PEARLSMILE

Vďaka najmodernejšej technológii sa bielenie zubov stáva čoraz dostupnejším ošetrením. Dermatokozmetické štúdio care4you vykonáva bielenie zubov na prevádzke v Košiciach a na prevádzke v Prešove.

Na rozdiel od tradičných metód je kozmetická metóda bielenia zubov PEARLSMILE® založená na aplikácii gélu s obsahom peroxidu nie viac ako 0,1 %, ktorý sa aktivuje LED lampou so studeným svetlom. Tak sa odfarbujú organické pigmentové látky v zubnej sklovine. Studené svetlo nedráždi ďasná a preto je ošetrenie zaručene bezbolestné a nemá žiadne vedľajšie účinky. 

Kozmetický bieliaci gél nemeckého výrobcu PEARLSMILE® nepoškodzuje vašu sklovinu a eliminuje dehydratáciu zubov. Ďasná po bielení nie sú iritované a rozhodne nebudete pociťovať “tŕpnutie zubov” a citlivosť na externé podnety (studené nápoje, vietor, sladké…). 

Zuby sú po bielení belšie až o 9 odtieňov  a to už po prvom ošetren. Stupeň bielenia zubov je samozrejme individuálny, záleží na viacerých faktoroch (stav zubov, farba zubov, životospráva, fajčenie …). V procese bielenia sa neutralizuje pigment, ktorý spôsobuje stmavnutie skloviny. Pre zachovanie belosti zubov po ošetrení môžete opakovať postup tak často, ako Vám to bude vyhovovať a ako budete pociťovať potrebu.

 

 

POSTUP KOZMETICKÉHO BIELENIA ZUBOV PEARLSMILE

 

KROK 1: ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Pred samotným začiatkom bielenia zubov bude posúdený stav Vášho chrupu a budete oboznámený/á o postupe bielenia zubov.

BIELENIE ZUBOV PEARLSMILE

KROK 2: MERANIE AKTUÁLNEHO ODTIEŇA ZUBOV

Ďalším krokom je určenie Vášho súčasného farebného odtieňa zubov.

BIELENIE ZUBOV PEARLSMILE

KROK 3: DEPIGMENTAČNÁ UTIERKA

Pred samotným bielením zubov je dôležité ich dokonalé prečistenie, k čomu slúži unikátna depigmentačná utierka PEARLWIPE.

BIELENIE ZUBOV PEARLSMILE

KROK 4: APLIKÁCIA GÉLU PEARLSMILE 

Špeciálny bieliaci gél pearlsmile je rovnomerne nanesený na aplikátor.

APLIKATOR NASADENIE

KROK 5: NASADENIE APLIKÁTORA 

Pre efektívne bielenie zubov je potrebné správne nasadenie aplikátora s gélom.

LAMPA

KROK 6: BIELENIE ZUBOV PEARLSMILE

V tomto kroku Vám už zúbky budú bielené (minutáž závisí na Vami zvolenej variante bielenia zubov).

BIELENIE ZUBOV

KROK 7: MERANIE BELOSTI ZUBOV

Bielenie zubov je ukončené zhodnotením výsledku.

IMG_0095

KROK 8: ZÁVEREČNÁ KONZULTÁCIA

Po bielení zubov je nutné dodržiavať niekoľko zásad týkajúcich sa starostlivosti a stravovania. So všetkými zásadami budete oboznámení a navyše Vás čaká prekvapenie.

BIELIACA PASTA

KROK 9: PRODUKTY NA DOMÁCE POUŽITIE

Krásne prebielený úsmev si chce každý z nás udržať čo najdlhšie. Všetkým našim zákazníkom odporúčame bieliaci zubný prášok PEARLSHINE, ktorý Vaše zuby vybieli okamžite o 2 odtiene. Všetkým milovníkom červeného vína, čajov, kávy a cigariet odporúčame po bielení zubov používať depigmentačné utierky PEARLWIPE pre udržanie belosti zubov.

 

CENNÍK KOZMETICKÉHO BIELENIA ZUBOV PEARLSMILE

 

Pearlsmile Prešov Vám ponúka 3 typy bielenia zubov (expresné, medium a kompletné ošetrenie). Pre všetky typy ošetrení platia nasledujúce kontraindikácie - tehotenstvo, kojenie, zubný strojček, stomatochirurgický zákrok, poškodené zuby, poškodená zubná sklovina, onkologické ochorenie. Pearlsmile nedokáže vybieliť umelé zuby, odumreté zuby, korunky, plomby a zuby chytajúce sivý nádych.

VARIANTY BIELENIA ZUBOV:

BIELENIE ZUBOV EXPRES: trvanie - 21min., cena 66€, efekt bielenia (2-4 odtiene)

BIELENIE ZUBOV MEDIUM: trvanie - 2x15min., cena 83,9€ (4-7 odtieňov)

BIELENIE ZUBOV KOMPLET: trvanie 3x15 min., cena 99€ (4-9 odtieňov)

Najnovšie sme pre Vás rozšírili ponuku typov ošetrení a vybrať si môžte navyše z 2 EXTRA, predĺžených ošetrení:

BIELENIE ZUBOV EXPRES MAXI: trvanie - 25 min., cena 77€
BIELENIE ZUBOV MEDIUM MAXI: trvanie 2x21 min., cena 91€

Upozornenie: Účinnok bielenia zubov a jeho trvácnosť závisí na životospráve klientov. U fajčiarov efekt vybielených zubov vydrží cca. o 1/2 kratšie. 

  thumbnail of cennik 2

 

 

ČASTO SA NÁS PÝTATE ...

 

Odkiaľ sa berie zubný pigment?

Dôvodov je hneď niekoľko. Po prvé, pigmentácia vzniká pri používaní potravín a nápojov obsahujúcich pigment, napr. cola, čaj, káva, víno, ale predovšetkým - v dôsledku fajčenia. Príliš často predpísané antibiotiká taktiež môžu spôsobiť žltnutie zubov. Nesmie sa tiež podceňovať aj taký činiteľ, ako je dôslednosť starostlivosti o chrup a vek človeka.

 

Ako pôsobí bieliaci gél?

Pri bielení zubov dochádza k odfarbeniu organických látok obsiahnutých v zubnej sklovine. Bieliaci gél obsahuje účinnú bieliacu zložku, ktorá je aktivovaná LED diódami. Bieliace činidlo preniká do povrchu zuba a pôsobí na pigmenty zubnej skloviny. V zubnom tkanive sa pigmentácia odfarbuje vplyvom voľných kyslíkových radikálov.

Existujú vedľajšie účinky bielenia zubov?

Nie, žiadne vedľajšie účinky nevznikajú. Štúdie ukázali, že kozmetické bielenie zubov je úplne bezpečné.

Gél pearlsmile® bol podrobený toxikologickým skúškam a bol uznaný ako nezávadný.

Vadí bieleniu zubov kaz?

Počas bielenia zubov by mali byť všetky Vaše zubné kazy zaplombované. V prípade, ak by sa bielili zuby skrz zubný kaz, do zubu by sa mohli dostať baktérie a zubný kaz by sa mohol rozšíriť.

Vybielite mi aj korunky, implantáty a plobmy?

Korunky, plomby a implantáty už svoju farbu majú. Určili ste si ju spoločne s Vašim stomatológom/zubným technikom a je nemenná. Bielenie zubov Vám teda s ich zmenou farby rozhodne nepomôže. V takýchto prípadoch odporúčame skôr profesionálne očistenie náhrady od povlakov, poprípade kompletnú výmenu zubných náhrad u Vášho stomatológa.

Koľko sedení musím absolvovať a ako často ich je potrebné opakovať?

Stačí Vám jedno sedenie. Už po prvom sedení budú Vaše zúbky viditeľne belšie. Intenzita vybielenia zubov závisí na aktuálnej farbe Vašich zubov a od Vašej skloviny. Bielenie odporúčame opakovať každých 6-12 mesiacov. Pokiaľ by ste chceli intenzívnejší výsledok, na bielenie zubov môžte prísť aj skôr.

 Aké obmedzenia ma po bielení zubov čakajú?

PO PROCEDÚRE KOZMETICKÉHO BIELENIAZUBOV NEKONZUMUJTE ŽIADNE FARBENÉ POTRAVINY A NÁPOJE.

Príklady nevhodných potravín a nápojov pre najbližších 48 hodín:

Káva, Čaj, Coca Cola, Horčica, Kečup, Sójová omáčka, a pod. Jahody, Slivky, Špenát, Farebná zubná pasta a Ústna voda.

Príklady vhodných potravín a nápojov pre najbližších 48 hodín:

Voda, Mlieko, Smotana, Biele syry, Cestoviny, Biele ryby, Banány, Kuracie prsia bez kože, Karfiol, Biela paprika, Varené zemiaky, Biele pečivo, Biely jogurt, Tvaroh.

Nevhodné potraviny a nápoje pre najbližších 5 dní:

Červené víno, Čučoriedky, Červená repa, Červená kapusta, Kari