viacakostarostlivost-5

Príďte k nám na ošetrenie s kamarátkou, mamkou, sestrou… a za rovnaké prístrojové ošetrenie zaplatíte len raz.

Akcia platí do konca novembra, tešíme sa na náš BABINEC.

2

Zabezpečte si maximálny účinok rádiofrekvencie a mezoterapie, ktorý Vám vydrží. Vďaka kombinácii týchto 2 neinvazívnych liftingových prístrojových ošetrení sa Vaša pleť vzpruží, vyhladí a výrazne omladne. Pri kúpe 3 ošetrení získate od care4you 4. úplne zdarma.

7

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím na boj proti nedokonalostiam Vašej pleti. Či Vás trápi akné, krupica na tvári, hlbšie vrásky, mimické vrásky, pigmentové škvrny alebo iné, chemický peeling je tou správnou voľbou. Chemický peeling slúži ako re-obnova Vašej pleti a vyžaduje si opakovanú aplikáciu. V dermatokozmetickom štúdiu získavate ku každej opakovanej aplikácii chemického peelingu stále vyššiu a vyššiu zľavu.

6

Peeling Jessner je prvotriedne ošetrenie určené k odstráneniu celej epidermis.  Skladá sa z jemných peelingových látok, ktoré možno používať na zosvetlenie oblasti s vysokou pigmentáciou, ako ošetrenie pokožky poškodenej slnkom, pri redukcii stredného a silného akné, jemných jaziev, zafarbenia a stredne hlbokých vrások aj na vašej tvári. Túto chemickú exofiláciu je možné vykonávať v jednej vrstve (veľmi povrchová exfoliácia) alebo vo viacerých vrstvách (stredná exfoliácia). 

Ak máte citlivejšiu pleť, alebo si Vaša pleť nevyžadujee kompletnú re-obnovu, odporúčame Vám spoľahnúť sa na biologický peeling alebo agePEEL/betaPEEL.

5

Ku každému kozmetickému ošetreniu v care4you získate autmaticky poukážku na 25% zľavu na kozmetické bielenie zubov metódou pearlsmile.

3

Využite úvodné 50% zľavy na kozmetické bielenie zubov pearlsmile. Zuby ako perličky môžete mať už od 39,99€.