Chemický peeling proti vráskam.

Povrchový peeling, ktorý zaistí rozklad väčšiny epidermis, Vám zaručí viditeľné omladenie pokožky. Jeho zloženie je cielené na redukciu jemných rýh a vrások a na odstránenie nedokonalostí pleti. Zanechá pokožku hladkú a regenerovanú.

mastná pleť normálna pleť

O CHEMICKOM PEELINGU agePEEL:

AgePeel bohatý na kyselinu L-mandľovou a laktobionickú je vynikajúci peeling eliminujúci jemné ryhy a vrásky. Vybrané jemné AHA kyseliny zaisťujú, že peeling vykonáva požadovanú exfoliáciu a rovnomerne vniká do pokožky, aby sa tak redukoval zápal a podráždenie. Medik8 AgePeel zaisťuje odlupovanie odumretých buniek z pokožky, tým redukuje jemné ryhy a vrásky.

Redukcia jemných rýh a vrások

Povrchový peeling AgePeel zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Obsiahnuté hydroxykyseliny majú schopnosti rozbiť spojenie medzi odumretými kožnými bunkami, ktoré sa vytvárajú na povrchu pleti. AgePeel obsahuje efektívnu kombináciu kyselín k redukcii jemných rýh a vrások. Aktivované kožné bunky produkujú viac kolagénu a elastínu, a zanechajú pokožku hladkú a regenerovanú. Stimulácia z chemického peelingu môže zvýšiť produkciu množstva základných prvkov, ktoré zaisťujú mladistvý vzhľad. AgePeel je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Odporúčaný počet opakovaní

4-6

podľa stavu pleti a požadovaného efektu
Objednať sa

Frekvencia opakovania

Každé 2 týždne

neskôr je možné udržiavať pravidelným mesačným peelingom
Objednať sa

Doba zotavenia

1-2 dni

Miera rizika: veľmi nízka
Objednať sa

ZLOŽENIE peelingu agePEEL

Kyselina L-mandľová:
Jmná a účinná alfa–hydroxid kyselina, ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 

Laktobionická kyselina:
Je jemná peelingová látka s vynikajúcimi antioxidačnými a hydratačnými schopnosťami.
 
Ostatné kyseliny: 
Kyselina salicylová, kyselina mliečná
 
pH: 2,2
 

FAQ

Odpovede na tieto otázky vás vždy zaujímajú.

Redukciu neželaných prejavov starnutia.

Vyhladenie vrások.

Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások a omladenie pokožky 

Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 

Je možné používať v priebehu celého roka 

Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov 

Je možné použiť na rôzne časti tela

Vhodné pre mmierne až stredné problémy.

Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV).

Pre najlepšie možné výsledky odporúčame pleť na peeling pripraviť. Vitamíny C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky, čím znižujú čas potrebný k hojeniu a tiež urýchľujú regeneráciu pleti.

Pred ošetrením je teda vhodné používať výrobky s obsahom vitamínu C cez deň a sérum s vitamínom A cez noc. Radi Vám s výberom správnych produktov pomôžeme.

Po absolvovaní chemického peelingu sa v daný deň neodporúča šport, plávanie, návšteva sauny a pobyt v prašnom prostredí. Po chemickom peelingu je zakázané navštevovať solária alebo sa vystavovať slnečnému žiareniu. Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. Čo nastáva vo chvíli, keď sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-2 týždne.

Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok. S výberom správneho produktu vám team care4you pomôže.

Hydratácia: použite hydratačný prípravok po ošetrení a chráňte pokožku ochranným krémom so slnečným faktorom SPF 30.

Prečo podstúpiť agePEEL u nás?

AgePeel je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. Zoznam lekárov a kozmetičiek, vykonávajúcich toto ošetrenie Vám podľa Vášho regiónu pošle naša product managerka.Team care4you je pravidelne školený a dodržiava presný technologický postup.

navštívte nás