovej báze.

24 hodín po procedúre nenavštevujte bazény a saunu. Po aplikácii LashLiftingu používajte odličovač IBA na vodnej báze. Pri nedodržaní odporúčaných postupov sa skracuje trvácnosť efektu.

V prípade akýchkoľvek hormonálnych zmien (problém so štítnou žľazou, gravidita) sa efekt môže vymykať priemeru (zväčša negatívne). Ošetrenie neodporúčame vykonávať v čase menštruácie.