c4y 

PONUKA ZVÝHODNENÝCH OŠETRENÍ pre mesiac JÚN-JÚL 2018

akcia ušitá na mieru potrebám pleti v horúcich mesiacoch  

Letné mesiace = teplo , slnko 🌞, piesok 🏖 či chlórovaná voda prispievajú k tomu, že na Vašej pokožke dochádza k hromadeniu odumretých buniek na povrchu pokožky, čo má za následok premasťovanie pleti. Zvýšená mastnota by mala byť pre Vás indikátorom toho, že sa Vaša pleť proti niečomu prirodzene chráni.
Zlou starostlivosťou počas letných dní si môžte privodiť zmeny Vašich znamienok, objavenie sa alebo výrazné zhoršenie pigmentových škvŕn, rozšírené cievky, značné rozšírenie pórov. Pleť môže byť navyše veľmi presušená, neobvykle citlivá a môžu sa objaviť aj prvé alebo ďalšie vrásky.

Dermatokozmetické štúdio care4you si pre Vás pripravilo 4 typy ošetrení, vďaka ktorým dostane Vaša pleť v lete presne to, čo potrebuje. Výnimočne platí táto ponuka pre mesiace jún a júl 2018.

Čas dovoleniek je zároveň časom dokonale hladkej pokožky - neprehliadnite akciové ponuky depilácií.


 

 Snímka obrazovky 2018-05-31 o 19.35.49

CIEĽ - dokonalé prečistenie, rozjasnenie a hydratácia pleti 

Prvý balíček je kombináciou prístrojovej exfoliácie pleti a jej kompletného prečistenia. Ošetrenie sa začína klasicky odlíčením a diagnostikou pleti. Nasleduje oxyPEEL, tzv. oxybrázia. oxyPEEL liečba je "tlak na pokožku" s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia. Vďaka oxybrázii sa pleť navyše zmäkčí a bude pripravená na dôkladné prečistenie komedónov, čiernych bodiek, upchatých pórov. Po čistení pleti bude vykonaná ozonizácia pleti (silný proti-zápalový účinok).

Ošetrenie je ukončené aplikáciou ukľudňujúcej masky so sťahujúcim a protizápalovým účinkom. Po tonizácii pleti Vám bude na oblasť tváre nanesený zmatňujúci záverečný krém.

Pôvodná cena: 35,98€

Akciová cena: 18,69€

V cene ošetrenia je zahrnuté:

 • odlíčenie,
 • diagnostika pleti,
 • OXYBRÁZIA tváre a dekoltu,
 • manuálne ČISTENIE PLETI 
 • ozonizácia pleti
 • aspirínová MASKA
 • záverečný zmatňujúci krém

Pre objednávku volajte na 0904554242 alebo sa objednajte pomocou online formulára (za popisom poslednej akcie). 


 

 Snímka obrazovky 2018-05-31 o 13.32.54

CIEĽ - šetrné prečistenie pleti, ukľudnenie zápalu na tvári, rozjasnenie a hydratácia pleti

Druhý balíček sa líši od prvého tým,že mechanické čistenie pleti je nahradené prístrojovou alternatívou - ultrazvukovým čistením pleti.

Druhý balíček je kombináciou prístrojovej exfoliácie pleti a jej šetrného prečistenia. Ošetrenie sa začína klasicky odlíčením a diagnostikou pleti. Nasleduje oxyPEEL, tzv. oxybrázia. oxyPEEL liečba je "tlak na pokožku" s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia. Vďaka oxybrázii sa pleť navyše zmäkčí a bude pripravená na ultrazvukové prečistenie pleti. Ultrazvukové čistenie pleti bezbolestne čistí pleť, znečistené rozšírené póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a krásne dokáže pleť rozjasniť. Vďaka vibrácií pociťuje klientk aj mikromasáž. Po čistení pleti bude vykonaná ozonizácia pleti (silný proti-zápalový účinok).

Ošetrenie je ukončené aplikáciou ukľudňujúcej masky so sťahujúcim a protizápalovým účinkom. Po tonizácii pleti Vám bude na oblasť tváre nanesený zmatňujúci záverečný krém.

Pôvodná cena: 40,97€

Akciová cena: 19,69€

V cene ošetrenia je zahrnuté:

 • odlíčenie,
 • diagnostika pleti,
 • OXYBRÁZIA tváre a dekoltu,
 • ultrazvukové ČISTENIE PLETI 
 • ozonizácia pleti
 • aspirínová MASKA
 • záverečný zmatňujúci krém

Pre objednávku volajte na 0904554242 alebo sa objednajte pomocou online formulára (za popisom poslednej akcie). 


 

Snímka obrazovky 2018-05-31 o 13.33.03 

CIEĽ - exfoliácia & čistenie & maximálna výživa pleti vďaka zapraveniu aktívnych látok EGF

Tretí balíček je zameraný na kompletné uspokojenie potrieb pleti v lete. O Vašu pleť sa pri zvolení tejto alternatívy postarajú 3 prístrojové ošetrenia v kombinácii so špičkovou lekárskou kozmetikou CliniCare.

Ošetrenie sa začína klasicky odlíčením a diagnostikou pleti. Nasleduje oxyPEEL, tzv. oxybrázia. oxyPEEL liečba je "tlak na pokožku" s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia. Vďaka oxybrázii sa pleť navyše zmäkčí a bude pripravená na ultrazvukové prečistenie pleti. Ultrazvukové čistenie pleti bezbolestne čistí pleť, znečistené rozšírené póry, odstraňuje odumreté kožné bunky a krásne dokáže pleť rozjasniť. Vďaka vibrácií pociťuje klientk aj mikromasáž. Po čistení pleti bude vykonaná ozonizácia pleti (silný proti-zápalový účinok). Nasleduje aplikácia a EGF masky a zapravenie jej aktívnych sér MEZOTERAPIOU. Efekt mezoterapie závisí na type použitej masky, v rámci tejto ponuky máte na výber z 3 typov EGF masiek.

 1. Anti-Pigmentation & Skin Rejuvenating mask

  Upokojujúca a omladzujúca depigmentačná tvárová maska s intenzívnym účinkom proti vráskam. Prináša pokožke upokojujúci depigmentačný účinok a bojuje proti vráskam. Vďaka hlavným zložkám, ako sú kyselina hyalurónová, argirelín, arbutín, extrakt z kôry Moruše, je možné pokožke dodať dlhotrvajúci depigmentačný a omladzujúci účinok.  Na rozdiel od iných zvláčňujúcich masiek môžete túto použiť i na veľmi pigmentovanú a citlivú pleť, bez obáv zo zhoršenia daného problému pleti.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) (hĺbkový hydratačný účinok)
  • Arbutín (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti a má depigmentačný účinok)
  • Extrakt z kôry Moruše bielej (depigmentácia)
  • Argirelín / Hexapeptide-8 (proti vráskam, liftingový, zpevňujúci účinok / podobne ako účinok Botoxu)
  • sh-oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
 2. Anti-Inflammation & Skin Rejuvenating mask

  Upokojujúca tvárová maska špeciálne vyvinutá, aby prinášala úľavu, omladenie a hydratáciu problematickej pleti. Jej hlavnými zložkami sú kyselina hyalurónová a niacínamidy. Ich prostredníctvom maska prináša problematickej pleti dlhotrvajúci upokojujúci účinok. Na rozdiel od iných hydratačných masiek, môžete túto použit dokonca na veľmi zapálenú pleť, bez obáv zo zhoršenia daného problému pleti.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) (hĺbkový hydratačný účinok)
  • Beta Glucan (podpora imunitného systému)
  • Niacínamide (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti, zmierňuje akné a odstraňuje červené škvrnky)
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate (Silný antioxidant, s účinkom proti akné a proti vráskam)
  • sh-Oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
 3. Anti-Aging / Anti-Wrinkle & Skin Rejuvenating mask

  • Upokojujúca, omladzujúca a hydratačná tvárová maska s intenzívnym účinkom proti vráskam a liftingovým účinkom. Priamo do pokožky dodáva zjemňujúce anti-aging látky. Hlavnými zložkami sú kyselina hyalurónová, argirelín, DMAE a syntetický hadí neuro peptid (jeho schopnosťou je oddialiť vrásky, zrelaxuje sval a má vyhladzujúci efekt. Táto maska vytvára osviežujúcu textúru pleti. Vysoká koncentrácia účinných zložiek je pokožkou resorbovaná behom 15-20 minút.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) hĺbkový hydratačný účinok)
  • sh-Oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
  • Adenozín (účinný na periorbitálne vrásky a glabelárne vrásky)
  • Argirelín / Hexapeptid-8 (Liftingový, zpevňujúcí a vyhladzujúci účinok (podobne ako účinok Botoxu®)
  • DMAE (silný účinok proti vráskam)
  • Syntetický hadí neuro peptid (Syntetický hadí jed, ktorý napodobňuje účinok Botoxu® cestou svalovej relaxácie)

Pôvodná cena: 50,97€

Akciová cena: 36,69€

V cene ošetrenia je zahrnuté:

 • odlíčenie,
 • diagnostika pleti,
 • OXYBRÁZIA,
 • ultrazvukové ČISTENIE PLETI,
 • MEZOTERAPEUTICKÉ zapravenie EGF masky (podľa typu pleti)
 • aplikácia zmatňujúceho krému

Pre objednávku volajte na 0904554242 alebo sa objednajte pomocou online formulára (za popisom poslednej akcie).


 

Snímka obrazovky 2018-05-31 o 13.33.12 

CIEĽ - exfoliácia &
maximálna výživa pleti vďaka zapraveniu aktívnych látok EGF

Posledný akciový balíček je zameraný na exfoliáciu pleti spolu s jej následnou výživou. 

Ošetrenie sa začína klasicky odlíčením a diagnostikou pleti. Nasleduje oxyPEEL, tzv. oxybrázia. oxyPEEL liečba je "tlak na pokožku" s použitím vody, ktorý dodáva kyslík a anti-oxidanty do pokožky nadzvukovou rýchlosťou. Tento jemný peeling čistí póry a odstraňuje nečistoty, ktoré sú prirodzene vybudované v koži v priebehu rokov. Okrem toho, každé sedenie poskytuje mikrocirkuláciu na ošetrovanej oblasti. Vaša pokožka bude vyzerať živvšia, hladšia, farebne zjednotená, zbavená nedokonalostí a v neposlednom rade bude mladistvejšia. Nasleduje aplikácia a EGF masky a zapravenie jej aktívnych sér MEZOTERAPIOU. Efekt mezoterapie závisí na type použitej masky, v rámci tejto ponuky máte na výber z 3 typov EGF masiek.

 1. Anti-Pigmentation & Skin Rejuvenating mask

  Upokojujúca a omladzujúca depigmentačná tvárová maska s intenzívnym účinkom proti vráskam. Prináša pokožke upokojujúci depigmentačný účinok a bojuje proti vráskam. Vďaka hlavným zložkám, ako sú kyselina hyalurónová, argirelín, arbutín, extrakt z kôry Moruše, je možné pokožke dodať dlhotrvajúci depigmentačný a omladzujúci účinok.  Na rozdiel od iných zvláčňujúcich masiek môžete túto použiť i na veľmi pigmentovanú a citlivú pleť, bez obáv zo zhoršenia daného problému pleti.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) (hĺbkový hydratačný účinok)
  • Arbutín (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti a má depigmentačný účinok)
  • Extrakt z kôry Moruše bielej (depigmentácia)
  • Argirelín / Hexapeptide-8 (proti vráskam, liftingový, zpevňujúci účinok / podobne ako účinok Botoxu)
  • sh-oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
 2. Anti-Inflammation & Skin Rejuvenating mask

  Upokojujúca tvárová maska špeciálne vyvinutá, aby prinášala úľavu, omladenie a hydratáciu problematickej pleti. Jej hlavnými zložkami sú kyselina hyalurónová a niacínamidy. Ich prostredníctvom maska prináša problematickej pleti dlhotrvajúci upokojujúci účinok. Na rozdiel od iných hydratačných masiek, môžete túto použit dokonca na veľmi zapálenú pleť, bez obáv zo zhoršenia daného problému pleti.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) (hĺbkový hydratačný účinok)
  • Beta Glucan (podpora imunitného systému)
  • Niacínamide (Ošetruje farebné nepravidelnosti pleti, zmierňuje akné a odstraňuje červené škvrnky)
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate (Silný antioxidant, s účinkom proti akné a proti vráskam)
  • sh-Oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
 3. Anti-Aging / Anti-Wrinkle & Skin Rejuvenating mask

  • Upokojujúca, omladzujúca a hydratačná tvárová maska s intenzívnym účinkom proti vráskam a liftingovým účinkom. Priamo do pokožky dodáva zjemňujúce anti-aging látky. Hlavnými zložkami sú kyselina hyalurónová, argirelín, DMAE a syntetický hadí neuro peptid (jeho schopnosťou je oddialiť vrásky, zrelaxuje sval a má vyhladzujúci efekt. Táto maska vytvára osviežujúcu textúru pleti. Vysoká koncentrácia účinných zložiek je pokožkou resorbovaná behom 15-20 minút.

  Hlavné účinné zložky:

  • Kyselina hyalurónová (nízkomolekulárna) hĺbkový hydratačný účinok)
  • sh-Oligopeptidy-1 / EGF (regenerácia tkanív)
  • Adenozín (účinný na periorbitálne vrásky a glabelárne vrásky)
  • Argirelín / Hexapeptid-8 (Liftingový, zpevňujúcí a vyhladzujúci účinok (podobne ako účinok Botoxu®)
  • DMAE (silný účinok proti vráskam)
  • Syntetický hadí neuro peptid (Syntetický hadí jed, ktorý napodobňuje účinok Botoxu® cestou svalovej relaxácie)

Ošetrenie je ukončené aplikáciou záverečného zmatňujúceho krému.

Pôvodná cena: 41,98€

Akciová cena: 29,69€

V cene ošetrenia je zahrnuté:

 • odlíčenie,
 • diagnostika pleti,
 • OXYBRÁZIA,
 • MEZOTERAPEUTICKÉ zapravenie EGF masky (podľa typu pleti)
 • aplikácia zmatňujúceho krému

Pre objednávku volajte na 0904554242 alebo sa objednajte pomocou online formulára (za popisom poslednej akcie).


 

30594386_1749167095145342_5313845358084751360_n

Teploty 🌞 stúpajú, sukne sa skracujú 👗.Milujete toto obdobie, no niečo Vám aj napriek tomu robí vrásky? Aj Vás trápia tvrdé, nepodajné a rýchlo rastúce chĺpky a čierne body na nohách? Nezúfajte. Pripravili sme pre Vás limitovanú ponuku - akciové ceny depilácií a navyše depilácia podpazušia ku každej z nich zdarma. 

Dajte pápá  👋🏻 žiletkám a vystavte na obdiv Vaše hebké, zvodné nohy. Ku každej depilácii u nás je aplikácia olejčeka proti zarastaniu chĺpkov samozrejmosťou. Navyše v našej ponuke nájdete 8 typov voskov aj pre tú najcitlivejšiu pokožku a najnovší depilevē depilačný prístroj. 😯

AKCIOVÁ PONUKA:

🎀 depilácia predkolenia + depilácia podpazušia grátis = 12,99€

🎀 depilácia nôh + depilácia podpazušia grátis = 19,99€

🎀 depilácia stehien + depilácia podpazušia grátis = 16,99€ 

🎀 depilácia podpazušia k ošetreniu pleti alebo tela = 2,49€

🎀 depilácia bikiny = 8,99€

🎀 depilácia predlaktia + depilácia podpazušia grátis = 12,99€

🎀 depilácia chrbát / brucho / hruď + depilácia podpazušia grátis = 16,99€ / 14,99€ / 14,99€