Chemický peeling betaPEEL.

Chemický povrchový peeling, ktorý rýchlo redukuje akné a značne znižuje riziko jeho budúceho výskytu. Pôsobí na všetkých troch úrovniach akné tým, že sa samostatne zameriava na jednotlivé prejavy: upchaté póry, vyrážky a zápal.

 mastná, aknózna pleť

O CHEMICKOM PEELINGU betaPEEL:

Akné je komplexným problémom a je potrebné riešiť nielen jeho viditeľné prejavy na pokožke, ale tiež maz a zápal vo vnútri pokožky. Efektívne riešenie akné a problematickej pleti ponúka BetaPeel od britskej značky Medik8. Vybrané kyseliny – kyselina salicylová a azelaová – sa zameriavajú na upchaté póry, redukciu pupienkov a celkového zápalu. BetaPeel je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

O CHEMICKOM PEELINGU betaPEEL:

Povrchový peeling BetaPeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. BetaPeel dodáva silnú dávku kyseliny salicylovej priamo do pórov a folikulov. Tým pomáha udržiavať póry bez bunkových nečistôt a redukuje tak mieru zablokovania a nerovností kože. Kyselina azelaová je antibakteriálne činidlo, ktoré efektívne pôsobí proti akné spôsobené baktériou typu Propionibacterium, ktorá je príčinou zápalového akné. Eliminácia baktérií má potom za následok redukciu zápalu. Kyselina azelaová navyše zlepšuje stav akné tým, že znižuje tvorbu mikrokomedónov (pupienkov).

Odporúčaný počet opakovaní

4-6

podľa stavu pleti a požadovaného efektu
Objednať sa

Frekvencia opakovania

Každé 2 týždne

neskôr je možné udržiavať pravidelným mesačným peelingom
Objednať sa

Doba zotavenia

1-2 dni

Miera rizika: veľmi nízka
Objednať sa

ZLOŽENIE peelingu betaPEEL.

Kyselina salicylová:
Silná dávka kyseliny salicylovej preniká priamo do pórov a folikulov. Tým pomáha udržiavať póry bez bunkových nečistôt a redukuje tak mieru zablokovania a následného vzniku čiernych bodiek a vyrážok. Redukuje produkciu mazu a poskytuje jemnú exfoliáciu. 
 
Kyselina azelainová:
Antibakteriálne činidlo, ktoré je vysoko pôsobivé proti akné spôsobené baktériou typu Propionibacterium, čo je príčinou zápalového akné. Eliminácia baktérií navyše značne minimalizuje akýkoľvek existujúci zápal 
 
Ostatné kyseliny: 
Kyselina L-mliečna, Kyselina L-mandľová
 
pH: 2,2

FAQ

Odpovede na tieto otázky vás vždy zaujímajú.

S akné a problematickou pleť.

Vhodný pre mierne až stredné problémy.

Cielený efektívny roztok pre odstránenie akné. 

Viditeľné dlhotrvajúce výsledky.

Je možné používať v priebehu celého roka.

Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov.

Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok. S výberom správneho produktu vám team care4you pomôže.

Hydratácia: použite hydratačný prípravok po ošetrení a chráňte pokožku ochranným krémom so slnečným faktorom SPF 30.

Prečo podstúpiť betaPEEL u nás?

BetaPeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. Zoznam lekárov a kozmetičiek, vykonávajúcich toto ošetrenie Vám podľa Vášho regiónu pošle naša product managerka.Team care4you je pravidelne školený a dodržiava presný technologický postup.

navštívte nás