Akciová ponuka

Vážená klientka a čoraz častejšie, vážený klient, ako je u nás zvykom, aj tento mesiac vám v rámci vernostného programu našich dermatokozmetických štúdií care4you predstavujeme zvýhodnenú ponuku vybraných ošetrení. Tento mesiac bude predsa len o trošičku odlišnejší – spoločne sa totiž pripravíme na nezabudnuteľné leto. Akciová ponuka preto nebude platiť len 1 mesiac, ale zvýhodnené ošetrenia môžte podstúpiť v mesiacoch jún – júl – august.

Akciové ošetrenia

AKCIA 1

Ošetrenie pleti pred dovolenkou

Ošetrenie zahŕňa prípravu vašej pleti na ošetrenie s následnou ambrazívnejšou exfoliáciou. Vďaka nej bude vaša pleť nielen zbavená odumretých buniek, ale zároveň bude dôkladne pripravená na zdravé rovnomerné opálenie. Pred každou dovolenkou (a nielen pred ňou) odporúčame absolvovať čistenie pleti. Čistenie pleti si však nenechávajte na poslednú chvíľu – absolvujte ho aspoň týždeň pred plánovaným slnením sa. Pár dní pred dovolenkou môžte pokojne absolvovať farbenie obočia, rias, zahustenie rias lash liftingom alebo prístrojové ošetrenia pleti v podobe MEZOTERAPIE alebo THERMO LIFTINGU. Súčasťou preddovolenkového balíčku je zapravenie kyseliny hyalúronovej mezoterapiou, vďaka čomu bude zabezpečená potrebná hydratácia pleti a ako bonus vám poskytne pozdvihnutie kontúr tváre. Aplikácia hydratačnej a omladzujúcej masky spolu s ochranným faktorom SPF je bodkou tohto „must-have“ ošetrenia pleti pred vašou vytúženou dovolenkou. Ako bonus si môžte dopriať rôzne druhy Medik8 séra. Sérum bude pod SPF faktorom pôsobiť celý deň a vybrať si môžte z viacerých druhov, naše kozmetičky Vám ochotne s výberom pomôžu ( doplatok za sérum pod SPF: 2,99€, zapravenie séra ultrazvukom: 5,99€). Doprajte si pred dovolenkou to najlepšie …

AKCIA 2

Ošetrenie pleti po dovolenke

Bez ohľadu na typ pleti máte pred, počas a po dovolenke 1 úlohu – hydratovať & hydratovať & hydratovať. Ťažké, mastné krémy obmeňte za ľahučký fluid. Mnohé z vás podceňujú odličovací / čistiaci produkt počas tohto obdobia a používate ten, ktorému ste verná počas celého roka. To je rozhodne chyba, pleť priam prahne po hydratácii, zamerajte sa preto najideálnejšie na čistace PENY – naša letná najobľúbenejšia je tá od MEDIK8 s názvom GENTLE CLEANSE, ktorá je obohatená o rozmarín. Cena čistiacej peny je 20,00€, máme ju na oboch prevádzkach a vydrží Vám celé leto – aj v prípade, ak ju budú potajomky používať aj niekto iný 🙂 . Ošetrenie pleti po dovolenke v care4you je logicky takisto zamerané na hydratáciu a navyše sú procedúry nakombinované tak, aby boli k čerstvo opálenej pokožke šetrné a nespôsobovali olupovanie, pigmentové škvrny a iné nežiadúce defekty. Podovolenková starostlivosť začina najšetrnejšou exfoliáciou obohatenou o hydratáciu – oxybráziou. Kyselina hyalúronová so svojim anti-age a hydratačným účinkom v spojení s profesionálnou masážou pleti podporia spomalenie starnutia a navyše si dokonale oddýchnete. Následne je zapravený morský kolagén ultrazvukom. Počas pôsobenia omladzujúcej masky Vám navyše bude vykonaný peeling a maska na Vašich perách. Doprajte si po dovolenke to najúčinnejšie …

AKCIA 3

Trvácny LIFTING

Mladšia o 10 rokov – THERMO LIFTING Leto bez pochyby patrí omladzujúcim kúram. Leto je pre tento typ ošetrení vhodným, nakoľko narozdiel od zimného obdobia nevzniká riziko rozšírených cievok a iritácie pleti. Dermatokozmetické štúdio care4you vám ponúka absolvovať omladzujúcu kúru 6-tich ošetrení pleti zameraných na trvácne omladenie nielen tváre, ale aj krku.

AKCIA 4

PROTITUKOVÝ BALÍČEK

Na dovolenku výrazne štíhlejšia vďaka SUMMER BODY balíčku Na vytúženom „summer-body“ (postave do plaviek) niektoré z vás pracujú od zimy a niektoré sa zmobilizovali na poslednú chvíľu. V jednom aj druhom prípade Vám vieme dopomôcť s prebytočnými centimetrami ako aj nežiadúcou celulitídou alebo ovisnutou pokožkou. Už po 5-tich ošetreniach, ktoré odporúčame absolvovať v rozmedzí 7 dní budete so svojou postavou výrazne spokojnejšia. Summer body balíček obsahuje 5 sedení, ktoré zahŕňajú kombináciu spevňujúcej rádiofrekvencie spolu so zoštíhľujúcou ultrazvukovou liposukciou. Každé ošetrenie trvá 60 minút a peotitukový balíček je nastavený presne na mieru vašim potrebám.

Akciové ceny

Trvanie ošetrenia pred dovolenkou: 60 minút

Platné pre prevádzku: Prešov, Košice

Bežná cena ošetrenia: 54,99€

Zvýhodnená letná cena: 33,00€


Ak by ste si želali ošetrenie upgradovať, pripravili sme si pre Vás aj cenovo zvýhodnené odporúčané doplatky k ošetreniu:

 • ručné zapracovanie séra pod SPF 2,99€ / zapravenie séra ultrazvukom 5,99€
 • vytočenie a zahustenie rias LASH LIFTING 20€ (+30 min.)
 • úprava a farbenie obočia 5,99€
 • depilácia hornej pery / podpazušia / predkolenia / stehien a pod.: od 3€ (+5 až 20 min.)

Trvanie ošetrenia pred dovolenkou: 60 minút

Platné pre prevádzku: Prešov, Košice

Bežná cena ošetrenia: 52,99€

Zvýhodnená letná cena: 30,00€


Ak by ste si želali ošetrenie upgradovať, pripravili sme si pre Vás aj cenovo zvýhodnené odporúčané doplatky k ošetreniu:

 • ručné zapracovanie séra pod SPF 2,99€
 • zapravenie séra ultrazvukom 5,99€
 • regenerácia rias LASH BOTOX 10€ (+20 min.)
 • úprava a farbenie obočia 5,99€

Ošetrenie nájdete na našom Instagrame.

Balíček je vhodný pre pre každý typ pleti od 30-teho roku života. Efekt ošetrenia je viditeľný ihneď po 1. ošetrení a následnými ošetreniami sa efekt znásobuje. Nakoľko je tento typ ošetrenia vysoko stimulačný, ešte 1/2 roka po absolvovaní omladzujúcej kúry sa stále tvorí nový a nový kolagén. Z efektu omladenia pokožky sa môžte tešiť až 1-2 roky. Po tejto dobe je vhodné celú kúru zopakovať znova.

Kúra THERMO LIFTING obsahuje 6 sedení, pričom 1 ošetrenie zahŕňa :

 • prípravu pleti na ošetrenie, exfoliáciu pleti manuálna – možnosť doplatku za prístrojovú exfoliáciu pleti = 6,00€,
 • 20 min. rádiofrekvenčné ošetrenie tváre a krku
 • ceramidová maska (možnosť dokúpiť iný typ masky),
 • omladzujúca starostlivosť okolia očí s retinolom,
 • záverečná hydratácia pleti s prídavkom retinolu

Trvanie a cena procedúry: 6×60 min.

Bežná cena ošetrení: 240€

Zvýhodnená cena: 160,00€

Trvanie ošetrenia SUMMER BODY: 60 minút

Platné pre prevádzku: Prešov, Košice

Bežná cena ošetrenia: 165,00€

Zvýhodnená letná cena: 125,00€


Ak by ste si želali využiť naplno 60 minút ošetrenia, odporúčame Vám:

 • aplikáciu masky podľa typu pleti (od 5,99€)
 • peeling & maska na pery (doplatok 4,99€)