Chemický peeling proti vráskam v okolí očí.

Povrchový peeling britskej značky Medik8, ktorý je určený špeciálne pre redukciu vrások v očnom okolí. Jemné a starostlivo vybrané zloženie šetrne redukuje vrásky a nedokonalosti pleti. Je vhodný pre vrásky okolo očí, oblasť pod očami a horné očné viečko.

suchá pleť  mastná pleť  citlivá pleť  normálna pleť

O CHEMICKOM PEELINGU eyePEEL:

Oblasť očí, ktorá má menej tukových žliaz než ostatné časti tváre, je prvým miestom, kde sú viditeľné prvé známky starnutia. Dochádza k strate farby, zaoblenosti, vzniku vrások a to všetko už okolo dvadsiateho piateho roku života. Medik8 EyePeel ponúka ultra jemné, ale zároveň efektívne riešenie tejto oblasti a to prostredníctvom vylepšenej obnovy a regenerácie buniek.

Odstráni vrásky okolo očí

Povrchový peeling EyePeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Základná súčasť peelingu, kyselina laktobionická, je vynikajúci všestranne pôsobiacia polyhydroxidová kyselina (PHA). Pôsobí ako účinný exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka. Ďalšie obsiahnuté kyseliny, konkrétne kyselina L-mandľová a L-mliečna sú jemné alfahydroxidové kyseliny (AHA), ktoré zaisťujú rovnomerné vnikanie do pokožky a redukujú zápal a podráždenie. Obe AHA kyseliny tiež hydratujú a zmierňujú nadmernú suchosť a olupovanie. EyePeel je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Odporúčaný počet opakovaní

4-6

podľa stavu pleti a požadovaného efektu
Objednať sa

Frekvencia opakovania

Každé 2 týždne

neskôr je možné udržiavať pravidelným mesačným peelingom
Objednať sa

Doba zotavenia

1-2 dni

Miera rizika: veľmi nízka
Objednať sa

ZLOŽENIE peelingu eyePEEL

Kyselina L-mandľová: 
Jemná a účinná alfa–hydroxid kyselina (AHA), ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 
 
Kyselina laktobionická: 
Vynikajúce všestranne pôsobiaca PHA kyselina s mimoriadnou schopnosťou pôsobiť ako exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka.
 
Kyselina L-mliečna:
Navyšuje úroveň hydratácie pokožky a redukuje prejavy starnutia.
 
pH: 2,2
 
 

FAQ

Odpovede na tieto otázky vás vždy zaujímajú.

Redukciu jemných rýh a vrások v očnom okolí 

Omladenie a revitalizáciu očného okolia 

Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások v očnom okolí 

Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 

Je možné používať v priebehu celého roka 

Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov

Vhodné pre mmierne až stredné problémy.

Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV).

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok. S výberom správneho produktu vám team care4you pomôže.

Hydratácia: použite hydratačný prípravok po ošetrení a chráňte pokožku ochranným krémom so slnečným faktorom SPF 30.

Prečo podstúpiť eyePEEL u nás?

EyePeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. Zoznam lekárov a kozmetičiek, vykonávajúcich toto ošetrenie Vám podľa Vášho regiónu pošle naša product managerka.Team care4you je pravidelne školený a dodržiava presný technologický postup.

navštívte nás