Care4you-Procedury-00003

care4you

Víziou dermatokozmetického štúdia care4you založeného v roku 2015 je vytvorenie moderného konceptu štúdia krásy pri zachovaní maximálnej intimity klientov. Špecializujeme sa na prístrojové ošetrenia pleti a tela a našim klientom prinášame starostlivosť, ktorú si môžu dopriať. Našou prioritou je spokojnosť a naplnenie potrieb našich klientov, kvalita poskytovaných služieb, profesionalita, precíznosť, komfort a špičková starostlivosť. Starostlivo ošetrujeme pleť našim klientom v dvoch prevádzkach:

- Prešov (od roku 2015)

-Košice (od roku 2018)


 

1

2

3

Od mája 2016 pracuje care4you aj s britskou značkou lekárskej dermokozmetiky so sídlom v Londýne, ktorá sa zameriava na výskum nových technológií na výrobu kozmoceutík. Táto značka je populárna po celom svete a je známa svojimi kvalitnými výrobkami a vysokou účinnosťou. Medik8 ponúka účinné séra, krémy na riešenie rôznych kožných problémov a taktiež aj špeciálne derma valčeky.

Medik8 sa venuje výrobe vysoko kvalitných produktov pre starostlivosť o pleť z tých najlepších ingrediencií, ktoré sú overené históriou. Táto značka má špecifické skupiny produktov, ktoré sú prispôsobené konkrétnym kožným ochoreniam.

Spoločnosť Medik8 má viac ako 40 ročnú skúsenosť v oblasti výskumu starostlivosti o pokožku.
Produkty Medik8 prinášajú špecifické riešenia, preukázteľné výsledky, profesionálnu silu, anti-aging filozofiu, pokrokovú starostlivosť minimalizujúcu iritáciu pokožky, zelenú filozofiu, produkty netestované na zvieratách.


 

5

4

6

Dermatokozmetické štúdio care4you využíva na ošetrenia švédsku profesionálnu lekársku kozmetiku CliniCare. CLINICCARE je najmodernejšia lekárska kozmetika na vysokej technologickej úrovni s okamžitými a viditeľnými účinkami.Celosvetovo patentované krátke reťazce kyseliny hyalurónovej s niekoľko tisícnásobne menšou molekulou než je bežný reťazec kyseliny hyalurónovej môžu preniknúť omnoho hlbšie do kože a tak hydratujú a omladzujú pokožku zvnútra. Špeciálne zloženie poskytuje vynikajúce výsledky vďaka jedinečnej kombinácii veľmi účinných aktívnych zložiek. CLINICCARE využíva supermoderné technológie, ktoré zabezpečujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Všetky CLINICCARE produkty určené na starostlivosť o pokožku sú vytvorené tak, aby pleti dodali dlhotrvajúcu hĺbkovú hydratáciu.


 

Dermatokozmetické štúdio care4you sa zameriava aj na prírodnú kozmetiku. V portfóliu produktov nájdete od jesene 2015 aj prírodnú kozmetiku ILCSI. "Príroda poskytuje riešenie na všetky problémy pleti. Profesionálne kozmetické prípravky zn. ILCSI sa vyrábajú vždy z čerstvých liečivých bilín, ovocia, zeleniny a liečivých vôd. Tak namiesto rôznych výťažkov, na pokožku pôsobia živé účinné látky."