FEBRUÁR, mesiac spoľahlivej exfoliácie

 

4

 

 

V rámci vernostného programu care4you sa Vás snažíme každý mesiac zostavovať zvýhodnené ošetrenia tak, aby si vybrala každá z Vás. Pomaličky, ale istotne sa k nám blížšia onedlho slnečné mesiace a keďže každým rokom prichádza jar skôr ako pred rokom, mesiac FEBRUÁR budeme v našich dermatokozmetických štúdiach venovať exfoliácii pleti. Celý mesiac február bude z hľadiska počasia ideálny na podstúpenie exfoliácie pleti. Nemusíte sa báť nežiadúcich následkov slnečného žiarenia na Vašu pleť. 

Exfoliácia je proces, ktorý nielen zbavuje Vašu pleť odumretých buniek, navyše ju aj. omladzuje a dokonca stredná intenzita exfoliácie dokáže zbaviť Vašu pleť defektov ako sú pigmenty, akné, vrásky či jazvy.

Stačí sa rozhodnúť, čo Vaša pleť potrebuje...

 1. Ak netrpíte ťažkými formami defektov na tvári, zatiaľ Vašej pleti stačí iba pravidelné čistenie, rozhodne Vás poteší cenové zvýhodnenie BAMBOO PEELINGU (akcia #04).
 2. Mastná pleť, T-zóna, čierne bodky ... S tým si poradí naša najobľúbenejšia MIKRODERMABRÁZIA (akcia #01). Podľa stavu pleti sa môžte rozhodnúť pre jednorázové ošetrenie alebo sériu ošetrení pre dokonalú pleť.
 3. Výraznejšie defekty na tvári rozhodne vyrieši chemické peelingy, všetko o Jessnerovom roztoku sa dočítate v akcii #02.
 4. TOP OŠETRENIE. Inak sa to ani nedá povedať. Unikátny produkt HSR je súčasťou tohtomesačného vernostného programu, prečítajte si kompletné informácie v #03.

   

5

#1 diamondPEEL.

Mikrodermabrázia je najpopulárnejším ošetrením neslnečných dní.  Účinky diamantovej mikrodermabrázia sú videteľné ihneď po ošetrení. Mikrodermabrázia okamžite eliminuje prílišnú mazotvorbu, odstráni odumreté bunky, šetrne prebrúsi nedokonalosti pleti a po tomto ošetrení je pleť výrazne omladená, farebne zjednotená, svieža a rozžiarená. Po mikrodermabrázii tváre Vám bude na pleť nanesené kolagénové sérum, ktoré bude dotlačené omladzujúcou & hydratačnou vliselinovou maskou. Táto textilná maska Vašu pleť upokojí, stiahne začervenanie a krásne ju prehydratuje. 30 minútové ošetrenie je ukončené nanesením záverečného krému.

Je známe, že mikodermabrázia má viditeľné účinky už po 1. ošetrení, ak však trpíte akútnym problémom ako napr. rozsiahle jazvičky po akné, výrazné pigmentové škvrny, zanesená T-zóna, krupica na tvári, rozsiahle akné ... využite špeciálnu cenu a objednajte sa na sériu ošetrení mikrodermabráziou. Séria mikrodermabrázií sa podstupuje každých 7 dní, zväčša klienti podstúpia 4-6 sedení (až po požadovaný vzhľad pokožky). Teraz máte poslednú možnosť podstúpenia série ošetrení, nakoľko sa nám blížšia teplé mesiace.

Trvanie ošetrenia = 30 min.

Bežná cena = 31,99€

AKCIA mesiaca = 13,99€ 

6

#2 jessnerPEEL 

Trápite sa s nedokolasťami Vašej pleti už príliš dlho? Chce to radikálne riešenie. Chemické peelingy boli v istom období strašiakom každej z nás, bolo to v období, kedy dermatokozmetický priemysel objavoval účinky kyselín na našu pleť. Ponúkame Vám prvotriedne ošetrenie vďaka Jessnerovmu roztoku, ktorý je síce šetrný, no silne exfoliačný jessnerov roztok, vďaka ktorému dojde k absolútnej re-obnove Vašej pleti. odstraňuje celú epidermis. Po jej odstránení je vlastná pokožka nútená stimulovať tvorbu svojich základných prvkov a vytvoriť novú epidermis. Epidermis je teda po rekonvalescencii po komplexnej obnove a všetky typy nedostatkov sú výrazne redukované. Túto chemickú exfoliáciu je možné vykonávať v jednej vrstve (veľmi povrchová) alebo vo viacerých vrstvách (stredná exfoliácia). 

V rámci chemického peelingu JESSNER Vám odporúčame nielen min. 2-3 opakovania, ale aj tzv. VRSTVENIE. Čím viac vrstiev Jessnerovho roztoku pocitovo znesiete, tým silnejšia exfoliácia nastane. Klientky s nízkym prahom citlivosti znesú v priemere 3 vrsty.

Keď sa rozhodujete o absolvovaní chem. peelingu, vždy sa pýtajte na jeho zloženie. Nie je chemický peeling ako chemický peeling. Dermatokozmetické štúdio care4you Vám ponúka jeden z najkvalitnejších chemických peelingov, ktorý obsahuje:

 • 14% kyselinu mliečnu (v koncentrácii 90%):
  Alfahydroxidová kyselina, ktorá napomáha k obnove kožných buniek a k stimulácii tvorby kolagénu, výsledkom jej pôsobenia je hladká, jemná pokožka.
 • 14% kyselina salicylová v čistom roztoku etanolu:
  Silná dávka kyseliny salicylovej preniká priamo do pórov a folikulov. Póry tak napomáha udržať bez bunkových nečistôt a navyše redukuje ich zablokovanie, čo v dôsledku vedie k menšiemu výskytu "čiernych bodiek" a pupienkov. Redukuje tiež produkciu mazu a poskytuje jemnú exfoliáciu.
 • 14% Rezorcinol:
  Efektívne exfoliátor, ktorý napomáha k obnove pokožky a k stimulácii tvorby kolagénu.
 • pH: 1,65

Kombinácia týchto látok zaručí hlbšie preniknutie a väčší účinok peelingu než je tomu u povrchového typu. Pretože však preniká hlbšie, je doba zotavenia dlhšia (až 10 dní) a vedľajšie účinky spojené s procedúrou silnejšie. Počas jedného týždňa sa odkryje hladšia a kompletne zrevitalizovaná pokožka. 

S čím Vám chemický peeling pomôže?

 • Stredne hlboké vrásky.
 • Nadmerný pigment. Pigmentové mapy.
 • Stredná až závažné akné. Jazvy po akné.
 • Jemné jazvy.

Trvanie ošetrenia = 30-40 min. (podľa vrstvenia produktu)

Opakovanie ošetrenia pre dokonalú pokožku = každé 3-4 týždne (4-6x)

Bežná cena = 39,99€

AKCIA mesiaca = 29,99€ 


 

7

#3 hsrPEEL

Tretí zvýhodnený balíček v sebe zahŕňa najžiadanejšiu MIKRODERMARÁZIU a nie až tak dostupné zapravenie séra HSR MEZOTERAPIOU. Spojením týchto vysoko účinných ošetrení a aplikácii DERMAHEAL masky sme pre Vás vyskladali to najlepšie ošetrenie pleti, aké si v našom štúdiu môžte dopriať. Prečítajte si o nadupanom sére HSR viac:

Dermaheal HSR je mezoterapeutický kokteil, ktorý dodá vašej pokožke 58 aktívnych látok vrátane kyseliny hyalurónovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások, traumatických jaziev, jazvičiek po akné ako aj zlepšeniu tonusu pokožky. Tento výrobok obsahuje skutočne najobsiahlejšie zloženie na súčasnom trhu. Obsahuje:

 • 5 biomimetických peptidov – redukujú vrásky, revitalizujú pokožku.
 • 1% kyselina hyalurónová – dodá pokožke hydratáciu.
 • 13 vitamínov – priaznivo revitalizujú pokožku.
 • 24 aminokyselín – tvorba fibloblastov.
 • 5 minerálov – ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi.
 • 4 koenzýmy – proliferujú a revitalizujú kožné bunky.
 • 4 nukleové kyseliny – regulujú syntézu proteínov.
 • 2 redukčné činidlá – zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek.
 • 5 biomimetických peptidov detailne:
  • Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a už existujúcich vrások aktívnym vytváraním nových kožných buniek.
  • Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojenia rán.
  • Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jazvy aktívnym vytváraním nových kožných buniek.
  • Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchú pokožku a udržuje správnu hodnotu hydratácie.
  • Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáha prekrvovať pokožku a jej revitalizáciu 
 • 13 vitamínov detailne:
  • Retinol (vit. A), Biotin (vit. B7), Tokoferol (vit. E), Pyridoxine (vit. B6), Thiamin (vit. B1), Kyanokobalamin (vit. B12), Riboflavin (vit. B2), Aminobenzoová kyselina (vit. B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit. B9), Pantothenát vápenatý (vit. B5), Inositol (vit. I)

Myslíme, že viac ani netreba dodať.

V mesiaci február sme sa rozhodli ponúknuť Vám v rámci vernostného programu care4you toto jedinečné ošetrenie za bezkonkurenčnú cenu. Tento typ ošetrenia je odmenou pre každú z Vás, vyskúšajte účinky HSR séra na vlastnej koži, z výsledkov budete nadšená!

Trvanie ošetrenia = 60min.

Bežná cena = 67,99€
Výnimočne akciová cena = 49,99€

 

8

#4 bambooPEEL

Unikátny produkt britskej lekárskej kozmetiky MEDIK8, ktorý vyhladzuje a zjemňuje pokožku vďaka jemným bambusovým čiastočkám. BAMBOO peeling sa odporúča na pleť po 20-tom roku života, ošetrenie je vhodné pre každý typ pleti. BAMBOO peeling je jedinečný tým, že sa namieša presne podľa podľa potreby a typu pleti.

Pred akýmkoľvek čistením pleti a prístrojovým ošetrením pleti máte tento mesiac exfoliáciu pleti BAMBOO peelingom cenovo zvýhodnenú a zaplatíte zaň 1€.  

Trvanie ošetrenie = 5-7 min.

Bežná cena = 5,99€
Akciová cena = 1€

 


 

Copy of HL. STRANKA-2

#NOVINKA MEZO MARINE

 

Predstavujeme Vám jedinečný BIO produkt vo svojej kategórii - obsahuje kolagén s obsahom hydroxiprolínu v hodnote minimálne 80%. Kolagén spomaľuje starnutie, vyhladzuje vrásky a pomáha sa zbaviť stareckých škvŕn a je tak považovaný za elixír mladosti. Svojím 100 % BIO pôvodom z lososa morského je tým najúčinnejším kolagénovým sérom určeným na zapravenie do pokožky dostupným na našom trhu.

Ošetrenie začína odlíčením a tonizáciou Vašej pokožky. Bambusovým peelingom, ktorý namiešame presne podľa typológie Vašej pleti. Vďaka peelingu bude Vaša pleť zbavená nečistôt, odumretých buniek a bude pripravená na penetráciu kolagénu. Po peelingu nasleduje zapravenie BIO kolagénu ultrazvukom alebo mezoterapiou. Ošetrenie je ukončené ukľudňujúcou vliselinovou maskou a nanesením záverečného krému.

Efekt ošetrenia: rozžiarená pleť bez nečistôt, hydratácia a omladenie pleti, pružejšia pokožka

Trvanie ošetrenia =45min.

Bežná cena = 39,99€ / 34,99€
Akciová cena = 29,99€ / 24,99€