Chemický peeling JESSNER

Jemné jazvy, hlboké vrásky, pigment ani silné akné nebudú mať na vašej pleti miesto, ak sa zveríte do starostlivosti tohto stredne hlbokého peelingu, ktorý je schopný odstrániť celú vrchnú vrstvu pokožky. Vaša pleť bude kompletne obnovená.

suchá , mastná, normálna pleť

O CHEMICKOM PEELINGU JESSNER OBSAHUJE:

Peeling Medik8 Jessner je prvotriedne ošetrenie, ktoré je určené na odstránenie celej vrchnej vrstvy kože, epidermis. Peeling sa skladá z jemných peelingových látok a kyselín. Vďaka ich pôsobeniu je možné zosvetliť oblasti s vysokou pigmentáciou a ošetriť pokožku poškodenú slnečným žiarením. Dokáže tiež redukovať stredné až silné akné, jemné jazvy a stredne hlboké vrásky. Pokožka je po použití Medik8 Jessner úplne obnovená. 

Odporúčaný počet opakovaní

4-6

podľa stavu pleti a požadovaného efektu
Objednať sa

Frekvencia opakovania

Každé 3 týždne

neskôr je možné udržiavať pravidelným mesačným peelingom
Objednať sa

Doba zotavenia

4-10 dní

Miera rizika: nízka
Objednať sa

Zloženie peelingu JESSNER

1 %
AHA Kyselina mliečna

V koncentrácii 90%. 

Alfahydroxidová kyselina, ktorá napomáha k obnove kožných buniek a k stimulácii tvorby kolagénu, výsledkom jej pôsobenia je hladká, jemná pokožka.

1 %
Kyselina salicylová

V čistom roztoku ETANOLU.

Silná dávka kyseliny salicylovej preniká priamo do pórov a folikulov. Póry tak napomáha udržať bez bunkových nečistôt a navyše redukuje ich zablokovanie, čo v dôsledku vedie k menšiemu výskytu „čiernych bodiek“ a pupienkov. Redukuje tiež produkciu mazu a poskytuje jemnú exfoliáciu.

1 %
Rezorcinol

Efektívny a spoľahlivý exfoliátor, ktorý napomáha k obnove pokožky a k stimulácii tvorby kolagénu.

ph peelingu: ph 1,65

Medik8 Jessner obsahuje tzv. Jessnerov roztok, ktorý odstraňuje celú epidermis. Po jej odstránení je vlastná pokožka nútená stimulovať tvorbu svojich základných prvkov a vytvoriť novú epidermis. Epidermisje teda po rekonvalescencii po komplexnej obnove a všetky typy nedostatkov sú výrazne redukované. Túto chemickú exfoliáciu je možné vykonávať v jednej vrstve (veľmi povrchová) alebo vo viacerých vrstvách (stredná exfoliácia). Jessner obsahuje rezorcinol, kyselinu mliečnua kyselinu salicylovú. Kombinácia týchto látok zaručí hlbšie preniknutie a väčší účinok peelingu než je tomu u povrchového typu. Pretože však preniká hlbšie, je doba zotavenia dlhšia a vedľajšie účinky spojené s procedúrou silnejšie. Počas jedného týždňa sa odkryje hladšia a kompletne zrevitalizovaná pokožka.

FAQ

Odpovede na tieto otázky vás vždy zaujímajú.

Vyhladenie stredne hlbokých vrások a jaziev. 

Redukcia pigmentu. 

Zlepší stav stredného až silného akné. 

Cielený roztok s maximálnym efektom. Viditeľné a dlhotrvajúce výsledky.

Je možné dosiahnuť rôznej sily a hĺbky pôsobenia vďaka vrstveniu Jessnerovho roztoku.

Stredne hlboké vrásky.

Nadmerný pigment.

Stredná až závažné akné.

Jemné jazvy. Jazvy po akné.

Neodporúča sa pre citlivú pokožku.

Je vhodný pre typ pleti:

  • Fitzpatrick I až VI.
  • Glogau II až IV.

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok. S výberom správneho produktu vám team care4you pomôže.

Hydratácia: použite hydratačný prípravok po ošetrení a chráňte pokožku ochranným krémom so slnečným faktorom SPF 30.

Prečo podstúpiť JESSNER u nás?

U peelingu Medik8 Jessner je potrebné dodržať správny spôsobom aplikácie. To je dôvodom toho, prečo toto profesionálne ošetrenie môžete podstúpiť výhradne v kozmetickom salóne alebo u lekára. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučení o možných finálnych výsledkoch. Team care4you je pravidelne školený a dodržiava presný technologický postup.

navštívte nás