Najobľúbenejšia procedúra

LASH BOOSTER

Kombinácia LashLiftingu a LashBotoxu s farbením rias grátis. Ošetrením LashBooster získate krásne objemnejšie, vytočené a predĺžené riasy, ktoré budú zároveň dokonale zregenerované vďaka LashBotoxu.


Cena kozmetického úkonu LashBooster = 49,99€

Naše zákazníčky obľubujú kombináciu  úpravy obočia a rias, WOOW BROWS + LashBoost = 65,00€

LASH BAR

Dermatokozmetické štúdio care4you používa modernú, bezpečnú a certifikovanú metódu zmäkčenia rias a chĺpkov #lvl. Dermatokozmetičky care4you sú certifikované a majú z oblasti úpravy rias a obočia mnoho skúseností. Zverte sa do rúk odborníkom.

Predstavujeme Vám novinku  kozmetického priemyslu – prirodzené predĺženie a vytočenie Vašich rias. Metóda LASH LIFTING sa vykonáva na hornom viečku, je bezbolestná a môže ju podstúpiť skoro každá z Vás. Počas výkonu LashLifting máme pre Vás navyše bonus v podobe masky s kyselinou hyalúronovou na Vaše spodné viečka.


Ak túžite mať výrazný pohľad bez umelých rias, LashLifting je tou správnou voľbou. Ošetrenie odporúčame kombinovať s LashBotoxom (doplatok 10€). Výsledok sa po zafarbení rias opticky znásobí.


Cena Lash Lift = 35,00€ aj s farbením rias

Zverte sa do rúk špecialistu na zničené riasy. Máte od prírody jemné riasy? Poškodili ste si ich nesprávnou starostlivosťou? Sú polámané a bojíte sa o nich? Čítajte ďalej, ste na správnej adrese… 

LashBotox si poradí dokonca aj s devastovanými riasami po aplikácii 1D-7D mihalníc. V tomto prípade odporúčame aplikáciu LashBotoxu opakovať min. 3x v priebehu 2 mesiacov. 1 aplikácia LashBotoxu obsahuje komplex aktívnych látok bojujúcich za regeneráciu Vašich rias – botox, keratín, kyselina hyalúronová, retinol, bambucké maslo.  

Účinok LashBotoxu:

  1. výživa oslabených rias,
  2. podpora rastu rias,
  3. obnovenie hustoty rias,
  4. kompletná regenerácia a vypnutie rias.

Cena LashBotox = 14,99€

Kombinácia LashLiftingu a LashBotoxu s farbením rias grátis. Ošetrením LashBooster získate krásne objemnejšie, vytočené a predĺžené riasy, ktoré budú zároveň dokonale zregenerované vďaka LashBotoxu.


Cena LashBoost = 45€ 

Najčastejšie kladené otázky

VÝSLEDOK VAŠEJ PRÁCE?

Lash Liftingu sa venujeme už niekoľko rokov, našu prácu (fotografie pred a po) si môžte pozrieť na našich sociálnych sieťach, Instagrame alebo Facebooku.

Aký efekt môžem po lash liftingu očakávať?

Riasy budú krásne prirodzene a rovnomerne vytočené po celom obvode oka. Optické predĺženie, zahustenie rias a zvýraznenie očí je ďalším z efektov LashLiftingu.

LASH LIFTING VS. trvalá na riasy?

Lash Liftnig je novšia metóda trvalej na riasy. Oproti klasickej metóde Vám v prípade aplikácie LashLiftingu nehrozia zničené riasy v tvare“ruličky“. Metóda LashLifting je vhodná aj pre krátke riasy a môžu ju podstúpiť aj klientky s menším okom.

Mám malé oči, spadnuté viečka a malé mihalnice, je táto metóda pre mňa vhodná?

Vďaka špeciálnym silikónovým aplikátorom rôznych veľkostí je LashLifting narozdiel od klasickej trvalej vhodný pre všetkých. Nedochádza k vzniku  ruličiek ani optickému skracovaniu Vašich rias, práve naopak.

aká je trvácnosť lash liftingu?

Výsledok v podobe vytočených a predĺžených rias vydrží max. 9 týždňov. Trvácnosť je priamo úmerná spôsobu starostlivosti o riasy. Každé líčenie, nesprávna technika odlíčenia sa a používanie olejových odličovačov očí skracuje dĺžku účinku. Používajte preto odličovače na vodnej báze a riasy si odličujte v smere rastu. Ženy, ktoré sa pravidelne líčia musia počítať s 1/2 výdržou efektu vytočených a predĺžených rias.

Aké sú obmedzenia po aplikácii LashLiftingu?

12 hodín po ošetrení sa neodporúča nanášať maskaru, vyživujúce séra ani iné produkty na olejovej báze.

24 hodín po procedúre nenavštevujte bazény a saunu. Po aplikácii LashLiftingu používajte odličovač IBA na vodnej báze. Pri nedodržaní odporúčaných postupov sa skracuje trvácnosť efektu.

KONTRAINDIKÁCIE LASH LIFTINGU?

Počas menštruácie a ovulácie neodporúčame podstupovať lash lifting. 

Kedy je efekt lash liftingu znížený?

V prípade akýchkoľvek hormonálnych zmien (problém so štítnou žľazou, gravidita) sa efekt môže vymykať priemeru (zväčša negatívne). Ošetrenie neodporúčame vykonávať v čase menštruácie.  

Ukážka LASH LIFTINGU

Ako veľmi dokáže lash lift upraviť výraz očí? Pozrite si našu galériu.